Energy Ring
Energy Ring

Energy Ring – Universal Edition! vER_UNI_1.9 APK + MOD (Bağış) indir 2022


Energy Ring, kameranın yapılandırma aracıdır ve size pil ömrü hakkında faydalı bilgiler verir. Bu uygulama, işlevine ve amacına bağlı olarak değiştirmenize izin verir.

Android Android Araçlar
5 ( 824 puan )
Fiyat: $0
İsim Energy Ring
Yapımcı IJP
Tür Araçlar
Boyut 5M
Versiyon ER_UNI_1.9
MOD Kilidi Aç
Orjinal Google Play
Energy Ring is the most famous version in the Energy Ring series of publisher IJP
Mod Version ER_UNI_1.9
Total installs 1,000,000

İndir (5M)

Kameranın profil dokusunu değiştirebilecek bir uygulama buldunuz mu? Değilse, Enerji Halkası kolayca yapılandırabileceğiniz akıllı bir seçimdir. Kullanıcılar, insan ihtiyaçlarına hizmet etmek için her zaman bu uygulamada toplanan özel özellikler karşısında şaşkına dönecekler. Birçok kişi bunu çekici bulmasa da her bir özellik, cihazın değişen kamera lenslerinin belirli bir yönünü temsil ediyor.

Enerji Halkası – Evrensel Sürüm!

ENERJİ HALKAINI DEĞİŞTİRİN

Kullanıcılar, cihazın enerji seviyesini göstermek için hemen Enerji Halkasını seçebilir. Bu uygulama pil ömrünü göstermenin yanı sıra cihazı ilginç kılıyor. Bu enerji halkası, kameranızı vurgulamak için kameranın tam yanında görünür. Ayrıca, cihaz için benzersiz bir vurgu oluşturur.

BATARYA KAPASİTESİ GÖSTER

Bu uygulama, cihazınızdaki pil miktarını gösterecektir. Pilin güvenli seviyede mi yoksa uyarı seviyesinde mi olduğunu gösterir. Duruma bağlı olarak, pilin tam miktarını temsil etmek için renk de farklı görünecektir.

RENKLERİ ÖZELLEŞTİR

Kullanıcılar, Enerji Halkasındaki enerji halkasıyla ilişkili bir renk paletinin göründüğünü görebilir. Kullanıcılar, duvar kağıtlarını vurgulamak için doğru renkleri manuel olarak seçebilirler. Ayrıca, kullanıcılar birden çok renk arasında karıştırabilir ve hangi doku tipine karşılık gelen her renk tipini belirleyebilir.

Enerji Halkası – Evrensel Sürüm!

DÖNÜŞÜ DEĞİŞTİR

Kullanıcılar, rotasyonu istediklerine göre manuel olarak değiştirebilirler. Daha spesifik olarak, birçok öne çıkan stilden birini seçebilirsiniz. Bu uygulamada fark yaratmak için saat yönünün tersine veya saat yönünde seçim yapmak mümkündür.

KALINLIĞI İSTEDİĞİNİZE GÖRE AYARLAYIN

Kullanıcılar ayrıca Enerji Halkasında enerji halkasının kalınlığını, uzunluğunu ve kalınlığını istedikleri gibi ayarlayabilir. Kullanım amacına veya cihazın yapısına göre daha uygun olmayı seçersiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok boyut vardır ve ayrıca kendi özel boyutlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Enerji Halkası – Evrensel Sürüm!

BAZI ÖZELLİKLER

  • Kullanıcılar, cihazınızın yapısına uyacak şekilde enerji halkası tipinin kalınlığını seçebilir.
  • Yeni bir dokunuş katmak için enerji halkamızı yenilemek için kendi rengimizi değiştirin.
  • Belirli bir zaman dilimine göre otomatik olarak değişebilir; istediğiniz gibi saat yönünün tersine veya doğru yönü seçin.
  • Cihazdaki pil miktarını gösterir ve eğer renk değişirse pilin farklı bir durumunu gösterir.
  • İstediğiniz her ihtiyaca bağlı olarak görünebilir veya gizlenebilir veya belirli bir sabit zaman aralığında görünebilir.


İndir (5M)

Artık indirmeye hazırsınız Energy Ring ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir