Endurance
Endurance

Endurance v3.1.5 APK indir (Tanrı Modu/Para) 2022


Dayanıklılık: uzayda enfeksiyon (2d uzay atıcı), mükemmel bir atış oyununun tüm unsurlarının birleşimi olarak bilinir. Belirtmek gerekirse, ayırt edici bir karanlık sandık bağlamında klasik bir tarza sahip bir oyunun varlığı. Bununla da kalmıyor, RPG

Android Android Macera Oyunları
5 ( 634 puan )
Fiyat: $0
İsim Endurance
Yapımcı Ivan Panasenko
Tür Macera Oyunları
Boyut 85M
Versiyon 3.1.5
MOD Tanrı Modu/Para
Orjinal Google Play
Endurance is the most famous version in the Endurance series of publisher Ivan Panasenko
Mod Version 3.1.5

İndir (85M)

Dayanıklılık: uzayda enfeksiyon (2d uzay atıcı), mükemmel bir atış oyununun tüm unsurlarının birleşimi olarak bilinir. Belirtmek gerekirse, ayırt edici bir karanlık sandık bağlamında klasik bir tarza sahip bir oyunun varlığı. Bununla da kalmıyor, RPG unsurları olan bir atış oyunu arıyorsanız bu oyunu seçmeden ne bekliyorsunuz. Sizin gibi özel ilgi alanlarına sahip oyuncular için özel olarak doğdu.

Dayanıklılık: uzayda enfeksiyon (2d uzay atıcı)

ÖZEL ARAŞTIRMACI

Savaşımıza ayak basmadan önce, diğer benzer atış oyunlarını unutun; Burada katılmanız için yeni bir dalga sizi bekliyor. Biz hazırız, ya siz? Her şeyden önce, bu oyunun konusu, oynanışın yanı sıra milyonlarca oyuncuyu da kendine çekiyor. Hikaye, dayanıklılıkla ilgili bir araştırmacı olduğunuzu ve oyuncunun aksiyon konumunun uzay evreninde bir yıldız gemisi olduğunu anlatıyor.

Dayanıklılık: uzayda enfeksiyon (2d uzay atıcı)

BİR OLAY HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR

Ancak talihsiz bir olay sizin ve takım arkadaşlarınızın yaşamı sürdürmek için birbirinizi katletmenize neden olur. Bu üzücü gerçeğin nedeni, bu trendeki tüm insanların enfekte olmasıdır. Bu garip şey ciddi hafıza kaybı yaşamanıza neden oldu. Oyuncular artık burada göründüğünüz asıl görevin ne olduğunu hatırlamıyor; Burada sizi çevreleyen insanlar düşman veya müttefiktir. Bu yıldız gemisinde korkunç bir kaos yaratan da buydu.

KORKUNÇ ALAN

Labirent veya zindan, Dayanıklılık’a verdiğimiz takma addır. Bu bir labirent çünkü burada, en üstteki üçüncü perspektiften aşağıya bakıldığında, birçok köşe ve yarık, bir labirent gibi farklı alanları engelliyor. Savaşmak sizin için hem dezavantaj hem de avantajdır. Sadece bu değil, karanlık bir zindan çünkü oyuncu dikkatli olmadığında hayatınız feda edilmeyecek.

Dayanıklılık: uzayda enfeksiyon (2d uzay atıcı)

HAYATI KORUYUN

Bu durumla karşı karşıya kalan Endurance oyuncuları, hayatta kalmak ve yaşamı mümkün olduğunca uzun süre sürdürmek için bir görev üstlendi. Ayrıca, enfeksiyon hikayesinin şimdi olduğu gibi başlangıcını ve sonunu bulmak gibi bir görevi de omuzlarınızda taşıyorsunuz. Asıl nedeni ve nasıl kötüleştiği. Siz ve müttefikleriniz ancak bu seçimle hafızanızı geri kazanabilir ve bu gemiyi bu silahlı savaştan kurtarabilirsiniz.

Bununla birlikte, yaşamı sürdürmek, bu yolculukta özellikle yoğun ve şiddetli bir savaştan geçmelidir. Eski meslektaşlarınız artık tavizsiz rakipleriniz oldular ve her zaman oyuncuyu idare etmeye hazır olma fırsatını bekliyorlar, bu yüzden çok dikkatli olun. Etrafınızı saran tonlarca silahın yarattığı kabustan kurtulabilir misiniz?

Dayanıklılık: uzayda enfeksiyon (2d uzay atıcı)

SİLAHLAR VE ANA KARAKTER

Dayanıklılık, dev silahla size olağanüstü yardım sağlar. Spesifik olarak, bunlar kurşun geçirmez ve yanmaz zırh setlerinizin yanı sıra benzersiz silahlar ve mühimmattır. Size dört yönden saldıran düşmanları yok etmenize yardımcı olacak etkili bir koldur. Burada bitmiyor, bu hikaye biraz bilimkurgu filmlerinin rengine sahip, korku ve komedi detaylarına mükemmel bir şekilde entegre edilmiş.

  • Eski bir müttefikle türünün tek örneği bir yıldız gemisinde yoğun bir atış savaşı.
  • Oyuncular, resmi olarak savaşa girmek için özel karakterler ve güçlü silahlar seçerler.
  • Korku, mizah ve hatta bilim ve kurgu renkleriyle unsurların mükemmel birleşimi.
  • Korkunç labirent ve zindanı çevreleyen mermi yağmuru arasında mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın.
  • Kendinizi ve takım arkadaşlarınızı kurtarmak için garip amnezi enfeksiyonunun nedenini bulmak için bir yolculuğa çıkın.


İndir (85M)

Artık indirmeye hazırsınız Endurance ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir