ELSA
ELSA

ELSA Speak v6.7.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


ELSA Speak, kullanıcıların seslerini tanımak ve İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yapay zeka teknolojisini kullanan bir uygulamadır. Bu, İngilizce öğrenmek ve ana dili gibi telaffuz etmek isteyenler için kullanışlı bir uygulama. Uy

Android Android Eğitim
5 ( 316 puan )
Fiyat: $0
İsim ELSA
Yapımcı ELSA Speak
Tür Eğitim
Boyut 34MB
Versiyon 6.7.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ELSA is the most famous version in the ELSA series of publisher ELSA Speak
Mod Version 6.7.7
Total installs 10,000,000+

İndir (34MB)

ELSA Speak, kullanıcıların seslerini tanımak ve İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yapay zeka teknolojisini kullanan bir uygulamadır. Bu, İngilizce öğrenmek ve ana dili gibi telaffuz etmek isteyenler için kullanışlı bir uygulama. Uygulama, kolayca geliştirebilmeniz için mevcut İngilizce seviyenizi ve makul bir öğrenme yolunu söyleyebilir. Standart telaffuz ve doğru dilbilgisini öğrenmek için çok gerçekçi konuşma durumları ve cümleler sağlar. Modern teknolojinin kullanımıyla, sesinizin tonunu tanıyabilir ve ardından anadili ile ne kadar benzer olduğunu değerlendirebilir.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BİR DENEYİM YARATMAK İÇİN BİRKAÇ SORU

ELSA Speak ile uygulamaya yeni bir kullanıcı girdiğinde, birkaç soru uygulamanın ilgi alanlarınıza uygun konular önermesine yardımcı olur. Ana diliniz olan İngilizce öğrenmenin neden doğru geri bildirim almak olduğu sorulacak. Ayrıca, mevcut İngilizce seviyeniz, pratik hedefleriniz veya hangi saatin size çalışmanız gerektiğini hatırlatmak için iyi olduğu sorulacak.

ELSA – İngilizce Konuşmayı Öğrenin ELSA – İngilizce Konuşmayı Öğrenin

BU UYGULAMADA BİR HESAP OLUŞTURUN

ELSA Speak’te bir hesap açtıktan sonra, size bir haftalık ücretsiz deneme süresi sunulacaktır. Size 40’tan fazla son derece çeşitlendirilmiş temayı kapsayan 1600 ders sağlayacaktır. Elsa ile bire bir öğrenme gibi özellikle faydalı olan çok sayıda faydalı unsur vardır. Günün sonunda, öğrencilere öğrendiklerini anlamalarına yardımcı olacak bir özet verilir. Ardından, uygulamayla öğrenmekten hoşlanıyorsanız, şirkette üç aylık bir kursa kayıt olabilirsiniz.

MEVCUT İNGİLİZCE’NİZİ TEST ETMEK İÇİN DENEME DERSLERİ

ELSA Speak ile telaffuz, konuşma, cümlelerde tonlama çalışmaları, giriş testleri gibi ilk derste seviyenizi test edecek alıştırmalar verilecektir. Telaffuz alıştırması için örnek okuma ve tekrarı duyacaksınız. Uygulama, sesinizin ne kadar yerli gibi olduğunu bilmek için sesinizi tanıyacaktır. Bir durum videosu izleyecek ve konuşma kısmı için cümle kalıpları uygulayacaksınız.

ELSA – İngilizce Konuşmayı Öğrenin ELSA – İngilizce Konuşmayı Öğrenin ELSA – İngilizce Konuşmayı Öğrenin

TEST SONUCUNUZLA EŞLEŞEN BİR ÇALIŞMA YOLU VERİN

Mevcut İngilizce seviyenizi öğrendikten sonra uygulama size makul bir yol sunacaktır. Derste derste seslerin nasıl telaffuz edileceği ve ayırt edileceğine dair ayrıntılı eğitim videoları var. Ayrıca konuya ve seviyeye göre çok detaylı kelime dersleri var. Derslerden sonra, telaffuz, akıcılık, dinleme, vurgulama ve tonlama gibi ilerlemenizi görmek için profilinize gidebilirsiniz.

ELSA Speak, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar mükemmel deneyimler sunar. Telaffuzunuzu, konuşmanızı ve tonlamanızı test etmek için çeşitli cümlelere sahiptir. Giriş testinin ardından uygulama, farklı telaffuz ve ünsüz kümeleri gibi birçok kritere göre detaylı bir değerlendirme yapacaktır. Bildiğiniz gibi, İngilizce dünya çapındaki tüm ülkelerde giderek daha popüler hale geliyor. İngilizce öğrenmek için bir uygulama bulmak isteyen bir kişi olduğunuzu varsayalım. Anadili İngilizce olan kişilerle İngilizce konuşacak, yabancıları anlayacak veya yabancı bir şirkette çalışacaksanız bu uygulamayı denemelisiniz.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız ELSA ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir