Erich Sann
Erich Sann

Erich Sann v3.5.1 APK (İyi Moda) indir


Genel oyun Erich Sann MOD APK dünyasına girerken, bu oyunun korkutucu olması nedeniyle irkileceksiniz. Göreviniz, çılgın kanı olan yaşlı müzisyene güvenle karşı koymak ve akademinizin sizin için kurduğu zorlukların üstesinden gelmek. Oyundaki karakte

Android Android Uygulama
4 ( 329 puan )
Fiyat: $0
İsim Erich Sann
Yapımcı IndieFist Horror Games
Tür Uygulama
Boyut 110.54 M
Versiyon 3.5.1
MOD İyi Moda
Orjinal Google Play
Erich Sann is the most famous version in the Erich Sann series of publisher IndieFist Horror Games
Mod Version 3.5.1

İndir (110.54 M)

Genel oyun Erich Sann MOD APK dünyasına girerken, bu oyunun korkutucu olması nedeniyle irkileceksiniz. Göreviniz, çılgın kanı olan yaşlı müzisyene güvenle karşı koymak ve akademinizin sizin için kurduğu zorlukların üstesinden gelmek. Oyundaki karakterlerin korkunç görüntüleri karşısında kafanızın karışmasına ve paniğe kapılmanıza gerek kalmaması için moralinizi yüksek tutun.

Erich Sann: Korkunç oyunlar kapanıyor

HIZLI OYUN

Gittiğiniz her saraydaki bulmacaların çoğunu çözmekle görevlendirildiniz. Akademideki konumların çoğunu keşfedin, hangi yolu ve güvenli çıkışı anlayın, gizli kişiler tarafından bulunmamak. Daha önce çözdüğünüz bulmacalar aracılığıyla birçok bonus ve araç toplayın.

Erich Sann: Korkunç oyunlar kapanıyor

ZAMAN KAYBETMEYE SON GÜVENLİ BİR SILANAK BULUN

Ne yazık ki yeni bir yere giderken sizi rahatsız ediyorsa, gizemli hayaletler gürültünüzü algılar, ardından yüzleşmek ve savaşmak için bulmacaları çözerek elde ettiğiniz mucize veya silahları kullanmak için hızlı olun. başka bir hayaleti yok et; ancak sihir veya alet yeterince güçlü değilse, en iyi yol, hızlı bir şekilde güvenli bir saklanma yeri gözlemlemektir, örneğin: ruhların sizi yok etme arzusu riskini önlemek için bir gardırop veya müzik aleti kutusu.

Erich Sann: Korkunç oyunlar sona eriyor

BİRDEN FAZLA OYUNUN KİLİDİNİ AÇIN

çok sayıda bulmacayı çözün ve birçok bonus toplayın; meydan okuma bulmacasının içinden geçerek ve laneti kırarak seviyenin kilidini açmanın zamanı geldi. Tüm bulmacaları çözmek için, savaş araçlarınızı yükseltmek için bonuslardan faydalanmalı ve daha da fazla büyü ekleyerek savaş gücünüzü artırmalısınız. Kalenin terk edilmiş yerlerine baktığınızda heyecan verici bir macera keşfedin ve karşılaşın.

Erich Sann: Korkunç oyunlar kapanıyor

ÇOKLU ÖFKE ÇILGIN TASARIMI İLE EN KALİTELİ GRAFİKLER

Neden bu oyun daha çok bir korku grafik tasarımı olabilir. Oyundaki tüm resimler etkileyici 3 boyutlu olarak oluşturuldu; Korkunç yaşlı müzisyenden korkuya doymuş hayaletlere kadar kişilik oluşumundan her şeyi göz önünde bulundurarak titreyen bir duyguya sahip olacaksınız. Daha özel olarak, ev sesi, enstrüman seti aracılığıyla ses sonucu, oyuncunun hem cüretkar hem de korkmuş hissetmesine yardımcı olur ve bazen de yeni şeyler bulma konusunda oyuncunun büyüsünü çekebilir.

Erich Sann: Korkunç oyunlar kapanıyor

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

  • perili, korku şarkıları akademisinden uzaklaşan en cesur ve en büyük kişi olmak.
  • Çılgın, zorlu bulmacaları hızla halledin.
  • Şiddetli 3D grafik tasarımla macera ve korku hissini hissedin.
  • Birçok çekici miktarı keşfedin ve büyük bir yıkıcı güçle savaşmak için silahları güncelleyin.


İndir (110.54 M)

Artık indirmeye hazırsınız Erich Sann ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir