Escape Tank Hero
 Escape Tank Hero

Escape Tank Hero War Battle Multiplayer v2.3 MOD APK (Aptal Düşman) indir 2022


Şık, heyecan verici ve heyecan verici bir aksiyon oyunudur; oyuncular drama ve cazibe dolu tank çekimlerinde yer alacaklar.

Android Android Aksiyon
5 ( 140 puan )
Fiyat: $0
İsim Escape Tank Hero
Yapımcı GeekFable
Tür Aksiyon
Boyut 34M
Versiyon 2.3
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Escape Tank Hero is the most famous version in the Escape Tank Hero series of publisher GeekFable
Mod Version 2.3
Total installs 10,000+

İndir (34M)

Oyun size daha önce hiç yaşamadığınız yeni ve benzersiz deneyimler sunuyor. Oyuncular kendileri için uygun tank kahramanlarını seçecek ve onları en modern ve gelişmiş silahlarla donatacak. Heyecan verici atış savaşlarına katılabilecek ve güzel ve dramatik dövüşlerin tadını çıkarabileceksiniz. Böyle eğlenceli bir mekanla, Şık’a gelmeden neyi bekliyorsunuz?

Şık – Tank Kahraman Savaş Savaşı Çok Oyunculu Kaçış

FAVORİ TANKLARINIZI SEÇMENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı tanklar sunar. Tanklar son derece yeni ve özgün olarak tasarlandı ve tanklarınızı çeşitli renklerde giydirebilirsiniz. Oyuncular en modern ve gelişmiş tanka sahip olabilmek için dikkatli seçim yapmalıdır. Ayrıca, oyuncuların arabalarını daha da sağlam hale getirmek için daha yüksek seviyelere yükseltmelerine izin verilir.

Şık – Tank Kahraman Savaş Savaşı Çok Oyunculu Kaçış

TANKINIZI SİLAHLARLA TAMAMEN DONANIMLAYIN

Oyuncular kendileri için modern tanklar seçmeli ve onlara çeşitli silahlar sağlamalıdır. Şık’a gelince, tankınız için büyük yıkım gücüne sahip her türlü silahı hazırlamanız gerekiyor. Bu, arabanızı daha da güçlendirerek düşmanlara karşı savaşma sürecinde size çok yardımcı olur. Her mücadeleden sonra oyuncular daha fazla yeni ve benzersiz silah alacaklar.

Şık – Tank Kahraman Savaş Savaşı Çok Oyunculu Kaçış

OYUNUN ZOR ZORLUKLARINA KATILIN

Şık’ta oyuncuların çeşitli heyecan verici ama zorlu görevlerle yüzleşmesi gerekir. Yüzlerce farklı oyun seviyesinin üstesinden gelmeye ve bu azılı düşmanları yenmeye çalışmanız size yardımcı olacaktır. Oyun, oyunun zorluğunu artırmak için birçok farklı zorlu arazi türü sunar. Oyuncunun çevresi tehlikelerle dolu, bu yüzden tetikte olmanız ve ani saldırılara karşı her zaman hazır olmanız gerekiyor. Görevler, dövüş yeteneğinize meydan okumak için düzenlenmiştir.

Şık – Tank Kahraman Savaş Savaşı Çok Oyunculu Kaçış

SON DERECE İLGİNÇ SAVAŞ HARİTALARINDA ÇEŞİTLİLİK SAĞLAR

Oyuncular, mevcut haritalara göre yukarıdaki maçlara katılabilir veya kendi haritalarını oluşturabilir. Renkli haritalar sizi farklı heyecan verici savaşlara götürecek ve oyuncular hissetmek için kendi ayrı haritalarını yaratma hakkına sahip olacak. Sadece bu değil, bu oyunda tanklar arasındaki savaşlar da basit bir şekilde yürütülüyor. Oyuncular ayrıca her zaferden sonra daha fazla yeni tankın kilidini açabilir.

Şık – Tank Kahraman Savaş Savaşı Çok Oyunculu Kaçış

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok çeşitli modern, gelişmiş tanklar sunar ve bunları özgürce seçmenize ve tercihlerinize göre daha da güçlü hale getirmek için yükseltmenize olanak tanır.
  • Silahları tam olarak donatın ve onları renkli gömleklerle süsleyin veya heyecanlı maçlar için iyi hizmet etmek için gerekli öğelerle donatın.
  • Tankı savaşma ve kontrol etme yeteneğinizi zorlamak ve son derece zengin çeşitlilikte çeşitli oyun seviyeleri sağlamak için birçok heyecan verici, heyecan verici ve eşit derecede dramatik savaşlar sürekli olarak patlak verir.
  • Görev zorluklarını mükemmel bir şekilde tamamlayın, birçok çekici ödül kazanın ve harika bir tank savaşı ustası olun.
  • Sizi heyecan verici maceralara götürmek ve her yerde devam eden savaşlara götürmek için hazır haritaların yanı sıra sizin tarafınızdan oluşturulan haritaları da getiriyor.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Escape Tank Hero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGeekFable

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir