Elevate Brain Training
Elevate Brain Training

Elevate Brain Training v5.62.0 APK (Premium) indir 2022


Elevate APK , kullanıcıların becerilerini artırmalarına yardımcı olurken benzersiz saatler sağlama rolüyle hem etkileyici bir oyun olan bir uygulama . Kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla motivasyonlarını bulabilirler ve egzersizler çok çeşitli olar

Android Android Eğitim
5 ( 607 puan )
Fiyat: $0
İsim Elevate Brain Training
Yapımcı Elevate Labs
Tür Eğitim
Boyut 70MB
Versiyon 5.62.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Elevate Brain Training is the most famous version in the Elevate Brain Training series of publisher Elevate Labs
Mod Version 5.62.0
 • Pro Abonelik / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Yerel crashlytics tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.


İndir (70MB)

Elevate APK , kullanıcıların becerilerini artırmalarına yardımcı olurken benzersiz saatler sağlama rolüyle hem etkileyici bir oyun olan bir uygulama . Kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla motivasyonlarını bulabilirler ve egzersizler çok çeşitli olarak tamamen etkileyicidir. Aynı zamanda, kullanırken belirli bir hedefe odaklanan aktiviteler de bulursunuz ve bu alıştırmalar üzerinde çalışmak için zaman ayırırsınız.

EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENME DENEYİMİ

Oyuncular, bilgi belirli bir oyun biçimine entegre edildiğinde tamamen yeni bir öğrenme yolu deneyimleyecek ve onlara can sıkıntısı getirmeyecek. Her oyun türünün kendine has özellikleri vardır ve kelime dağarcığından okuduğunu anlamaya kadar belirli bir beceriyi geliştirmeye uygundur. Bu nedenle, gerçekten de rahatlatıcı bir uygulama veya kısa sürede yapılacak basit bir iş arayanlar için Elevate uygun bir seçimdir.

elevate apk indir modkiwi com 1 elevate apk indir modkiwi com 2

Elevate’in arayüzü nihayetinde basit olacak şekilde tasarlanmıştır ve her oyuncu için uygun olabilir. Yumuşak renklerin kullanımıyla oyuncular, deneyim sırasında kendilerini rahat hissedecek ve öğrenmeleri konusunda heyecanlanmalarına yardımcı olacak. Ayrıca öğrenme sürecinde dikkatinizi dağıtacak çok fazla şey olmayacak, bu yüzden bu oyunun size gönderdiği içeriğe odaklanırken tamamen güvende olacaksınız. Eğlenceli bir şekilde öğrenmek tamamen yeterlidir.

FARKLI BECERİLERİ BİLMEK

Elevate’te kullanıcılar farklı beceriler bulacak ve işiniz uygun seçenekleri veya cevapları seçmek olacaktır. Genelde okulda yaptığınız çoktan seçmeli sorulara benzer, ancak farklı egzersiz türlerini deneyimledikten sonra fark edeceğiniz bazı farklılıklar vardır. Spesifik olarak, egzersiz türleri, belirli bir beceri geliştirmenize yardımcı olacak ve eğlenceli oldukları için bu egzersizleri geçmek için motive olacağınızdan emin olacak özelliklere sahip olacaktır.

Her alıştırmanın bir açıklaması olacak, böylece bu alıştırmaların hangi becerilere odaklanacağını bileceksiniz. Örneğin, Çeviklik alıştırması, belirli bir anahtar kelimeden emin seçimler yaparak kelime dağarcığınızı genişletmenize yardımcı olmaya odaklanacaktır. Başka bir deyişle, bu anahtar kelimelerden karşılık gelen eş anlamlıları bulacaksınız. Bu, ilerleme çubuğu ve sembolik uçak hedefe ulaştığında sürekli olarak yapılacak ve kısa bir süre sonra puanınızı öğreneceksiniz.

elevate apk indir modkiwi com 3 elevate apk indir modkiwi com 4 elevate apk indir modkiwi com 5

EGZERSİZ TÜRLERİNDE ÇEŞİTLİLİK

Elevate’i deneyimlediğinizde, belirli bir belge için kelime dağarcığınızı ve okuma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak farklı işlevlere sahip alıştırmalardan kesinlikle etkileneceksiniz. Bazı durumlarda, belirli görev türlerinin hedeflerinde bazı benzerlikler bulsanız da, bunları görev türü veya gereksinimler gibi birçok biçimde yaşarsınız. Farklı egzersiz türleri için öğrenmenizi ve benzersiz deneyimlerinizi optimize edebilirsiniz.

Bu uygulamayı yabancı dil öğrenmek ve kelime bilgisini genişletmek için uygun kılan etkenlerden biri de çeşitli alıştırmaların çeşitli alıştırmalara karşılık gelmesidir. Eşanlamlıları seçecek ve görünen kelimeden tamamen habersizseniz doğru cevabı sınıflandıracak ve yargılayacaksınız. Aynı zamanda, orta uzunlukta paragrafları okuma yeteneği de uygulamada bulacağınız bir şey olacak; anlama becerilerinizi ve kelime bilginizi artırıp artırmadığınızı test edecektir.


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız Elevate Brain Training ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanElevate Labs

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir