ElfYourself
ElfYourself

ElfYourself v10.1.0 APK + MOD (Premium Kilit Açma) indir 2022


ElfYourself®, herkesin birbiriyle bağlantı kurmasını ve harika partiler veya tatiller oluşturmasını kolaylaştıran, Google Play'deki eğlenceli bir eğlence uygulamasıdır. Sevimli karakterlere dönüşecek ve büyüleyici müzikle dans edeceksiniz. Yüzünüzü k

Android Android Araçlar
4 ( 840 puan )
Fiyat: $0
İsim ElfYourself
Yapımcı Magic Mirror LLC
Tür Araçlar
Boyut 123MB
Versiyon 10.1.0
MOD Premium Kilit Açma
Orjinal Google Play
ElfYourself is the most famous version in the ElfYourself series of publisher Magic Mirror LLC
Mod Version 10.1.0
Total installs 10,000,000+

İndir (123MB)

ElfYourself®, herkesin birbiriyle bağlantı kurmasını ve harika partiler veya tatiller oluşturmasını kolaylaştıran, Google Play’deki eğlenceli bir eğlence uygulamasıdır. Sevimli karakterlere dönüşecek ve büyüleyici müzikle dans edeceksiniz. Yüzünüzü komik videolara çekecek, dans becerilerinizi sergileyecek ve sevdiklerinize, ailenize ve arkadaşlarınıza en iyi Noel tebriklerini göndereceksiniz. Bu harika uygulama ile yeni deneyimler ve eğlenceli eğlence anları yaşayacaksınız.

ElfYourself®

YENİ ÖZELLİK GÜNCELLENDİ

Oyuncuların daha fazla eğlenmesi için, uygulama, hızlandırılmış başlatma özelliğiyle birlikte kar köyünde yeni bir ücretsiz dans ve mutlu dans ekledi. Ayrıca, kaydettiğiniz dansları oynatabilir ve en sevdiklerinize göndermek için akıcı bir video halinde düzenleyebilirsiniz. Komik ve mutlu videolar üretmek için oluşturduğunuz dansları ve yüzleri de önizleyebilirsiniz. Uygulamadaki her arka plan, kullanıcının kolayca özelleştirebilmesi için kişiselleştirilir.

ElfYourself®

KULLANICI DOSTU N ARAYÜZ

ElfYourself’in arayüzü, özel tasarımları ve önemli anlamları olan birçok Noel karakterinin bir görüntüsüdür. Uygulamanın ana ekranında istediğiniz şablonu seçebilirsiniz. Milyonlarca farklı tema ile kendi tasarımlarımı beğenirim ve yaratırım. Ayrıca uygulamanın ana ekran arayüzü ile sürükleme, döndürme veya dokunma gibi birçok farklı eylemle etkileşime girebilirsiniz,…

ElfYourself®

BASİT KONTROLLER

Uygulamanın ana işlevi, arkadaşlar veya akrabalar için güzel davetiye kartları oluşturmak için tüm insanların yüzlerini mevcut şablonlara eklemektir. Herkes Noel palyaçolarını sever, bu yüzden gerçekten o kostümleri giymek ve masum dans adımları atmak isterler. Yüzleri şablonla birleştirme adımları çok basittir ve uygulamadaki şablonu seçmeniz, cihazda bulunan portre görüntüsünü kullanmanız ve ardından onu bir yüz şablonunda birleştirmeniz yeterlidir.

ElfYourself®

VİDEOLARINIZI VEYA NOELİNİZİ KOLAYCA PAYLAŞIN

Bu uygulamanın sizin için mükemmel bir araç olması için tatillerde herkese şans ve mutluluk selamları göndermek önemlidir. Uygulama, kullanıcıların oluşturulan içeriği kişiler, e-posta veya Facebook arkadaşları gibi farklı sosyal medya aracılığıyla başkalarıyla kolayca paylaşmasına olanak tanıyan birçok benzersiz özellik sunar.


İndir (123MB)

Artık indirmeye hazırsınız ElfYourself ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir