Epic Seven
Epic Seven

Epic Seven v1.0.484 APK MOD (Sınırsız Altın/Mücevher) indir 2022


Epic Seven APK dünya çapında lisanslandığının duyurulmasıyla ses getiren Smilegate, 2D oyun pazarını sarsmaya devam ediyor. Japon oyun endüstrisine öncülük eden bu Epic Seven sürümü, Super Creative'in gelecek yıl Kore, Kuzey Amerika ve Avrupa'da yapı

Android Android RPG
4 ( 250 puan )
Fiyat: $0
İsim Epic Seven
Yapımcı Smilegate Megaport
Tür RPG
Boyut 64MB
Versiyon 1.0.484
MOD Sınırsız Altın/Mücevher
Orjinal Google Play
Epic Seven is the most famous version in the Epic Seven series of publisher
Mod Version 1.0.484

İndir (64MB)

Epic Seven APK dünya çapında lisanslandığının duyurulmasıyla ses getiren Smilegate, 2D oyun pazarını sarsmaya devam ediyor. Japon oyun endüstrisine öncülük eden bu Epic Seven sürümü, Super Creative’in gelecek yıl Kore, Kuzey Amerika ve Avrupa’da yapılması planlanan yeni stüdyosu Epic Seven’ın işbirliğiyle geri döndü. , Çin ve Güneydoğu Asya hayranlarının desteğini sürekli alıyor

epic seven apk indir modkiwi com 1

Oynaması en kolay oyunlardan biri olan oyuncular, oyun dünyasına hızla entegre oluyor. Her karakterin aşinalığı, oyundaki oyuncu ve dünya arasında kalıcı bir bağ oluşturur. Bir oyuncu olarak, insanlar ve canavarlar arasındaki savaşlarda en iyi duyguları yaşayacaksınız. Oyun, oyuncunun seviyesine bağlı olarak farklı seviyelerde düzenlenmiştir. Canavarlarla tek başınıza savaşabilirsiniz, ancak düşmana karşı savaşmak için bir sömürge ordusu oluşturmak çok önemlidir. Oyunda, oyuncu yeteneklerini askeri liderlikte göstermekte rahattır. Yeni arazi oyuncularını kazanarak çocukların desteğiyle bir savaşçı inşa etmek için adımlarınıza başlayın. etki alanını genişletecektir. Oyuncunun becerisi, oyunda geriye dönük olarak gösterilir, ilerinin ne zaman geri döndüğünü bilir. Bu şiddetli savaşta yaşayabilir misin? Hediye kutuları açarak, benzersiz işaretler oluşturarak servetinizi artırabileceğinizi ve her savaşta oyuncuya kazanan ve kuvvetlerinin durumu atanacağını unutmamak önemlidir. Çevrimiçi bir oyunun doğasına bağlı olarak, Spic Seven son derece bağlantılıdır, oyuncular canavarları öldürmek için takım arkadaşlarına güvenebilir.

epic seven apk indir modkiwi com 2

Animasyon karakterleri, anime uzun zamandır herkesin aşina olduğu, ancak sadece bir oyun değil, Epic Seven APK grafik tasarımcıların dikkatini çekti. Geleneksel bir karaktere sahip, ancak arsa, oyuncuların fethini keşfetmek için yeni, oldukça teşvik edici yeteneklerle dolu. Göz alıcı görsel kalitenin yanı sıra, gösteri canlı, heyecan verici bir ses. Karakterler kendi sesleri, Epic Seven’in 2D karakterlerini çizen yetenekli sanatçıların elinde aktif olan bir birey . Oyundaki karakterlerin tüm coşkusu ve yeteneği sayesinde sadece masum değil, sevimli aynı zamanda gerçek. Bu nedenle, oyun oldukça popülerdir, her yaş için uygundur.

epic seven apk indir modkiwi com 3

En kaliteli ürünleri sunmak için pazara bağlı kalan Smilegate, Epic Seven için hem teknolojiye hem de içeriğe büyük yatırım yaptı . Spic Sever mobil cihazlarında mevcut olan, piyasada rekabetçi bir marka olarak kabul edilir. Oyuncular sadece oyuna daha açık olmakla kalmaz, aynı zamanda ürünün en son özelliklerini sürekli olarak güncellemek için daha uygundur. Karakterin dövüş yeteneğini geliştirmek ve karakter gücü oluşturmak için sürekli uygulamalar tanıtılır.

epic seven apk indir modkiwi com 4

Yeni nesil savaş oyunu olarak kabul edilen Epic Seven APK , oyun piyasasını bozacak tüm unsurlara sahip, Amerika Birleşik Devletleri’nden Japonya’ya kadar uzanan denilebilir ki, 2D online oyunun takipçileri bu son sürüme sahip olmak istiyor.


İndir (64MB)

Artık indirmeye hazırsınız Epic Seven ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir