Equalizer For Bluetooth
Equalizer For Bluetooth

Equalizer For Bluetooth v1.9 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Equalizer For Bluetooth, kullanıcılar ses kalitesini tercihlerine göre ayarlayabildiklerinde çeşitli ekolayzır ayarlama özelliklerini açar. Ayrıca, kayan bir pencere kullanarak uygulamanın özelliklerini kullanırlar ve Bluetooth cihazının sağlığını ko

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 924 puan )
Fiyat: $0
İsim Equalizer For Bluetooth
Yapımcı AudiosMaxs
Tür Müzik ve Ses
Boyut 2.8M
Versiyon 1.9
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Equalizer For Bluetooth is the most famous version in the Equalizer For Bluetooth series of publisher AudiosMaxs
Mod Version 1.9
Total installs 1,000,000+

Equalizer For Bluetooth, her tür müzik çalar ve cihaz için kullandığınız ses kalitesiyle ilgili birçok faktörü ayarlayabilen bir ekolayzır uygulamasıdır. Aynı zamanda, güvenli bir deneyim sağlamak için temel özelliklerinden rahatça yararlanmanızı ve Bluetooth cihazınızın etkinliğini yönetmenizi de mümkün kılar.

Bluetooth için Ekolayzır

ETKİLEYİCİ DİNLEME SÜRESİ İÇİN EKOLAYZER KULLANIN

Equalizer For Bluetooth’ta kullanıcılar, müzik dinleme süreçlerini kolay ve ayrıntılı bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olacak birçok özellik bulacaklar. Spesifik olarak, şarkıyla ilgili bazı yönleri hızlı bir şekilde değiştirmenize yardımcı olur ve müzik çalma uygulamaları için mükemmel şekilde uygundur ve farklı kulaklık türlerini destekler. Bu uygulama üzerinden editlenmiş sesleri dinlerken gözle görülür bir değişim göreceğiniz söylenebilir.

SESİN ÇEŞİTLİ ÖZELLİKLERİNİ DEĞİŞTİRİN

Bluetooth için Equalizer’da göz ardı edemeyeceğiniz iki ana faktör vardır: ekolayzır ve DSFX. Ekolayzere gelince, duymak istediğiniz ve farklı kulaklık takmak için uygun olan ses frekanslarını kontrol edeceksiniz. Bu bir kaydırıcıdır ve seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda DSFX bölümünde bas, tiz, volüm gibi faktörler ve daha birçok faktör değiştirilir. Böylece hassas düzenleme sonuçları için uygun parametreleri öğreneceksiniz.

Bluetooth için Ekolayzır

AYARLAMAK İSTEDİĞİNİZ MODELLERİ SEÇİNİZ

Yukarıda belirtildiği gibi, bu ayar tamamen Bluetooth kulaklıklar için Equalizer’ı desteklemeye yöneliktir, bu nedenle kullandığınız kulaklığı seçmelisiniz. Her kulaklık tipinin, parametrelerini anlamanız için ihtiyaç duyacağınız farklı özellikleri vardır.

UYGULAMANIZIN TEMASINI KOLAYCA ÖZELLEŞTİRİN

Equalizer For Bluetooth ile yapabileceğiniz özelliklerin yanı sıra uygulamaya uygulayabileceğiniz tema sayısını da gözden kaçırmamalısınız. Bu, kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve özellikle, parametreler gözlerinin önünde net bir şekilde göründüğünde uygulama arayüzünün kullanımı kolaydır. Açık temalardan, deneyiminizi değiştirmek için koyu temaları kullanabilirsiniz.

Bluetooth için Ekolayzır

YÜZER PENCERELERİ ESNEK KULLANIN

Herhangi bir kullanıcının keyif alacağı bir başka harika özellik de kayan bir pencereyi desteklemektir. Messenger uygulamalarına benzer şekilde çalışır ve sesinizi ayarlamayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, uygulamaya sürekli erişmeniz gerekmeyecek ve deneyiminizin her zaman en iyi olması için herhangi bir küçük öğeyi değiştirebilmeniz de avantajlıdır. Bu yüzden elbette, bu birçok kişinin kullanacağı bir özellik.

BLUETOOTH CİHAZLARLA İLGİLİ BİLGİLERİ KOLAYCA GÜNCELLEME

Herhangi bir kullanıcı, Bluetooth cihazlarını kullanırken bir sorunla ilgilenecektir: kullanmaya devam etmek için kalan pil ömrü. Aynı zamanda uygulama, kullanmakta olduğunuz Bluetooth cihazıyla ilgili bilgileri rahatça kontrol etmeniz için başka bir pencereyi de destekler. Böylece eğlencenize devam etmek için başka bir cihazı kullanmaya devam etmek veya değiştirmek için onları şarj edebilirsiniz.

Bluetooth için Ekolayzır

Uygulamanın değerli özellikleri, aşağıdakiler gibi kullanıcıların ihtiyaçlarını tamamen karşılar:

  • Hızlı bir şekilde düzenlemek ve deneyim için iyi bir ses kalitesi sağlamak için bir ekolayzır elemanları sistemi.
  • Tamamen ayarlanabilen öğelerin sayısı ekolayzırdan DSFX öğelerine kadar değişir ve size ayar özgürlüğü verir.
  • Kullanıcılar, deneyimi ayarlamak için uygulamayı kullanırken temayı değiştirme özelliğine de sahip olur.
  • Yüzen bir pencere tamamen kontrol edilebilir ve kullanıcıların uygulamanın özelliklerinden istedikleri gibi yararlanmalarına yardımcı olur.
  • Mevcut pil durumu gibi Bluetooth cihazlarının faaliyetlerini kontrol etmek, ilgili bir pencere aracılığıyla basittir.


İndir (2.8M)

Artık indirmeye hazırsınız Equalizer For Bluetooth ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir