English Tests
English Tests

English Tests v2.8 APK indir (Yamalı) 2022


Günümüzde, iletişim kurabilmek ve işe hizmet edebilmek için başta İngilizce olmak üzere dillere hakim olmak son derece gereklidir. Ancak, kendinize gerçekten kaliteli uygulamalar bulmanız ve optimum verimliliği getirmeniz kolay olmayacaktır. Bu neden

Android Android Eğitim
5 ( 176 puan )
Fiyat: $0
İsim English Tests
Yapımcı George K / Key to English
Tür Eğitim
Boyut 4MB
Versiyon 2.8
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
English Tests is the most famous version in the English Tests series of publisher George K / Key to English
Mod Version 2.8
Total installs 50,000+

İndir (4MB)

Günümüzde, iletişim kurabilmek ve işe hizmet edebilmek için başta İngilizce olmak üzere dillere hakim olmak son derece gereklidir. Ancak, kendinize gerçekten kaliteli uygulamalar bulmanız ve optimum verimliliği getirmeniz kolay olmayacaktır. Bu nedenle, İngilizce Testlerinin tanıtımı sizin için en iyi deneyim olacak ve bu sayede temel becerilerin pratiğini yapacaksınız.

İngilizce Testleri İngilizce Testleri

KONUYA GÖRE KATEGORİZE EDİLEN GÜNLÜK DERSLER

İngilizce seviyenizi geliştirmek için gerekli tüm işlevleri içeren bir uygulama arıyorsanız, İngilizce Testleri sizin için mükemmel bir seçimdir. Eşsiz bir arayüz ile tasarlanan bu uygulama sayesinde heyecan verici bir öğrenme ortamına hızla adapte olacaksınız. Ayrıca her yaşa uygun olması için uygulama farklı konulara ayrılacak ve sevdiğiniz konuları arayabilirsiniz.

Ayrıca, konular, kullanıcıların daha fazla yeni deneyimler yaşaması için günlük yaşam veya dünya bağlamları etrafında dönecektir. İngilizce öğrenen deneklerin çoğu, düşük kaliteli incelemeye yol açan bilimsel olmayan bir hata yapar, bu nedenle bu uygulamanın konu tabanlı öğrenme yöntemi tamamen makul ve denemeye değer.

KUSURSUZ VE TAM GRAMER UYGULAMASI

Tüm becerileri mükemmelleştirebilmek için dilbilgisi bilginizi de geliştirmeniz gerekir. Uygulama size faydalı ve çeşitli gramer dersleri getirecek ve dersi daha iyi anlamanız için size formüller sunulacak. Ek olarak, özümsediğiniz bilgi miktarından emin olmak için, uygulama, dersi daha uzun süre hatırlamanız ve yeni öğrendiğiniz bilgilerde ustalaşmanız için formülün her bir bölümüne karşılık gelen alıştırma soruları verecektir.

Yeni başladığınızda çok fazla endişelenmeyin çünkü İngilizce Testleri acemi olsanız bile her yaş için uygundur. Ayrıca dilbilgisi dersleri öğrenme seviyenize göre artacak ve isterseniz derslerinizi kaydedip gözden geçirmenize izin veriliyor.

İngilizce Testleri İngilizce Testleri

ALIŞTIRMALARDAKİ HATALARI UNUTMAYIN VE TEKRAR KONTROL EDİN

Bu uygulama, becerilerinizi ve çalışma seviyenizi yeniden eğitmek ve buradaki çevrimiçi derslere katılmanın keyfini artırmak için en iyi yerdir. Buradaki öğrenme yöntemi, cümle kurmanın en yetkin yolunu öğrenebilmeniz için dilbilginize odaklanmak ve dikkatli bir şekilde pratik yapmaktır. Ayrıca egzersiz yaparken bazı hatalarla karşılaşabilir ve küçük hatalar yapabilirsiniz.

Uygulama, nerede olursanız olun sizi her zaman destekleyecektir, böylece hatalarınızı düzeltebilir ve hatalarınızdan ders alabilirsiniz. Öte yandan, katıldığınız her konu üzerinden verilen dersler, öğrenme sürecinde karşılaşılan hataları hatırlama ve hepsini düzeltmenize yardımcı olma işlevine de sahip olacaktır. Bu, dilbilgisi konusunda sorun yaşayanlar için öğrenmenin çok etkili bir yoludur.

ÖĞRENİMİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN SINAVLARA GİRİN

Uygulama, çeşitli dilbilgisi ile uzaya dalma anlarına ek olarak, özenle derlenmiş kalite testleri ile her ders boyunca seviyenizi kontrol etmenizi sağlar. Puanınızı yükseltmek ve öğrenmenizi yeniden değerlendirmek istiyorsanız, uygulama size heyecan verici ve enerjik bir öğrenme ortamı sunacaktır.

Ayrıca, uygulama size sürekli olarak arzu edilen ve özel özellikleri getirdiğinde benzersiz bir deneyim olacaktır. Ayrıca, derslerle ilgili soru sormanız veya sorularınız varsa, ihtiyacınız olan soruları konuya göre hızlıca yer imlerine ekleyin, böylece daha hızlı arama yapabilir ve yanıt alabilirsiniz. Ayrıca öğrenme sürecini yakından takip edebilmek için sonuçları her bir test üzerinden karşılaştırmak üzere kaydedebilirsiniz.

İngilizce Testleri İngilizce Testleri

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu uygulamaya eşlik ederek kendi kendine çalışmayı geliştirin; Hala eksik olduğunuz becerileri mükemmelleştirmek istiyorsanız, bu deneyim için mükemmel bir seçimdir.
  • Günlük dersler tamamen ayarlanacak ve keşfetmeniz için hazır olacak; Bu, hala belirsiz olduğunuz bilgisini zenginleştirmenin ve zihninizi eğitmek için daha fazla geliştirmenin zamanıdır.
  • Öğrenme konuları, kolayca kavramanız ve daha hızlı özümsemeniz için günlük yaşam etrafında dönecektir. Ek olarak, gramer dersleri size eksiksiz formüller sağlayacaktır.
  • Hataları hatırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı; Her dersten sonra uygulama, hatalarla karşılaştığınızda daha hızlı hatırlamanıza ve hızlı bir şekilde düzeltmenize yardımcı olacak pratik alıştırmalar getirecektir.
  • İngilizce Testlerinin testlerini deneyimleyin, öğrenme ilerlemenizi takip edin ve aynı hataları yapmamak ve bir dahaki sefere kendinizi geliştirmek için her testin sonuçlarını kaydedin.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız English Tests ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGeorge K / Key to English

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir