Electric Trains Pro
Electric Trains Pro

Electric Trains Pro v0.750 APK (Paralı) indir


Electric Trains Pro APK, akıllı telefonlar için ilgi çekici bir tren işletim simülasyon oyunudur. Doğrudan telefonunuzda bir süper hızlı tren sürücüsünün deneyiminden kesinlikle yararlanacaksınız.Electric Trains Pro APKMenşei İngiltere, artı bir süre

Android Android Oyun
5 ( 940 puan )
Fiyat: $0
İsim Electric Trains Pro
Yapımcı Raventurn Games
Tür Oyun
Boyut 123.15 M
Versiyon 0.750
MOD Paralı
Orjinal Google Play
Electric Trains Pro is the most famous version in the Electric Trains Pro series of publisher Raventurn Games
Mod Version 0.750

İndir (123.15 M)

Electric Trains Pro APK, akıllı telefonlar için ilgi çekici bir tren işletim simülasyon oyunudur. Doğrudan telefonunuzda bir süper hızlı tren sürücüsünün deneyiminden kesinlikle yararlanacaksınız.

Electric Trains Pro APK

Elektrikli Trenler profesyonel APK

Menşei İngiltere, artı bir süredir dünya çapında üretim merkezi ve endüstriyel tesisler olan Manchester kasabası. Birleşik krallıktaki en büyük liman şehri ile birlikte Liverpool’dur. Bu iki şehir merkezi arasında at veya deniz taşıtları ile taşınan ürünler çok fazla zaman ve enerji almaktadır. Buhar motorunun etkinliğinden yararlanarak, buhar motoruyla çalışan bir cihaz yapma fikrini ortaya attılar. Bu iki kasaba arasında eşya taşıma konusunda uzmanlaşmış. Kısa bir süre sonra, ilk demiryolu ve ilk buharlı tren oluşturuldu. Bu yaratım, dünya çapında ulaşım endüstrisini değiştirdi. Bilim ve teknolojinin gelişmesi ve araçlar, uçaklar gibi diğer ulaşım türlerinin reklamı sayesinde… Tren, daha hızlı, daha güçlü ve büyük bir yük ile çok sayıda büyük iyileştirme yaptı. çoğu öncekinden daha az tehlikeli. Buharla çalışan trenlerden petrolle çalışan trenlere, elektrikli trenlere ve son zamanlarda maglev trenlerine. Günümüzün en hızlı treni 431km/s hıza ulaşabiliyor, bu da bir sivil uçağın ancak 1/2’si kadar. Ancak yükü ve güvenliği genellikle bir uçaktan daha fazladır. Tren sürücülerinin o gemide ne yapacağını sık sık merak ediyorsunuz. Hızı çok büyük, maalesef bir engelle karşılaşıldı. Sürücü tepki veremeden gemi dalmış halde düşecek. Bu soruyu cevaplamak için Electric Trains Pro oyunu çözüm olacaktır. Sonunda, bu tren makinistlerinin güvenliğini ve güvenilirliğini sağlama sorumluluğunu omuzlarında hisseden bir tren sürücüsü rolünü oynayacaksın.

Kolay oyun

Elektrikli Trenler profesyonel APK

Demiryolu trenlerinin müsait olduğunu bilmeye devam ediyorsunuz. Birbirlerine çok sayıda paralel hatları vardır, bu da birçok geminin ek olarak paralel çalışabilmesini sağlar. Rotaları bir komuta merkezi tarafından yönetiliyor. Ancak bir olay olduğunda, örneğin, otoyolda mutlaka bir engel vardır. Hiçbir tek merkez, gemide zamanında bilgi sağlayamaz. Şoförün ortaya çıkması için trene gelince zamanı.

Parkurunuz, her biri kendi sensörüne sahip farklı parçalara bölünmüştür. Yol hasar gördüğünde veya düşmüş bir ağaç, kaya parçası veya başka bir gemi gibi kesinlikle hazırlanmamış bir engel olduğunda. Bu detaylar trende taşınmalı, siz ise tren makinistinin o tehlikeli yola girmeden önce trenin ne yapacağını belirlemesi gerekecek. Başka bir şeride geçiş yapabilirsiniz. Ya da kesinlikle güvenli şerit yok, sorun çözülene kadar durup geri çekilip sonra devam etmek mümkün. Tüm tren ayarları, ekrandaki düğmelerle önerilir. Bir sonraki eylemlerinizi seçmek basittir. Bir miktar gerçekleştirmek için, insanları en kısa sürede bölümlerine teslim etmeniz gerekir. Kesinlikle, onların da güvende olduğundan emin olun.

Çok sayıda seviye

APK

Video oyunu tekrarlanan haritaları kullanmayacak, miktarlarınızın her biri önemli ölçüde farklı yollardır. Bazı yerler zahmetsiz, daha güvenli ve birkaç şeritli olma eğilimindedir. Belirli alanlar inanılmaz derecede karmaşıktır, çok sayıda şerit vardır ve kendi kararlarınızı vermeden önce sizi sürekli olarak hızlı bir şekilde inanmaya sevk eder. Ek olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok gemi var. Her trenin çeşitli maksimum hız, güç ve frenleme etkinliği değişkenleri vardır. Yönetebileceğiniz geminin etkinliğini hesaplayın. Çok hızlı olursa, bir alarm olsa bile buna pekala yanıt veremeyebilir. Misafirlerin güvenliği kesinlikle tam olarak garanti edilememektedir.

Son olarak, seviyelerle ilgili olarak çok fazla stres yapmak istemezsiniz. Oyunda öykünme yok, sadece siz, bir gemi, özel bir yol. Bu video oyunu, çok uzun saatler süren çalışma ve uğraşmalardan sonra gerginliği azaltmanıza yardımcı olacak bir şey olabilir.

3D çizimler

Oyundaki bakış açısı yukarıdan aşağıya bir bakış açısıdır. Gerçek bir tren sürücüsüne göre, treninizin etrafındaki her yönü görebilen bir avantajınız var. Böylece uzun tabloları ve haritaları incelemekten çok daha kolay ve hızlı seçimler yapabilirsiniz. Tren, yol ve çevredeki ormanlar harika bilgilerle yaratıldı. Sahne huzurlu, ses çok gürültülü değil. Tavsiye ettiğim gibi bu onu çok rahatlatıcı bir oyun yapıyor.

Electric Trains Pro APK versiyonu

Oyun, Google Enjoy’da yaklaşık 3 ABD Doları karşılığında satılmaktadır. Veya Electric Trains video oyununun ücretsiz türünü de inceleyebilirsiniz. Ama doğal olarak reklamcılıkla. En iyi oyun deneyimini istiyorsanız, Electric Trains profesyonel APK’mızı kullanın. Varyasyon ilkinden farklı değil. Sadece ücretsiz olarak sağlanıyor, elbette artık reklamlar olmadan.

Android için Electric Trains Pro APK yükle

Yukarıda bahsedilen fiyat, bunun gibi iyi bir çevrimiçi oyun için de mükemmel değil. Kendiniz oyunla ilgili bir deneyime sahip olduğunuzda. Tasarımcıya yardımcı olmak için oyunu satın alın, muhtemelen daha fazla benzer oyun başlatacaklar ama çok daha şaşırtıcı. Bu oyunla ilgili kurulum ve bağlantı sırasında herhangi bir sorun ve endişe yaşayanlar için. Gönderinin yorumunda genel olarak paylaşmayı unutmayın.


İndir (123.15 M)

Artık indirmeye hazırsınız Electric Trains Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRaventurn Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir