Equalizer & Bass Booster Pro
Equalizer & Bass Booster Pro

Equalizer & Bass Booster Pro v1.7.4 APK (Ücretli) indir 2022


Equalizer & Bass Booster Pro, müziğin cenneti olarak bilinir, kullanıcıların herhangi bir müzik parçasının sesinin ayrıntılarını değiştirmesine izin verirken eşitleme kralıdır. Vuruşun bas, tiz veya hacmi olabilir.

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 381 puan )
Fiyat: $0
İsim Equalizer & Bass Booster Pro
Yapımcı Coocent
Tür Müzik ve Ses
Boyut 6.1M
Versiyon 1.7.4
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Equalizer & Bass Booster Pro is the most famous version in the Equalizer & Bass Booster Pro series of publisher Coocent
Mod Version 1.7.4
Total installs 50,000+

İndir (6.1M)

Yetenekli bir müzik yapımcısı olma tutkunuz için bir uygulama arıyorsanız Equalizer & Bass Booster Pro’yu tercih edebilirsiniz. Bu sihirli araç, size temelden ilerlemeye geçme becerileri verir. Bizimle, ne olursa olsun müziğinizin veya videonuzun ses kalitesini artırabileceksiniz. Sadece bu da değil, 10’dan fazla Ekolayzır sizin için şablon olarak önceden ayarlanmış, beşten fazla yetenekli Ekolayzır grubu fethetmenizi bekliyor.

VİDEO VEYA MÜZİK PARÇALARININ KULLANIMINDA SORUN YOK

Sözsüz, sözsüz herhangi bir müzik, hatta videolara eşlik eden ses parçaları bize gelirken kullanılabilir. Kullanıcılar onu bu konuma sürükleyebilir ve tek dokunuşla mükemmel ses ayarlama işlemine başlayabilir. Bu yolculuğu kolaylaştırmak için kullanıcıların kulaklık takması gerekir ve dış ortamdan gelen gürültü ile karışmadığı için ses kalitesi çok daha gerçekçi olacaktır.

Ekolayzır ve Bas Güçlendirici Pro Ekolayzır ve Bas Güçlendirici Pro

HAZIR MÜZİK TÜRLERİ

Artık sizi rock, flat ve hatta pop, folk gibi en efsanevi müzik türlerinin 7’sinden fazlasına davet etmeye hazırız. Burada, resmi olarak o müzik rengini seçip seçmemeye karar vermeden önce demoyu dinleyebilirsiniz. Bununla da kalmayıp, her farklı türde, sadece slaytlar ile içeride birçok küçük detayı seçme ve ayarlama hakkı size verilmeye devam ediyor. Hacim aynı zamanda bir başyapıtın başarısına önemli bir katkıda bulunan faktördür.

OTOMATİK MEKANİZMA İLE SES DÜZEYİ AYARLAYIN

Equalizer & Bass Booster Pro, bu özelliği, anlaşılması çok kolay bir konuşmacı notasyonunda biçimlendirir; ister acemi ister deneyimli bir kıdemli olun, tanınması ve kullanılması çok kolaydır. Burada, bir vidalı hoparlör, farklı ses yüksekliğini ayarlamak için onu sola veya sağa hareket ettirmenize izin verecektir. Ses, her hareketinizde otomatik olarak etkinleşecek, bu da müziği hissetmek için her zaman çok uygun.

EFEKTİLER SİZE BENZERSİZ MÜZİK RENKLERİ GETİRİYOR

Burada bitmiyor, ses efektleri de kullanıcılara olağanüstü deneyimler yaşatmak için tercih ediliyor. Frekans değişikliğinden bahsetmiyorum bile, müziği daha düşük veya daha yüksek hale getirecek. Sadece bu değil, Equalizer & Bass Booster Pro, kullanıcılara müzik dinleyicilerini son ana kadar şaşırtmayı ve içine çekmeyi vaat eden daha fazla surround ses efekti de sunar.

Ekolayzır ve Bas Güçlendirici Pro Ekolayzır ve Bas Güçlendirici Pro

ARKA PLANDA ÇALIŞAN UYGULAMALARDAN DEVRE DIŞI BIRAKMA BİLDİRİMLERİ

Equalizer & Bass Booster Pro, milyonlarca kullanıcıyı kendine hayran bırakan benzersiz bir özelliğe sahiptir. Özellikle mesajlar veya Facebook gibi diğer uygulamalardan gelen diğer bildirimlerin sesini devre dışı bırakma özelliğinden bahsetmek istiyorum. Bir sanatçının sesini ve ilhamını az çok etkileyecektir. Elbette devre dışı bırakılmış bir özellik varsa, onu etkinleştiren bir özellik de var, bu yüzden onu seçip deneyimlemekte özgürsünüz.

Equalizer & Bass Booster Pro ile müzik üretimi ve akort etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. En popüler notasyon ve özel profesyonel özellikler için optimize edilmiş basit kullanılabilirlik, bu yetenekli müzik kulaklarıyla yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız için sizi harekete geçiren araçlar haline gelecek. Burada bitmiyor, ihtiyaçlarınıza ve becerilerinize göre özelleştirilebilen sabit parametrelerle önceden ayarladık.

  • Kendinizi farklı bas efektleriyle müzik özelleştirme araç setine bırakın.
  • Etrafta döndürmek, akıllı otomatik etkinleştirilen büyük ve küçük ses ayarı özelliğidir.
  • Diğer yardımcı program uygulamalarının bildirim çubuğundan bildirimleri etkinleştirin veya devre dışı bırakın.
  • Dans, halk,…
  • Yeni başlayanlardan profesyonellere kadar her ses kalitesi için efektler frekansı değiştirebilir.


İndir (6.1M)

Artık indirmeye hazırsınız Equalizer & Bass Booster Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCoocent

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir