English Tenses
English Tenses

English Tenses v7.4 APK indir (Yamalı/Optimize Edilmiş) 2022


Zayıf bir İngilizce öğreniyor musunuz? İngilizce zamanları hatırlamakta sorun mu yaşıyorsunuz? English Tenses, kullanıcıların zamanları aynı anda ezberleyebilmeleri için farklı dil konularını sağlayan harika bir uygulamadır. Ayrıca, okul testlerinde

Android Android Eğitim
4 ( 655 puan )
Fiyat: $0
İsim English Tenses
Yapımcı George K / Key to English
Tür Eğitim
Boyut 5M
Versiyon 7.4 inşa 832
MOD Yamalı/Optimize Edilmiş
Orjinal Google Play
English Tenses is the most famous version in the English Tenses series of publisher George K / Key to English
Mod Version 7.4 inşa 832

İndir (5M)

Zayıf bir İngilizce öğreniyor musunuz? İngilizce zamanları hatırlamakta sorun mu yaşıyorsunuz? English Tenses, kullanıcıların zamanları aynı anda ezberleyebilmeleri için farklı dil konularını sağlayan harika bir uygulamadır. Ayrıca, okul testlerinde başarılı olmak için düzensiz fiiller tablosunu ve yardımcı fiil formlarını da öğrenirsiniz. Uygulama ayrıca seviyenizi ve dersi hatırlama yeteneğinizi kontrol etmeniz için testler sağlar.

İngilizce zamanlar İngilizce zamanlar

AKILLI VE SON DERECE ETKİLİ İNGİLİZCE ÖĞRENME UYGULAMASI

English Tenses, İngilizce zamanları verimli ve etkili bir şekilde hatırlamak için kolay bir araçtır. İngilizce zamanlar aktif ve pasif veya gelecek, geçmiş zaman, kullanıcıların keşfetmesi ve öğrenmesi için uygulamada mevcuttur. Uygulama ayrıca düzensiz fiilleri hızlı bir şekilde öğrenmek ve uzun süre hatırlamak için kartlar sağlar.

Ayrıca konuşmayı öğrenmek için bir cümlede s/es ekleme kuralını, kelimelerin sırasını öğrenecek ve olmak, sahip olmak, yapmak gibi yardımcı fiil formlarını öğreneceksiniz, nasıl kullanacağınızı bileceksiniz. onları en doğru şekilde İngilizce’deki fiil zamanları, İngilizce dilbilgisinin temel ilkeleridir, bu nedenle sınavlarda başarılı olmak için bunları iyi anlamanız ve yabancılarla iletişim kurarken bunları hayatta uygulamanız gerekir.

DETAYLI ÖRNEKLER, ALIŞTIRMALAR, AÇIKLAMALAR VE TESTLER SAĞLAR

English Tenses, öğrenmeyi daha verimli hale getirmek için yüksek kaliteli sınavlar ve eğitim simülatörleri ile çeşitli tablo testleri sunar. Anahtar kelimeleri hızlı bir şekilde ezberlemeniz için sesli alıştırmalar da vardır.

İngilizce zamanlar İngilizce zamanlar

ANA ÖZELLİKLER

  • Verilerinize, kameranıza, mikrofonunuza veya konumunuza erişim gerektirmez, bu nedenle veri hırsızlığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Özellikle uygulamada ayrıca reklam bulunmamaktadır.
  • Basit ama mükemmel arayüz ve sunulan kolay ve rahat kullanım, profesörün net sunumunu görmek için öğretim materyallerine erişim.
  • Anahtar kelimeleri ezberlemek için sesli alıştırmalar, daraltılabilir Zaman Damgaları, kullanıcıların daha uzun süre ezberleyebilmeleri ve kolayca hatırlayabilmeleri için renkli formül derlemeleri.
  • Yanıtı ayrıntılı olarak açıklayın ve kullanıcıların yapıyı hızlı bir şekilde kavrayıp daha iyi anlayabilmeleri için belirli örnekler verin. Ayrıca bir yardımcı fiilin s/es kural formlarını da öğrenirsiniz.
  • Değerlendirme testleri, öğrencilerin yeterliliğini değerlendirmek ve kalitelerini etkili bir şekilde kontrol etmek için profesyonel sınav simülatörleri kullanılarak oluşturulur.


İndir (5M)

Artık indirmeye hazırsınız English Tenses ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGeorge K / Key to English

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir