ElectroCalc
ElectroCalc

ElectroCalc v2.9 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

ElectroCalc, kullanıcıların basitten karmaşığa kadar çeşitli matematik işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlayan ve matematik işlemlerini kolaylaştıran bir uygulamadır.

Android Android Araçlar
4 ( 84 puan )
Fiyat: $0
İsim ElectroCalc
Yapımcı SolarElectroCalc
Tür Araçlar
Boyut 17M
Versiyon 2.9
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
ElectroCalc is the most famous version in the ElectroCalc series of publisher SolarElectroCalc
Mod Version 2.9
Total installs 100,000+

ElectroCalc, kullanıcılara ortak bir hesaplama aracı sağlar ve diyagramlar, sayı dizileri, grafikler gibi birçok alanda birçok hesaplamayı karşılayabilecek bir uygulama sunar. Hesaplamalarda çok yüksek doğruluk ve güvenilirlik sağladığında ve kullanıcının ölçümlerinin birçok farklı alanında çeşitli ihtiyaçları karşıladığında uygulama ile her şey kolaylaşıyor. Bu, yalnızca uygulamanın kullanıcıya getirebileceği bir özel oluşturur.

ElectroCalc – Kendin Yap Elektronik ElectroCalc – Kendin Yap Elektronik

BÜYÜK HESAP

Basitten son derece karmaşık hesaplamalara kadar ana hesaplama işlevine sahip ElectroCalc uygulaması, artık tüm yaygın hesaplamalar tek bir tıklamayla yanıtlanabilir. Hesap makinesi gibi geleneksel hesaplama araçlarıyla bulunması zor olan hesaplamalar uygulamada kolayca halledilir. Temel denklemdeki sayısal limitin geleneksel bir hesap makinesinden çok daha yüksek olması için mükemmel bir şekilde geliştirilmiştir. Bir çok farklı alanda karmaşık hesaplamalar yapma ihtiyacı duyan biriyseniz, bu kesinlikle sizin için mükemmel bir uygulama.

BİLGİSAYAR ÇEŞİTLİLİĞİ

Uygulama, kullanıcıların birçok farklı türde hesaplama formülü hesaplamasına izin veren harika işlevi olmadan özel olmazdı. En iyi şey, hesaplamaları hızlı bir şekilde grafik haline getirmektir – bu uygulama, son derece özel ve eksiksiz kesin nesneler gibi harika özelliklere sahiptir. Sunduğu özellikler gibi çoklu görev yapabilme özelliğine sahip bir hesaplama uygulaması bulmakta zorlanacaksınız. Matematikten fiziğe, ElectroCalc – DIY Electronics ile her şey çok kolay.

85 FARKLI DİL

Yabancı dilde iyi olmayan bir insan mısınız? Yoksa tamamen sizin için özelleştirebileceğiniz 85’in üzerinde farklı dille işlenen ve kullanımı son derece kolay olan uygulamayı kullanmanın kolay olması için kendi dilinize mi çevirmeniz gerekiyor? Uygulamadaki diller, dünya çapında yaygın olarak kullanılan ana dillerdir. Bu, kullanımında herhangi bir dil engeli olmaksızın dünyadaki çoğu insan için uygun olduğunda harikadır.

ElectroCalc – Kendin Yap Elektronik ElectroCalc – Kendin Yap Elektronik

ANA ÖZELLİKLER

  • Basit, kullanımı kolay arayüz bölünür, kullanıcıları bulmak daha kolay olur.
  • Basit hesaplamanın yanı sıra çeşitli harika özellikler, bilgileri hızlı bir şekilde işlemenize yardımcı olur.
  • Öğrenciler, öğrenciler veya çalışanlar için uygun, son derece yüksek doğruluk ve güvenilirlikle hesaplama.
  • Size yardımcı olması için matematikten uygulamalı fiziğe kadar çoklu görev uygulamaları için kolaylıkla diyagramlar ve grafikler oluşturun.
  • Daha fazla yeni dil öğrenmenin verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırmak için birçok farklı dil kolayca seçilir.


İndir (17M)

Artık indirmeye hazırsınız ElectroCalc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir