Epic Battle Simulator
Epic Battle Simulator

Epic Battle Simulator v1.8.40 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Epic Battle Simulator, düşmanı alt etmek için orduyu kullanacağınız bir oynanışa sahip. Becerilerinizi test etmek için simülasyon maçı olarak deneyimleyebileceğiniz veya geçmeniz gereken birçok seviyeyi bulabileceğiniz iki ana mod bulunuyor. Aynı zam

Android Android Simülasyon
4 ( 525 puan )
Fiyat: $0
İsim Epic Battle Simulator
Yapımcı Rappid Studios
Tür Simülasyon
Boyut 42MB
Versiyon 1.8.40
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Epic Battle Simulator is the most famous version in the Epic Battle Simulator series of publisher Rappid Studios
Mod Version 1.8.40
Total installs 10,000,000+

İndir (42MB)

Epic Battle Simulator, düşmanı alt etmek için orduyu kullanacağınız bir oynanışa sahip. Becerilerinizi test etmek için simülasyon maçı olarak deneyimleyebileceğiniz veya geçmeniz gereken birçok seviyeyi bulabileceğiniz iki ana mod bulunuyor. Aynı zamanda şeklinden gücüne kadar çok çeşitli birliklerle dilediğiniz gibi güçlü bir ordu oluşturabilirsiniz.

Epik Savaş Simülatörü

GÜÇLÜ SAVAŞÇILARLA SAVAŞLAR

Epic Battle Simulator’da oyuncular, önlerinde görünen düşmanlara saldırmak için birliklerini kullanacakları zorlu bir maç bulacaklar. Böylece güçlü bir kadro oluşturacak ve onu dilediğiniz gibi ayarlayacaksınız çünkü oyun her zaman oyuncuların taktik becerilerini sonuna kadar göstermeleri için bir fırsat yaratıyor. Elbette birçok güçlü oluşum bulacaksınız ve gelen düşmanları yok edeceksiniz.

Oyunun başında, sahip olduğunuz birliklerin konumunu belirleyebilmeniz için farklı karelere bölünmüş bir alan göreceksiniz. Ayrıca oyuna girdikten sonra dikkatli kararlar vermeniz gerekecek; seviyeyi etkileyemezsiniz. Neler olduğunu gözlemleyebilir ve oyundan zevk alma isteğinizi mümkün olan en geniş ölçüde değiştirebilirsiniz.

Epik Savaş Simülatörü

KARŞILAŞACAĞINIZ ZORLU SAVAŞ

Epic Battle Simulator’da savaş ve seviye modlarını test eden iki farklı oyun modu bulacaksınız ve her biri birbirini çok iyi desteklediği için göz ardı etmeyeceğiniz farklı bir oynanışa sahip olacak. Örneğin, bir test savaşında, oyuncu olası olasılıkları test etme sürecini başlatmak için ordusunu ve rakibini kontrol edecektir. Böylece güçlü stratejiler, oluşumlar bulabilecek ve bazen zorlandığınız seviyelerin zorluklarını aşmak için yeni şeyler deneyebileceksiniz.

Seviye modu, sürekli değişen düşman oluşumları ve tamamlamanız gereken gereksinimler ile size bir dizi zorluk verecektir. Spesifik olarak, belirli bir miktar para alacaksınız ve bu parayı sadece istediğiniz türde birlik satın almak için harcayabilirsiniz. Tabii ki taşın özelliklerine bağlı olarak değerleri de aynı olacak ve tabii ki sadece tek bir taş kullanmayacaksınız çünkü rakip rahatlıkla karşı koyabiliyor.

Epik Savaş Simülatörü

Karşınıza sürekli olarak bir dizi zorluk çıkacak ve bunu yeni stratejiler sergileyerek tamamlamanız gerekecek. Bu nedenle, yukarıdaki iki mod, oyuncuların yarattıkları ordunun etkinliğini doğrulamalarına yardımcı olurken birbirini iyi bir şekilde destekler.

AVANTAJ ALACAĞINIZ ORDULARDAKİ ÇEŞİTLİLİK

Epic Battle Simulator APK oyunculara sevdirecek bir nokta da ulaşabileceğiniz birlik sayısı. Normal birliklerden destansı birliklere kadar ejderhaları, golemleri, mancınıkları ve diğerlerini kullanabilirsiniz. Yukarıda bahsedildiği gibi, bir birliği nadiren kullanacaksınız çünkü zayıflığı oldukça açık olacaktır. Yakın mesafedeki rakiplere saldırmak için tamamen okçu bir ordu kullanırsanız, başlangıçta yalnızca üstünlük elde edersiniz ve zamanla, yaklaşıldığında ordunuz yok edilir.

Epik Savaş Simülatörü

Oyun, göz ardı edemeyeceğiniz birçok heyecan verici unsur getiriyor:

  • Oyuncular, ordunuz ve düşman arasındaki mücadeleyi gözlemleyeceğiniz savaşlara katılacaklar.
  • Her oyuncu iki ana oyun modunu deneyimleyebilir: farklı oynanışa sahip test-savaş ve seviye modları.
  • Her iki tarafın da ordularını kontrol ederken, garip veya mantıklı kombinasyonlarla birçok orduyu kolayca oluşturabilirsiniz.
  • Güçlü bir ordu oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı zorluklara ve maksimum miktara sahip seviyeler.
  • Pek çok farklı şekle sahip çok sayıda birlik size sömürebileceğiniz pek çok yeni güç kaynağı verebilir.


İndir (42MB)

Artık indirmeye hazırsınız Epic Battle Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRappid Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir