Elevate
Elevate

Elevate – Brain Training Games v5.67.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Elevate, birçok farklı alanda tüm insanlar için bir eğitim programı olarak görülmektedir. Bu eğitici uygulama giderek güçleniyor ve kullanıcıların güvenini kazanıyor. Uygulama, kısmen güven oluşturmak ve kısmen modern kullanıcıların isteklerini fethe

Android Android Eğitim
5 ( 122 puan )
Fiyat: $0
İsim Elevate
Yapımcı Elevate Labs
Tür Eğitim
Boyut 56M
Versiyon 5.67.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Elevate is the most famous version in the Elevate series of publisher Elevate Labs
Mod Version 5.67.1
Total installs 10,000,000+

İndir (56M)

Elevate, birçok farklı alanda tüm insanlar için bir eğitim programı olarak görülmektedir. Bu eğitici uygulama giderek güçleniyor ve kullanıcıların güvenini kazanıyor. Uygulama, kısmen güven oluşturmak ve kısmen modern kullanıcıların isteklerini fethetmek için birçok yeni benzersiz özellikle sürekli olarak güncellenmektedir. Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, bu uygulama keskin düşünmeyi öğretmek ve eğitmek için benzersiz yolları nedeniyle kullanıcıların kalbini kazandı.

Elevate – Beyin Egzersizi Oyunları Elevate – Beyin Egzersizi Oyunları

EĞİTİM PROGRAMI REZERVASYONU

Uygulama, beyin jimnastiği olan çok asil bir görev için bilinir. Bir uygulama güçlü bir şekilde gelişmek istediğinde, ayrı bir program kurması gerekir. Elevate’teki program, geliştirme sürecini çok güçlü kılan zekası ve modernliği nedeniyle gerçekten kullanıcının kalbine dokunuyor.

Uygulama, akıllı bir beyin eğitiminin yanı sıra beyin gelişimine de odaklanmaktadır. Daha spesifik olarak, uygulama her zaman yüksek düşünme şeklinde gelişmeye odaklanır. Kullanıcılar, iyi bilgi almak için geliştirme süreciyle ilgili heyecan verici şeyler yaşayacaklar.

Elevate’te kullanılan ve her kullanıcının bilmesi gereken birçok eğitim şekli vardır. Aynı kabı açmak veya size üstesinden gelinmesi zor bir meydan okuma vererek konuşma yeteneğinizi geliştirmek gibi hafıza eğitimi biçimleri olabilir. Çok sayıda eğlenceli form ve bunların amacı, düşünme yeteneğinizi geliştirmektir.

ZİHİN UYGULAMA SORULARI SAĞLAYIN

Düşünme bulmacaları vermek de bu uygulamada bahsedilen 40 ilginç şeyden biridir. Kullanıcılar, düşünmek dışında tüm yeteneklerini kullanmak isterler. Elbette her yapbozun farklı bir rengi olacak ve bu sayede kullanıcılar için ilgi çekici olacaktır. Daha spesifik olarak, en kolay şekilde fethetmeniz için oyun şeklinde birçok bulmaca var.

Elevate – Beyin Egzersizi Oyunları Elevate – Beyin Egzersizi Oyunları Elevate – Beyin Egzersizi Oyunları

ELEVATE’İ NE İÇİN KULLANMALISINIZ?

 • Yazılı olarak etkili iletişim kurma yeteneğinizi geliştirin. Açık, ikna edici ve yoğunlaştırılmış amaçlı yazı
 • Yazım ve dil bilginizi daha doğru hale getirin. En tipik yazma tuzaklarından kaçının.
 • Okuma becerilerinizi geliştirin. Sıradan öğeleri daha hızlı ve daha fazla anlayarak okuma yeteneği
 • Kelime dağarcığınızdaki kelime sayısını artırın. Kelime dağarcığınıza eklenen yüzlerce yeni terimi nasıl kullanacağınızı öğrenin.
 • Sıradan aritmetik problemlerini hızlı ve zahmetsizce cevaplayabilme. Bu becerileri uygulayarak fiyatları karşılaştırma, faturaları bölme ve indirimleri ve kâr marjlarını hesaplama yeteneğinizi geliştirin.
 • Kendinden emin konuş. Daha etkili konuşarak ve net ifade ve ton geliştirerek iletişim becerilerinizi geliştirin.

ANA ÖZELLİKLER

 • 40’tan fazla beyin jimnastiği oyunu oynayarak dikkat, hafıza, işlem hızı, aritmetik doğruluk, kesinlik ve anlama gibi bilişsel yeteneklerinizi artırın.
 • Performans açısından kendinizin ve diğer kişilerin ilerlemesini izleyin. Haftada bir kez, en önemli başarılarınızı ve potansiyel beklentilerinizi vurgulayan bir rapor alacaksınız.
 • En çok geliştirmeniz gereken yeteneklere konsantre olmak için günlük antrenmanlarınızın vurgusunu özelleştirebilir ve oynamak için üç ila beş oyun arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Deneyiminizin zorlu olmaya devam etmesini garantilemek için beyninizi, ilerledikçe zorlaşan egzersizlerle çalıştırmalısınız.
 • Bir fitness serisi başlatın ve antrenman yaparken kazanabileceğiniz 150’den fazla başarı ile kendinizi motive edin.


İndir (56M)

Artık indirmeye hazırsınız Elevate ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanElevate Labs

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir