Email Aqua Mail
Email Aqua Mail

Email Aqua Mail v1.38.1 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Email Aqua Mail – Fast, Secure, e-posta hesaplarını yönetmek için yenilikçi ve son derece güvenli bir uygulamadır. E-postalardaki tüm bilgilerin yakından ve net bir şekilde kontrol edilmesini istiyorsanız, seçiminiz için doğru uygulama budur. Burada

Android Android Araçlar
4 ( 153 puan )
Fiyat: $0
İsim Email Aqua Mail
Yapımcı MobiSystems
Tür Araçlar
Boyut 20MB
Versiyon 1.38.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Email Aqua Mail is the most famous version in the Email Aqua Mail series of publisher MobiSystems
Mod Version 1.38.1
Total installs 5,000,000+

İndir (20MB)

Email Aqua Mail – Fast, Secure, e-posta hesaplarını yönetmek için yenilikçi ve son derece güvenli bir uygulamadır. E-postalardaki tüm bilgilerin yakından ve net bir şekilde kontrol edilmesini istiyorsanız, seçiminiz için doğru uygulama budur. Burada bazı e-posta mesajlarını hızlı ve çok güvenilir bir şekilde bağlama ve bağlama şansınız olacak. Kullanışlılığını ve çekiciliğini hemen şimdi deneyimlemekten çekinmeyin.

E-posta Aqua Mail – Hızlı, Güvenli E-posta Aqua Mail – Hızlı, Güvenli

KULLANICI GİZLİLİĞİ VE YÜKSEK GÜVENLİK GARANTİSİ

Email Aqua Mail, tüm kullanıcıların önemli özel bilgilerini güvende tutmalarına yardımcı olacak ve onları tatmin edecektir. Herhangi bir uygulamada gizliliğin önemli ve gerekli bir konu olduğu söylenebilir. Bu nedenle, bu uygulama hizmet vermeye hazırdır ve e-postanızda bulunan tüm veri veya bilgilerin tamamen gizli kalacağını size temin eder. Ayrıca, tabancayı da değiştirir ve kullanıcılara en modern şifreleme protokollerinden bazılarını sağlar. Özellikle, bir parolası olduğu ve görüntülemek için birkaç dikkatli kimlik doğrulama adımı gerektirdiği için sizden başka kimsenin erişemeyeceği haberler veya klasörler ve dosyalar.

HESAPLARINIZI KOLAYCA YÖNETİN

Email Aqua Mail sayesinde, hesabınıza gelen her mesajı titizlikle yönetip anlamanız ve zamandan tasarruf etmeniz daha kolay ve erişilebilir olacaktır. Her kullanıcı olağanüstü bir yönetime sahip olacak, bu nedenle tüm mesajları en düşünceli şekilde kontrol etmek için kendinizi kurmalı ve vermelisiniz! Burada, çalışma alışkanlıklarınıza uygun olduğu sürece yapıyı istediğiniz gibi ayarlamakta ve düzenlemekte tamamen özgürsünüz.

E-posta Aqua Mail – Hızlı, Güvenli E-posta Aqua Mail – Hızlı, Güvenli E-posta Aqua Mail – Hızlı, Güvenli

UYGULAMA EKRANINI SIFIRLAMA ÖZGÜRLÜĞÜ

Email Aqua Mail’in üreticisi, kullanıcılara iki veya üç rengin karıştırıldığı, esas olarak ana içeriği ifade eden basit ve yumuşak bir arayüz sağladı. Kullanıcılar, tüm bilgileri her zamankinden daha net ve hızlı bir şekilde görme ve okuma fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, özellikle tüm bilgileri hızlı bir şekilde seçip çift tıklama ile göndermek mümkün olduğundan, birkaç kolay kaydırma ile bunları ayarlayabilirsiniz. Bu size çok fazla çaba ve zaman kazandırır.

ÇOK YÖNLÜ, FARKLI BİR METİN EDİTÖRÜ

Email Aqua Mail’de metninizi uygun, büyük, net ve okunması kolay bir yazı tipine sahip olacak şekilde ayarlama ve yeniden seçme hakkına sahipsiniz. Üstelik bunun için uyumlu bir renk seçiyor ve en güzel görünüyorsunuz. Her kişinin tasarım stili ve hayal gücüyle, metni tamamlamak ve birçok insanı etkilemek için seçim yapmak ve doğru rengi seçmekte özgürsünüz.

Ek olarak, alıcıya yüklemek ve teslim etmek için bir bağlantı, resim veya herhangi bir ders veya çalışma dosyası ekleyebileceğiniz bir ek bölümü vardır. Ayrıca, bir e-posta yazma şeklinizi ayarlamak son derece gereklidir ve öğrenmeniz gereken yumuşak bir beceri olarak kabul edilir. Bir e-posta oluştururken, alıcı için açık, tutarlı, görmesi kolay ve heyecan verici kelimeler içeren birkaç konuya sahip olmak önemlidir.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Email Aqua Mail ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobiSystems

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir