Email For Yahoo
Email For Yahoo

Email for Yahoo mail v7.0.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar daha yeni duyumlar yaşayabilirler. Email'in getirdiği mükemmel özellikler, daha iyi bir deneyim yaşamanız için koşullar yarattı. Kullanıcılar birçok farklı sağlayıcıya en uygun şekilde giriş yapabilirler. Özellikle

Android Android İş
4 ( 450 puan )
Fiyat: $0
İsim Email for Yahoo
Yapımcı A1 Office Apps
Tür İş
Boyut 40M
Versiyon 7.0.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Email for Yahoo is the most famous version in the Email for Yahoo series of publisher A1 Office Apps
Mod Version 7.0.0

İndir (40M)

Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar daha yeni duyumlar yaşayabilirler. Email’in getirdiği mükemmel özellikler, daha iyi bir deneyim yaşamanız için koşullar yarattı. Kullanıcılar birçok farklı sağlayıcıya en uygun şekilde giriş yapabilirler. Özellikle bilgileriniz kesinlikle gizlidir ve dışarıya sızdırılmaz. Sadece bu değil, E-posta arayüzü de oldukça minimalisttir ve kullanıcılara sempatik bir görünüm verir.

Yahoo postası için e-posta Yahoo postası için e-posta

BİRDEN ÇOK GİRİŞ HESABI KULLANMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Bu uygulamayı kullanırken, e-posta hesaplarınıza en rahat ve rahat şekilde erişmekte özgürsünüz. Farklı hesaplarla yine de uygulamaya kolayca giriş yapabilirsiniz. Uygulama sistemi, oturum açma işlemlerini gerçekleştirmeye ve hesap kimliğinizi kontrol etmeye, taramaya veya doğrulamaya devam eder. Kullanıcılar etkinliklerini en basit şekilde yönetebilirler. Hesap ne olursa olsun, uygulama oturum açmış durumda kalır ve ilgili verilere erişmenizi sağlar.

BASİT VE KOLAY KULLANIM

Kullanıcılar sadece birkaç basit tıklama ile uygulamaya giriş yapabilir ve önemli bilgileri bulabilir. Kullanıcılar kolay ve hızlı bir şekilde mesaj yazabilir, gönderebilir, okuyabilir. Ayrıca, tüm gereksiz bilgileri hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Bu, kritik bilgilerin güvenliğini sağlamanıza ve gereksiz bilgileri azaltarak daha fazla bellek boşaltmanıza yardımcı olur.

Yahoo postası için e-posta Yahoo postası için e-posta

UYGULAMA FAALİYETLERİNİ YÖNETİN

Kullanıcıların e-postalarının düzenini değiştirmelerine ve e-postalarını açık ve net bir şekilde yönetmelerine izin verilir, böylece gereksiz e-postalar ortadan kaldırılır. Kullanıcılar ayrıca uygulamanın etkinliklerinde en makul yönlerde gezinebilirler. Yönetim ve düzenleme daha mantıklı hale gelir ve size daha yüksek iş verimliliği sağlar. Sadece bu değil, kullanıcılar E-posta yoluyla profesyonel ve basit bir imza da oluşturabilirler. Bu sayede bilgisayar ekranında akıllı ve kolay bir şekilde kendi imzanızı oluşturabilirsiniz.

RANDEVU VE TOPLANTILAR

Uygulama size harika bir deneyim sunar. Kullanıcılar herhangi bir zorluk veya sorun yaşamadan hesaplarına özgürce mesaj ekleyebilirler. Kullanıcılar, göndermek istedikleri kelimeleri önceden oluşturabilir ve en çok ihtiyaç duyduklarında göndermek üzere bir taslakta kaydedebilir. Randevularınız da aplikasyon sisteminde net bir şekilde düzenlenerek kullanıcıların gerçekleştirmesini kolaylaştırır. Ayrıca, herhangi bir sınırlama olmaksızın e-postanızı istediğiniz gibi görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Yahoo postası için e-posta Yahoo postası için e-posta

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok farklı hesap türüyle giriş yapma ve yine de giriş yapma ve herhangi bir sorun veya engelle karşılaşmama özgürlüğü.
  • Mesaj metinleri oluşturmaktan ve bunları taslak mesaj kutusunda saklamaktan veya mesajları gelen kutunuza en uygun ve rahat şekilde eklemekten çekinmeyin.
  • Profesyonel bir çevrimiçi imza oluşturmak, sözleşme imzalamanızı kolaylaştırır ve özellikle temel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.
  • Kullanıcıların önemli olayları doğru bir şekilde hatırlamaları ve takip etmeleri için programları net bir şekilde düzenleyin.
  • Aktivitelerinizi akıllıca yönetin ve e-postanızı istediğiniz gibi değiştirmenize izin verin.


İndir (40M)

Artık indirmeye hazırsınız Email for Yahoo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanA1 Office Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir