Empire Defender
Empire Defender

Empire Defender TD v2.7.32 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Empire Defender, oyunculara tüm taktik becerilerini başarıyla kullandıklarında en yoğun ama heyecan verici savaşları verecek. Kuleler inşa etmek veya kahramanlardan yararlanmak, bu oyunda zaferin anahtarı olacak, hatta krallığın etkisini birden fazla

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 655 puan )
Fiyat: $0
İsim Empire Defender
Yapımcı ZITGA
Tür Strateji Oyunları
Boyut 125MB
Versiyon 2.7.32
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Empire Defender is the most famous version in the Empire Defender series of publisher ZITGA
Mod Version 2.7.32
Total installs 100,000+
  • 1. Savaşta Sınırsız Altın
  • 2. Sınırsız Mücevher
  • 3. Sınırsız Kristal
  • 4. Sınırsız Dayanıklılık


İndir (125MB)

Empire Defender, oyunculara tüm taktik becerilerini başarıyla kullandıklarında en yoğun ama heyecan verici savaşları verecek. Kuleler inşa etmek veya kahramanlardan yararlanmak, bu oyunda zaferin anahtarı olacak, hatta krallığın etkisini birden fazla yerde veya kampanyada genişletecek. Bunun da ötesinde, özel mücadeleler veya haftalık etkinlikler gibi ekstraları, herkesin kaynaklarını geliştirmesi için muazzam ve cömert bir fırsat olacaktır.

Empire Defender: Tower Defense Çevrimdışı TD Oyunları

HAREKETLİ VE TAKTİK KULE SAVUNMA OYUNU

Empire Defender’daki TD mekanizması, birçok sınırlamaya sahip olduğu ve nihayetinde taktik unsuru vurguladığı için normal oyunlardan tamamen farklıdır. Oyuncular ayrıca güçlü kahramanları kontrol edebilir ve birçok ayrı cepheyi desteklemek için savaş alanında özgürce hareket edebilir. Bu arada, her bir kulenin işlevinden en iyi şekilde yararlanmaları gerekir, böylece savunma yoğunluğunu artırmak için onları birleştirirler.

Empire Defender: Tower Defense Çevrimdışı TD Oyunları

FARKLI BİYOMLARLA GENİŞ DÜNYA

Oyuncunun savaşları, birçok farklı toprak ve bölgede savaşmak zorunda olduklarından, çeşitli düşmanlar veya ortamlarla sonuçlanan neredeyse sonsuzdur. Oyuncunun nerede savaştığına bağlı olarak, birçok etki veya dış ajan da oyuncuyu savunma hatlarından faydalanması için etkiler. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, birçok yeni alan yavaş yavaş açılacak ve oyuncunun uyarlanabilirliğini teşvik edecek.

Empire Defender: Tower Defense Çevrimdışı TD Oyunları

ARAŞTIRILACAK ÇEŞİTLİ KULELER

Kulelerin çeşitliliği, Empire Defender’ın oyuncuların sağlam savunmalar oluşturmak için dikkatli bir şekilde çalışmasını istediği özel içeriktir. Her kulenin sürekli olarak yükseltilen birçok farklı varyasyonu vardır, ancak yeni savaşlara başlarken her zaman 1. seviyede başlarlar. Buna rağmen, oyuncuların diğer kulelerle koordine olabilmesi ve gerçekçi bir savaş alanı oluşturabilmesi için her birimin yeteneği, sayısı ve etkileri önemli ölçüde artırılacaktır.

Empire Defender: Tower Defense Çevrimdışı TD Oyunları

GÜÇLENDİRME VEYA BECERİLERİ DAĞITIN

Kulelere ek olarak, oyuncu kritik anlarda yer birimlerine yardım etmek için çeşitli takviyeler veya büyük imha becerileri toplayabilir. Becerilerin doğru kullanımı, birçok güçlü veya tehlikeli hedefi ortadan kaldırırken savunma hattını daha güvenli hale getirecektir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, gelecekte oyuncuların yararlanabileceği birçok ayrı element ile birlikte yeni beceriler kademeli olarak açılacak.

KAHRAMANLARINIZI AKILLI ŞEKİLDE KONTROL EDİN

Kahramanlar, sistem üzerinde hiçbir etkisi olmayan erişilebilir birimlerdir ve Empire Defender, savunma sistemini desteklemek için çok fazla potansiyele sahip olmalarını sağlar. Atandıkları yere bağlı olarak, yanlarındaki kule tipine göre bazı özel efektlere sahip olacaklar veya aynı özellikleri paylaşacaklar. Bunun da ötesinde, kahramanlar becerileri otomatik olarak etkinleştirebilir ve oyunculara şiddetli savaşlarda etkileyici sonuçlar verebilir.

Empire Defender: Tower Defense Çevrimdışı TD Oyunları

BENZERSİZ ZORLUKLAR VE AKTİVİTELER

Haftalık etkinlikler veya meydan okumalar gibi tanıdık etkinlikler, oyuncunun becerilerini test etmek için her zaman özel yapılara sahiptir. Ayrıca, oyuncu oyunun sağladığı kule birimlerini kullanmak zorunda kalacak, böylece belirtilen tüm hedefleri doğaçlama ve tamamlama. Ayrıca yapıları rastgele olduğu için ödüller her zaman cömerttir ve oyunculara kuleleri veya kahramanları yükseltmek için birçok seçenek sunar.

Empire Defender, yeni nesil bir kule savunma oyunudur, bu nedenle, birimleri koordinasyon olmadan rastgele yerleştirmek yerine oyuncuları teşvik etmek için taktik unsuru vurgular. Ayrıca, tüm içeriği ve sistemleri, krallığın önemli hedeflerini korumak için en güçlü savunma hatlarından yararlanmaları ve oluşturmaları için derinlemesinedir.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Empire Defender ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZITGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir