ESET Mobile Security & Antivirus
ESET Mobile Security & Antivirus

ESET Mobile v7.2.19.0 APK + MOD (Ücretsiz Anahtarlar Premium) indir 2022

ESET Mobile, cihazları birden fazla zararlı, kötü amaçlı dosyadan veya web sitesinden gerçek zamanlı olarak ve daha fazlasını korumak için mükemmel protokoller aracılığıyla herkese en güvenli ve olağanüstü internet kullanıcı deneyimlerini vaat ediyor

Android Android Araçlar
5 ( 709 puan )
Fiyat: $0
İsim ESET Mobile Security & Antivirus
Yapımcı ESET
Tür Araçlar
Boyut 28M
Versiyon 7.2.14.0
MOD Ücretsiz Anahtarlar Premium
Orjinal Google Play
ESET Mobile Security & Antivirus is the most famous version in the ESET Mobile Security & Antivirus series of publisher ESET
Mod Version 7.2.14.0
Total installs 10,000,000+

ESET, insanlara güvenli bir internet deneyimi için daha fazla rahatlık ve kolaylık sağlamak için birçok gelişmiş özelliğe sahip entegre bir anti-virüstür. Ayrıca cihazın güvenlik duvarını 7/24 güçlendirerek cihaz üzerinde herhangi bir şüpheli aktiviteyi sürekli olarak uyarır veya engeller. Bu sayede, tehlikeli web sitelerine gitmek veya rastgele dosyalar indirmek olsun, herkes bir güvenlik hissinin keyfini çıkarabilir.

ESET Mobile Güvenlik ve Antivirüs

HIZLI KİŞİSEL KURULUM İÇİN DÜZGÜN ARAYÜZ

ESET’in arayüzü, belirli eylemler yoluyla kullanıcılar için yeni olasılıkların kilidini açan sofistike ve etkileşimli bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, birçok özelliği hızlı bir şekilde kurmalarına veya normalden daha gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için bir şeyleri kişiselleştirmeye başlamalarına yardımcı olur. Elbette, tüm kullanıcı etkileşimlerini rahat ve esnek hale getirmek için arayüz sürekli olarak değişecektir.

MUTLAK KORUMA İÇİN YÜKSEK GÜVENLİK

Uygulamanın güvenlik duvarı işlevi mutlaktır ve kullanıcılara en iyi internet deneyimini sunmayı vaat eder. Ayrıca, herhangi bir içerikten veya düşmanlıktan gelebilecek herhangi bir siber saldırıya karşı koruma sağlamak için cihazın güvenlik duvarını güçlendirmek için benzersiz protokoller kullanır. Ayrıca birçok mükemmel optimizasyona sahiptir ve ilgili problemlerde kullanıcılara yardımcı olmak için arka planda çalışabilir.

ESET Mobile Güvenlik ve Antivirüs ESET Mobile Güvenlik ve Antivirüs

KÖTÜ DOSYA İÇİN SİSTEMİ TARAMA

Güvenlik duvarını güçlendirmenin yanı sıra ESET, kullanıcıların tüm cihazı kötü amaçlı dosyalara karşı taramasına yardımcı olabilir. Kötü amaçlı olarak tanımladığı dosyalara hızlı bir şekilde erişmek veya bunları filtrelemek için birçok geliştirmeyle birlikte yeni nesil AI’ları kullandığından, tarama yetenekleri etkileyicidir. Kullanıcılar ayrıca, uygulama dosyaları ve dizindeki konumlarını filtreledikten sonra bunları işleyebilir veya onarabilir.

İNTERNETTE SÖRF EDERKEN OTOMATİK TARAYICI

Uygulamanın avantajı, insanları internete maruz kaldıklarında sürekli olarak koruyabilmesi ve tüm kişisel bilgilerin tamamen güvende olmasını sağlayabilmesidir. Bu nedenle, kullanıcılar ziyaret etmeden önce her zaman web sitelerini kontrol edecek ve çok sayıda olağandışı etkinliği varsa uyaracaktır. Tüm kullanıcı bilgileri, web sitelerinden erişimi engelleyerek her zaman güvende olacaktır.

Sezgisel OTOMATİK KİLİT CİHAZLARI

ESET’in dikkat çekici yanı, cihazı otomatik olarak kilitleme durumuna ve dışarıdan herhangi bir erişim olmaksızın koyma özelliğine sahip olacak olmasıdır. Ancak bu mekanizmanın devreye girmesi için belirli işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir ve bunların tümü, kullanıcının telefonu kaybetmesi durumunda olumsuz durumlardır. Ayrıca hırsızlığa karşı korumayı da destekler ve bu tür işaretler göründüğünde kullanıcıları anında uyarır.

ESET Mobile Güvenlik ve Antivirüs ESET Mobile Güvenlik ve Antivirüs

KİŞİSEL GÜVENLİK İÇİN UYGULAMA KİLİTLERİ

Kullanıcılar, cihazlarını sık sık akrabaları veya arkadaşları tarafından izinsiz olarak gözetliyorsa, uygulamanın ek bir uygulama kilitleme özelliği olacaktır. İnsanların her uygulama için farklı şifreler veya şifreler belirlemesine yardımcı olur ve etkileri iyidir. Kullanıcılar, medya dosyaları için tuzak depolamayı bile etkinleştirebilir. Ayrıca, bu güvenlik işlevi sayesinde, her cihazın kullanım süresini sınırlamak için bir uygulama kilitleme süresi ayarlayabilirler.

ESET, kullanıcı dostu olması ve yeni nesil teknolojileri kullanması nedeniyle en çok yönlü ve üstün güvenlik araçlarından biridir. İnsanlar ayrıca dinamik olarak çalışmak ve herkesin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için işleri kişiselleştirebilir.

  • Kullanıcıların cihazlarını internette veya kötü amaçlı dosyalar aracılığıyla yaygın olarak yayılan herhangi bir zarardan korumak için gelişmiş güvenlik protokolleri.
  • İster arka plan temaları ister tasarımlar olsun, olağanüstü ve yenilikçi kişiselleştirmelerle hızlı etkileşim veya kişisel kurulum için sezgisel arayüz.
  • 7/24 her şeyi tanımlamak için iyi optimize edilmiş güvenlik ve en az pil tüketir; kullanıcılar bile uygulamaya bildirim çubuğundan erişebilir.
  • Cihazdaki kötü amaçlı dosyaları, kötü amaçlı yazılımları ve diğer zararlı şeyleri mükemmel sonuçlar ve çözümlerle bulmak için eksiksiz bir tarayıcı.
  • Kullanıcıların depolamasını, verilerini ve daha fazlasını herhangi bir fiziksel veya sanal etkileşimden artırmak için cihazı ve uygulama kilitleme özelliklerini otomatik olarak kilitleyin.


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız ESET Mobile Security & Antivirus ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir