Episode
Episode

Episode Choose Your Story v22.10 MOD APK (Ücretsiz Premium Seçenekler) indir


Episode, eğlence ve yaratıcılıkla dolu ve günümüz gençliğinin zihniyetiyle inşa edilmiş yüzlerce interaktif hikaye içeren devasa bir kütüphanedir. Her hikaye, karakter derinliğine dokunma, kesirler oluşturma ve lükse daldırma gibi oyuncuların keşfetm

Android Android Oyun
5 ( 792 puan )
Fiyat: $0
İsim Episode
Yapımcı Episode Interactive
Tür Oyun
Boyut 90MB
Versiyon 22.10
MOD Ücretsiz Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
Episode is the most famous version in the Episode series of publisher Episode Interactive
Mod Version 22.10
Total installs 100,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Ücretsiz Premium Seçenekler


İndir (90MB)

Episode, eğlence ve yaratıcılıkla dolu ve günümüz gençliğinin zihniyetiyle inşa edilmiş yüzlerce interaktif hikaye içeren devasa bir kütüphanedir. Her hikaye, karakter derinliğine dokunma, kesirler oluşturma ve lükse daldırma gibi oyuncuların keşfetmesi ve keyfini çıkarması için benzersiz güzelliğini yayıyor. Her şeyden önce, etkileşimli hikaye unsuru çok önemlidir ve her hikayedeki oyuncunun sonucunu veya yönünü önemli ölçüde etkileyecektir.

Bölüm – Hikayenizi Seçin Bölüm – Hikayenizi Seçin

GENİŞ LEZZET SEÇENEKLERİYLE MUHTEŞEM KÜTÜPHANE

Bölüm’deki etkileşimli hikayeler kitaplığı, oyuncunun deneyimini canlandırmak için görsel öğelerle birleştirilmiş olağanüstü hikayelerin kapsamlı bir kapsamıdır. Etkileşimli hikaye türünün etkileyici noktası, bir romana benzeyen ancak her şeyi daha gerçekçi hale getirmek için karakterlerin ifadeleriyle birleştirilen hikaye anlatım tarzıdır. Bunun da ötesinde, oyuncunun her eylem veya konuşmadaki kararları da genel planı etkileyecektir.

Ayrıca, kütüphanede etkileşimli hikayelerde çok çeşitli türler ve kavramlar bulunur ve oyunculara oynamaya başlamak için daha fazla seçenek sunar. Zevklerine bağlı olarak, oyun macera, bilim kurgu, fantezi vb. özelliklere sahip olacak ve orta çağdan modern zamanlara kadar uzanan daha belirgin dünyaları tanıtacak. Bu zengin konseptler veya kombinasyonlar, oyuncuların her karakter veya kader için sayısız en iyi anların tadını çıkarması için her hikayeyi çok fazla potansiyel haline getiriyor.

Bölüm – Hikayenizi Seçin Bölüm – Hikayenizi Seçin

GENİŞ VE POTANSİYEL HİKAYELERE KATILIN

Her hikaye farklı ana karakterleri canlandırıyor ve oyuncunun birçok seçenekle başlangıç ​​görünümünü tasarlamaya başlaması gerekecek. Buna saç stilleri, yüzler, ten tonları ve öğelere veya uzun vadeli kaderlere veya gelişmelere yeni başlangıçlara hazırlanmak için giysiler dahildir. Ayrıca, oyunculara yeni bir yön başlatmak için ilişkiler, aile, tarih ve daha fazlası gibi ana karakterle ilgili gerekli bilgiler de verilecek.

Her etkileşimli hikayenin tanıdık özelliği, olağanüstü uzunluğu ve ana arsanın uzantısıdır, ancak oyuncunun verdiği her karara dayanır. Her kaderin kendi varyasyonları vardır ve her şey aşk, nefret, küskünlük vb. gibi geçici duygulardan gelir. Bu şeyler oyuncunun ilerlemesi boyunca sürekli olarak ortaya çıkacak ve onları kademeli olarak empati kuracak ve sürükleyici bir deneyim için kendilerini karaktere kaptıracaktır.

BEKLENMEYEN VE ÇEŞİTLİ YOL

Bölüm, hikayeyi geliştirmek için benzersiz ve çığır açan bir yola sahiptir, bu nedenle destekleyici karakterlerin görünümü, oyuncuların karar vermesi için yeni yollar olarak görülecektir. Duygusal unsur oyun boyunca açıkça vurgulanır ve destekleyici karakterlerin tümü güzellik, çekicilik ve izlenim yaymaktadır. Zamanla, oyuncular, kişilikleri ve görünümleri ne olursa olsun, en rahat oldukları kişiyle birlikte olabilirler.

Bölüm – Hikayenizi Seçin Bölüm – Hikayenizi Seçin

Çeşitli ve zengin seçim aynı zamanda bir ilişkiyi mahvetmede önemli bir faktördür ve oyunda birçok yeni sırrı açar. Tüm durumlar veya konuşmalar oyuncuya ikiden fazla seçenek sunar ve etkileri belirli karakterler için olumlu veya olumsuz olabilir. Oyuncunun heyecan verici hikayenin tamamına devam etmesi için senaryoların sonucu her zaman büyük psikolojik ödüllerdir.

GÖRÜNÜŞ DEĞİŞTİRMEK İÇİN BÜYÜLÜK KIYAFET SİSTEMİ

Bölüm, destekleyici karakterlerle çevreyi, dünyayı ve aşkı keşfetmenin yanı sıra, oyuncuların moda öğesinin tadını sonuna kadar çıkarması için sürekli olarak koşullar yaratacaktır. Moda sistemini çeşitlendirmek için tüm giyim türleri gerçek prototiplere dayanacaktır. Bu nedenle, oyuncular romantik yolculuklarında partnerleri üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak için ayrı kıyafetleri özgürce karıştırabilirler.

Oyuncular, hikayedeki rastgele olaylar gibi bazı istisnai durumlarda katılmak için uygun kostümler giymeleri gerekecek. Herkesin moda anlayışına bağlı olarak, topluluk etkinlikleri için basit, partiler için muhteşem kostümlerin kullanılması, ortakların kalbini kazanmaya yardımcı olacaktır. Tabii ki, oyunculara heyecan verici duygular yaşatmak için bu tür senaryoların ardından birçok sahne rastgele ortaya çıkacak.

OLAĞANÜSTÜ VE ETKİLEYİCİ GÖRSELLER

Oyun, hikayelerin veya karşılaşmaların yoğun duygular üretmesini sağlamak için kendine özgü bir görsel stil kullanır. Görsel öğelerin sıra dışı durumlarla birleşimi ayrıca tüm karakterlerin düşüncelerini ve ifadelerini mükemmel bir şekilde göstererek karakterlerin anlamlarını veya gizli ipuçlarını geliştirmeye yardımcı olur. Sadece bu değil, aynı zamanda yanlış anlamalarla dolu anlar da canlı ve zengin bir şekilde çiziliyor, böylece arsadaki her ayrıntı yeni zirvelere taşınıyor.

Bölüm, ana karakterin konusu, dünyası ve arka planı hakkında çığır açan stiller içeren yeni hikayelerle sürekli olarak güncellenecektir. Bu arada, oyuncunun her içerikle ilgili deneyimi son derece uyarıcıdır ve herkese her sonucu keşfetmesi için birçok önemli karar verir. Zamanla, karakterlerin gelişimi, farklı yolculuklar veya etkinlikler yoluyla oyuncular üzerinde her zaman dikkate değer bir izlenim bırakacaktır.

ÖZELLİKLERİ

  • Zevkinize veya ilgi alanlarınıza uygun hikayelerle meşgul olun.
  • Herhangi bir senaryoda yoğun ve derinlemesine durum geliştirme.
  • Daha fazla potansiyel sonuç için komik karakterlerin etkileşimi.
  • Sürükleyici bir deneyim için olağanüstü görsel nitelikler.
  • Muhteşem karakter tasarımları ile şık kıyafetler.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Episode ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEpisode Interactive

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir