EPSXe For Android
EPSXe For Android

ePSXe for Android v2.0.15 APK + MOD (Lisans/Hileler/BIOS) indir 2022


Android için ePSXe, PSX VE PSOne olmak üzere iki oyun modu da dahil olmak üzere bir Playstation öykünücüsüdür. Yazılım, birçok oyuncunun mobil cihaz ve tabletlerdeki oyun ihtiyaçlarını karşılamak için doğdu. Yazılım, çok yüksek bir uyumluluk modu sağ

Android Android Araçlar
5 ( 471 puan )
Fiyat: $0
İsim ePSXe for Android
Yapımcı epsxe software s l
Tür Araçlar
Boyut 11MB
Versiyon 2.0.15
MOD Lisans/ Ultimate Mod / Hileler + BIOS + Gölgelendiriciler
Orjinal Google Play
ePSXe for Android is the most famous version in the ePSXe for Android series of publisher epsxe software s l
Mod Version 2.0.15
Total installs 1,000,000+

İndir (11MB)

Android için ePSXe, PSX VE PSOne olmak üzere iki oyun modu da dahil olmak üzere bir Playstation öykünücüsüdür. Yazılım, birçok oyuncunun mobil cihaz ve tabletlerdeki oyun ihtiyaçlarını karşılamak için doğdu. Yazılım, çok yüksek bir uyumluluk modu sağlayarak bu cihazlarda oyununuzu daha sorunsuz ve daha kararlı hale getirir. Bu kolaylık nedeniyle, uygulama piyasaya sürüldüğünden beri birçok oyuncudan her zaman sıcak destek aldı.

epsxe playstation emulator android 1 epsxe playstation emulator android 2

YAZILIMIN KULLANIMLARI VE FAYDALI ÖZELLİKLERİ

Android için ePSXe, daha önce PC oyunları için popüler bir ePSXe bağlantı noktası olarak kabul ediliyordu. Ancak, artık çok fazla kaldırmadan sonra akıllı telefon ve tablet cihazlar için bir sürüm var. Bu yazılım sayesinde, oyunun çok fazla yer kaplaması, oyun performansının düşmesi ve düzgün olmayan bir oynanışa yol açması konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu yazılımı kullanarak tüm oyunları tek bir kompakt akıllı cihazda fethedebilirsiniz.

Yazılım, iyi işlem hızına yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır ve bölünmüş ekran aracılığıyla aynı anda 4 oyuncuya kadar sunar. Ek olarak, bir PC’de oynuyorsanız, bir klavye veya fare tıklaması ile kontrol etmeniz gerekiyorsa, bu yazılımda sanal dokunmatik ekran klavyesini, harita donanım düğmelerini veya sanal çubukları tamamen kullanabilirsiniz. Bu, oyun sırasında çok fazla harekete geçmeden gerçeği hissetmenize yardımcı olur.

Android için ePSXe

BASİT ARAYÜZ VE KULLANIM

Hızlı ve rahat çalışan bir emülatör arıyorsanız, denemeniz gereken bir seçenek bu olacaktır. Android için ePSXe ayrıca bios dosyası olmadan bile kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir. Bilgisayar arayüzündeki bir eklentiye benzer şekilde çalışır. Simülasyon oyunları, rol yapma oyunları, aksiyon oyunları gibi pek çok farklı oyun türünü, düşükten son derece yüksek yapılandırmaya kadar kalite ve performans kaybı olmadan tamamen oynayabilirsiniz.

FARKLI MENÜ ÖZELLEŞTİRMEYLE DESTEKLENEN ÇOK DİSKLİ OYUNLAR

Yazılım aynı zamanda birden fazla disk içeren oyunlar için de kullanılır. Yazılımda bulunan bir oyunu yüklediğinizde, beraberinde gelen disklerin sayısını otomatik olarak listeleyebilir. Bu nedenle, oyuncular menüdeki disk sayısını hızla değiştirebilir veya özelleştirebilir. Sadece bu değil, menü aynı zamanda ekran boyutu, görüntü kalitesi, oyun modları ve daha fazlası açısından birçok farklı seçenek sunarak oyuncuların oyunda ince ayar yapmasına olanak tanıyor.

Android için ePSXe

VİDEO FARKI VE ÇERÇEVE HIZI

Android için ePSXe ayrıca video boyutu ve en boy oranı sağlar. Yazılımın sahne modu, portre modu ve ekran modu dahil olmak üzere üç ana modu vardır. Her mod, oyuncuların her oyunda farklı bir görünüme sahip olmaları için ayrı efektleri destekler. Oyunu yatay modda oynadığınızda görüntüyü tam ekrana uzatacaktır. Görüntü kalitesi kötüyse, 4:3 oranında bahis yapın, bunlar otomatik olarak ayarlanmaz ve bunu manuel olarak yapmanız gerekir.

DOKUNMATİK DESTEK EKRAN ARAYÜZÜ

Ayrıca yazılım, analog ve dijital olmak üzere iki kontrol modu da dahil olmak üzere ekran arayüzünde dokunmatik destek de sağlar. Karakterlerin eylemlerinin her eylemi, oyun oynarken dokunmatik düğmeler veya tutamaçlarla kontrol edilir. Sadece bu değil, düğmelerin boyutunu istediğiniz zaman özelleştirebilir veya hatta iki mod arasındaki arabirimi, işlem sırasındaki ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyacak şekilde istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz – oyun programı.

Android için ePSXe

GELİŞMİŞ HD GRAFİK KALİTESİ

Yazılım ayrıca gelişmiş HD grafik kalitesi sağlarken görseller açısından maksimum destek sağlar. Oyunculara mümkün olan en iyi ve en güzel görüntüleri getirmek. Sadece bu değil, 2x/4x yazılım oluşturma ve OpenGL oluşturucularla, akıllı mobil cihazlar ve tabletlerle yazılım birlikte çalışabilirliği birleştirildi. Aynı zamanda, oyun performansını gecikme olmadan daha akıcı hale getirir.

ÇOKLU ÖZELLEŞTİRME MODLARIYLA MUHTEŞEM SES ETKİLERİ

Bu yazılımı kullanarak, tüm PSX ses efektlerinin desteği sayesinde üstün ses kalitesi ve hassasiyetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece bu değil, kullanıcılar sesi hız, yoğunluk, ses frekansı gibi birçok yönden isteklerine göre özelleştirebilirler. Yazılım ayrıca oyuncuların beraberinde gelen birçok özelleştirmeyle sesin gecikmesini yönetmesine olanak tanır. Oyuncuların tamamen ayarlayabileceği diğer birçok özel ses efekti.

Android için ePSXe, kullanıcılara çok profesyonel bir oyun ortamı sunar. Özel el tipi oyun cihazlarıyla tamamen eşittir. Basit bir arayüze, zengin özelliklere, mükemmel görüntü kalitesine, sese ve çok daha fazlasına sahiptir. Burası nostaljik oyuncular için ideal bir yer olacak.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız ePSXe for Android ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir