Eroblast
Eroblast

Eroblast: Waifu Dating Sim v35.2387 APK indir (Sınırsız Para/Kilitsiz) 2022


Hoş bir rüyaydı. Eroblast: Waifu Dating Sim Mod APK'da, baştan çıkarıcı oyunlarda yolunuzu kazanmalı, kararlar vermeli ve anime flört oyunları sorununu çözmelisiniz.

Android Android Bulmaca
4 ( 823 puan )
Fiyat: $0
İsim Eroblast
Yapımcı Vivid Games S A
Tür Bulmaca
Boyut 110MB
Versiyon 35.2387
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Eroblast is the most famous version in the Eroblast series of publisher Vivid Games S A
Mod Version 35.2387
Total installs 500,000+
  • MENÜ MODU
  • Sınırsız para
  • Sınırsız Mücevher
  • sınırsız enerji
  • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı


İndir (110MB)

Eroblast: Waifu Dating Sim, bulmaca ve flört oyunu olarak bilinir. Oyuncular, ünlü bir kızla çıkma hayallerini gerçekleştirmek için bu oyunun sunduğu bulmaca oyunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklar. Bu oyuna giren oyuncu sıradan ve sıkıcı bir öğrenci olacak. Güzel bir gün, uzun zamandır hoşlandığın güzel bir kız öğrenci aniden sana itirafta bulundu, ama bir şartla, onun verdiği bulmacaları geçmekti.

Eroblast: Waifu Arkadaş Sim Eroblast: Waifu Arkadaş Sim

SADECE OYNADI, SADECE EŞLEŞTİRİN

Eroblast: Waifu Dating Sim, oyunculara şimdiye kadarki heyecan verici ve yeni duygular verecek. Ünlü kızlarla veya gizlice aşık olduğunuz biriyle hem yapboz oyunları oynayabileceğiniz hem de romantik randevulara çıkabileceğiniz bir oyun. Sadece ekranı sağa kaydırarak hemen bir eşleşme bulacaksınız, böylece oyuncular güzel kızlar tarafından verilen bulmacaları deneyebilir.

Eroblast: Waifu Arkadaş Sim Eroblast: Waifu Arkadaş Sim

BAYAN MESAJLARIYLA CANLI SOHBET

Sohbet özelliği, oyuncuların birbirleriyle romantik ve tutkulu hikayeler alışverişinde bulunmasına ve anlatmasına yardımcı olacak. İki kişi de oyunu deneyimleyebilir ve tamamen kesintisiz olarak mesajlaşabilir. Kolay gibi görünse de gerçek şu ki hiç de kolay değil. Kızlarla çıkmak için, oyuncuların önce yapbozların üstesinden gelmeleri gerekecek. Gerekli puan sayısına ulaştığınızda, bu kızlarla çıkmaya hak kazanırsınız.

Eroblast: Waifu Arkadaş Sim

DOĞRU STRATEJİ, KALBİNİ KAZANMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR

Sadece oynamak değil zafer getirecek; yüzlerce seviye ileride oyuncuları bekliyor. Bu bulmacaların kolayca üstesinden gelmek için oyuncuların makul adımlar atması gerekiyor. Bu, kızları etkilemenize yardımcı olmanın anahtarıdır, zorlukların üstesinden gelmenin ve kızın kalbini kazanmanın daha kolay olması için aşkın sırlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Eroblast: Waifu Dating Sim, oyunun çeşitli özellikleri nedeniyle kesinlikle en heyecan verici ve yeni anime oyunu olacak. İlk kez bir oyun, eğlence unsurlarını romantik unsurlarla birleştirdi. Oyuncular, her duyguyu birbiri ardına yaşayabilecek, bir randevuya vardıklarındaki sevinç hissini veya güzel kızların verdiği bulmacaları geçemedikleri için reddedilmenin hüznünü yaşayabilecekler.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Eroblast ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVivid Games S A

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir