Endless Colonies
Endless Colonies

Endless Colonies: Idle Tycoon v3.29.02 APK MOD (Sınırsız Mücevher) indir 2022


Sonsuz Koloniler, oyunculara yabancı gezegenlerde sayısız yeni koloni kurarken harika deneyimler veya keşifler verecek. Oyunculara ayrı gezegenlerdeki üretim hatları üzerinde tam kontrol sağlarken tüm üretim süreçlerini otomatikleştirmek için boşta b

Android Android Simülasyon
5 ( 781 puan )
Fiyat: $0
İsim Endless Colonies
Yapımcı Giant Avocado TAS
Tür Simülasyon
Boyut 102MB
Versiyon 3.29.02
MOD Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
Endless Colonies is the most famous version in the Endless Colonies series of publisher Giant Avocado TAS
Mod Version 3.29.02
Total installs 100,000+

İndir (102MB)

Sonsuz Koloniler, oyunculara yabancı gezegenlerde sayısız yeni koloni kurarken harika deneyimler veya keşifler verecek. Oyunculara ayrı gezegenlerdeki üretim hatları üzerinde tam kontrol sağlarken tüm üretim süreçlerini otomatikleştirmek için boşta bir iş adamı oyun stili benimser. Oyuncuların gelişim yollarına bağlı olarak, boşta kalma sistemi önemli ölçüde özelleştirilebilir ve zaman içinde karlı olabilir.

Sonsuz Koloniler: Boşta Tycoon

YENİ GEZEGENLERİ KEŞFEDİN

Oyuncunun Endless Colonies’e gelirken ilk görevi yeni gezegenleri keşfetmek ve temellerini oluşturmaktır. Geliştirme ilk başta yavaştır, ancak daha fazla keşif için uygun gelir veya ek kaynaklar elde etmek için yeterince hızlı hale gelir. Platformların inşası, oyuncuların birçok yönden zengin ve benzersiz davranış için birçok şey inşa etmesine izin vererek önemli ölçüde genişletilebilir.

Sonsuz Koloniler: Boşta Tycoon

ÜRETİM HATTIYI YÖNETİN

Üretim hattı, herhangi bir gezegendeki oyuncu için birincil gelir kaynağıdır ve üretimi tamamlamak için her süreci yönetmeleri gerekir. Her gezegenin benzersiz özelliklerine bağlı olarak, temel ürünleri farklıdır ve zaman içinde çeşitlendirilebilir. Her aşama ayrıca belirli bir süre gerektirir ve nihai ürünler mevcut olduğunda, oyuncu bunları kâr amacıyla üretmek veya satmak için kullanabilir.

Sonsuz Koloniler: Boşta Tycoon

HER SÜRECİ OTOMATİK OLUN

Boşta kalan tycoon sistemi, oyuncuların istikrarlı gelir akışlarına sahip olmalarına yardımcı olmak için hemen hemen her işlemi otomatikleştirmenin en uygun özelliğine sahiptir. Sonsuz Koloniler ayrıca, iş adamı sistemini daha derin ve çeşitli hale getirerek, gelir kaynaklarının otomasyonunun sonsuz bir şekilde geliştirilmesine olanak tanır. Buna ek olarak, oyuncu ayrıca bazı profesyonel yöneticiler satın almalı, böylece bir gezegendeki üretim zincirindeki geliri artırmalı veya önemli süreçleri hızlandırmalıdır.

Sonsuz Koloniler: Boşta Tycoon

DERİN ARAŞTIRMA SİSTEMİ

Her gezegendeki araştırma sistemi o kadar derin ve çeşitlidir ki, üretim zincirlerinde geniş bir çeşitlilik oluşturur. Üretim ilerlemesi sadece oyuncu para birimi için değil, aynı zamanda araştırma sisteminde kullanılacak benzersiz yükseltme noktaları ekleyerek gezegen için yeni ürünlerin kilidini açar. Ayrıca oyuncular, bu çok yönlü ve kullanışlı sistem aracılığıyla bazı ürünlerin performansını veya üretim hızını da yükseltebilirler.

YENİ BİNALARIN KİLİDİNİ AÇ

Sonsuz Koloniler’deki araştırma sisteminin yanı sıra üretim tesisleri de önemlidir ve bunlar farklı seviyelere ayrılacaktır. Her gezegendeki ileri teknoloji düzeyine bağlı olarak, fabrikalar farklı bir görünüme sahip olacak ve seri üretimi kolaylaştırmak için önceki seviyelere göre ölçek olarak daha belirgin olacak. Zamanla, en yüksek seviyelere sahip fabrikalar yavaş yavaş açılacak ve oyuncuya üretim hattındaki birçok yeni ürüne erişim sağlayacaktır.

Sonsuz Koloniler: Boşta Tycoon

MÜKEMMEL GEZEGENLERİ FETHET

Oyun, oyunculara birçok potansiyel ürünü kullanmaları veya yaratmaları için daha fazla fırsat vermek için zamanla sınırlı birkaç gezegenin kilidini açacak. Ancak bu gezegenler ancak izin verilen sürede ortaya çıkar, bu nedenle tüm minerallerin çekilmesi ancak en gelişmiş ve modern makinelerle mümkündür. Birçok özel etkinlik gezegeninde ayrıca oyuncuların keşfetmesi için birçok sürpriz daha var ve bunlar her zaman faydalı olacak ve gezegenler arası işlerin gelişmesine yardımcı olacak.

Endless Colonies, oyuncuların en güçlü tycoon imparatorluklarından birini yaratması için basit, rahatlatıcı ve rahat içeriğe sahiptir. Sistem, oynanış, araştırma ilerlemesi ve olaylar gibi tüm içeriği, oyuncular sayısız nadir kaynak veya değerli üründen yararlandıkça birçok yaratıcı ve üretken fırsat geliştirme derinliğine sahiptir.


İndir (102MB)

Artık indirmeye hazırsınız Endless Colonies ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir