Epic Fantasy
Epic Fantasy

Epic Fantasy v1.41.0 MOD APK (Hasar/Savunma Çarpanı) indir 2022


Oyuncuların kahraman ordularını topladığı Epic Fantasy, şiddetli patronlar da dahil olmak üzere binlerce rakibi yenmek için benzersiz planlar yapıyor.

Android Android Simülasyon
5 ( 65 puan )
Fiyat: $0
İsim Epic Fantasy
Yapımcı Cravemob
Tür Simülasyon
Boyut 224M
Versiyon 1.41.0
MOD Hasar/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
Epic Fantasy is the most famous version in the Epic Fantasy series of publisher Cravemob
Mod Version 1.41.0
Total installs 500,000+

İndir (224M)

Epic Fantasy’nin oyunculara getirdiği eğlence ve çekicilik gerçekten kıyaslanamaz. Bu strateji simülasyon oyununa katılın ve en şaşırtıcı savaşlarınıza başlayın. Oyuncular, hepsi değil, belirli bir kahraman sınıfı oluştururken oyuna başlayacaklar. Güçlü süper kahramanlar toplayabilir ve oyuncuların her dövüşün sonuçlarıyla tüm güçlerini ve zekalarını gösterebilecekleri dünyanın her yerindeki diğer oyuncularla savaşmaya ve onlara meydan okumaya başlayabilirsiniz.

epik fantezi

KAHRAMANLAR BULUN VE TAKIMINIZ HAKKINDA TOPLAYIN

Geliştirilmiş ve harika oynanış nedeniyle Epic Fantasy’de neler olduğunu anlayamayabilirsiniz. Bu oyunda 150’den fazla kahraman karakter ortaya çıkıyor ve hepsi sizin olabilir. Dikkatli araştırma ve doğru hamleler yaparak ekibinizde güçlü süper kahramanlar toplayabilirsiniz. Katıldığınız tüm savaşlarda savaşmak ve süpürmek için en güçlü takımı oluşturun.

HER MÜCADELEDE PATRONU ÖLDÜR

Bu oyunda, katıldığınız en zor dövüş olsa bile sizi hiçbir şey durduramaz. Oyuncular, sayısız düşmanla savaşabilmek için özel yetenek sınıflarına sahip yeterli sayıda kahraman toplayacaklar. Zorluklar sırasında, maçta kullandığınız stratejiye dikkat etmeniz gerekiyor. Her dövüşte değiştirebileceğiniz kadar çok strateji oluşturun. Acımasız dövüşten sonra şiddetli patronları yenmek için esas olarak en iyi stratejiyi kullanıyorsunuz.

epik fantezi

DÜNYADAKİ DİĞER OYUNLARA MÜCADELE

Epic Fantasy’nin eğlence, heyecan ve daha fazlasının bir birleşimi olduğu söylenebilir… Elbette, bu yüzden dünya çapında bu kadar çok oyuncuyu kendine çekiyor. Bu nedenle oyunda karşınıza çıkan tüm düşmanlarla savaşmak ve yüzleşmek sizin için hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm gücünüz ve becerinizle dünyadaki tüm oyunculara bir meydan okuma gönderin. Savaşmak ve savaş heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi getirmek için onlara katılın. Ve genel kazanan sizseniz, hepsini yönetebilir ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkarabilirsiniz.

epik fantezi

ONLARCA TEHLİKELİ MEKANI FETHET

Hiçbir endişeyi boşver çünkü savaşıp hepsini kazanabileceğine inanıyorum. Epic Fantasy’de sayısız rekabet yeri var ve zindanlar ve kuleler gibi daha birçok tehlikeli alan var. Bunlar, tüm gücünüzle fethetmeniz gereken alanlardır. Hepsini devirmeye ve şanlı bir zafer kazanmaya çalışın. Ancak o zaman diğer birçok değerli eşyayı toplama fırsatına sahip olacaksınız.

Epic Fantasy’de çok fazla heyecan ve gerilim yaşanıyor ve bunların hepsi gözlerinizin önünde oluyor. Herhangi bir düşmanı, hatta en önemli ve en şiddetli patronu bile yenebileceğinizi bilmek için tüm gücünüzü kullanın. Dünya barışını tehdit eden dev canavarlar olabilir. Ve her şeyi kaydetmenize ihtiyacımız var; hadi başlayalım, cesur savaşçılar!

epik fantezi

LİDER BİR SİSTEM İLE KAHRAMANLAR GELİŞTİRMEYE DEVAM ET

Bu oyunda gerçekleşen her savaşın belirli bir zaman ayarı vardır. Ancak bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü biz yardım etmek için buradayız. Karakteriniz için boşta bir sistem kurarak zamandan tasarruf edin. Böylece kahramanlarınız büyümeye ve en büyük güçle savaşmaya devam edebilir.

ANA ÖZELLİKLER

– Ekibinizdeki en hayati becerilere sahip kahramanları bulun ve toplayın.
– Her meydan okumada şiddetli patronları yenmek için yüzlerce benzersiz strateji oluşturun.
– Gücünüz ve zekanızla dünyadaki tüm oyunculara meydan okuyun.
– Kahramanınızı yükseltmek ve güçlendirmek için nadir öğeler toplayın.
– Zindanları ve kuleleri fethetmek de dahil olmak üzere çeşitli görevlerle mücadele edin.


İndir (224M)

Artık indirmeye hazırsınız Epic Fantasy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir