Ego Sword
Ego Sword

Ego Sword v1.70 APK indir (Menü/Her Zaman Patron, Özgür Ruhlar) 2022


Daha önce hiç Ego Sword'a katıldığınız zamanki kadar çok beceriye sahip harika bir RPG oyunu deneyimlemediniz. Oyuncular buraya gelirken görünüşlerini ve kişiliklerini ifade etmek için daha birçok şeyi değiştirme hakkına sahiptir. Bu sayede, ekipman

Android Android Simülasyon
4 ( 571 puan )
Fiyat: $0
İsim Ego Sword
Yapımcı MAGMA CUBE
Tür Simülasyon
Boyut 44M
Versiyon 1.70
MOD Menü/Her Zaman Patron, Özgür Ruhlar
Orjinal Google Play
Ego Sword is the most famous version in the Ego Sword series of publisher MAGMA CUBE
Mod Version 1.70
Total installs 1,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Patronun zamanı yok
 • her zaman patron
 • özgür ruhlar
 • (Yasağı önlemek için çevrimdışı oynayın).


İndir (44M)

Daha önce hiç Ego Sword’a katıldığınız zamanki kadar çok beceriye sahip harika bir RPG oyunu deneyimlemediniz. Oyuncular buraya gelirken görünüşlerini ve kişiliklerini ifade etmek için daha birçok şeyi değiştirme hakkına sahiptir. Bu sayede, ekipman yükseltilebildiğinde savaş her zamankinden daha eğlenceli hale gelecek. Özellikle bu yetişkinlik yolculuğunda asla bir sınırınız olmayacak. Bununla da kalmayıp, kılıç dövüşlerine de bir tutkunuz var ve bu aynı zamanda kılıcın önemli bir rol oynadığı hikaye.

Ego Kılıcı: Boşta Kahraman Eğitimi

KILIÇLIK TUTKUSU OLAN ADAMI ROL OYNAMAK

Genç ve sağlıklı bir adama dönüşeceksin. Kılıç ustalığına özel bir ilgisi olan sıradan bir insan değildi. Bu aynı zamanda oyundaki görevinizi daha da geliştirmeniz için bir temeldir. Aldığınız ilk görev, kılıç ustalığının güçlü desteği sayesinde. Tehlikeli, güvensiz yaratıklar, her zaman, her yerde savaşmak için gelmeni bekliyor.

KıLıÇLA GÜÇ SÜREKLİ ARTIRILIYOR

Ayrıca göreviniz gücünüzü her geçen gün artıracak şekilde yükseltmektir. Bu dünyada önemli olan kılıcındır. Sadece sınırsız favoriniz değil, aynı zamanda oyuncunun gücünün bir sembolüdür. Gücünüz bir kez arttığında, kılıcınızın giderek daha olağanüstü hale geldiği anlamına gelir. Gücünü sürekli geliştiriyorsan, bu güce hizmet etmek için yeni bir silah seni takip edebilir.

Ego Kılıcı: Boşta Kahraman Eğitimi

KONUŞMALAR EĞLENCE KATIYOR

Ego Sword bununla da kalmıyor, size birçok yeni ilginç şey de getiriyor. Burada kastettiğim, en iyi arkadaşların görünüşüdür. Dünyanın her yerinden gerçek arkadaşlarla birlikte eğlenceli bir ortam oluşturalım. Bu önemli savaşta sağ eliniz olacaklar. Ayrıca, insanlar arasındaki hikayeyi daha ilginç hale getirmek için size birçok yeni sohbet sunuyoruz.

OYUN İLE HER ŞEY SINIRLI DEĞİLDİR

Ego Sword’da size herhangi bir baskı veya sınır tanımayacağız. Bu, kostümün yanı sıra görünümü de özgürce değiştirmenize izin veren oyuna yansıyor. Karşınızdaki kişinin görünüşü, gözleri üzerinizde ilk izlenimi yaratır. Bununla kalmayıp, oyuncuların kendi tarzlarını çeşitlendirmelerine de izin veriyoruz ve bu, oyuncuların özel güç göstermelerine yardımcı olmanın temelidir.

Ego Kılıcı: Boşta Kahraman Eğitimi

GEÇMİŞİN ANILARINI ANILAN GRAFİKLER

2D Piksel grafikler, milyonlarca oyuncuyu burada toplanmaya çeken faktörlerden biri olarak kabul ediliyor. Her şey çok ayrıntılı olmasa da, size getirdiğimiz güç de bu. Oyuncular farklılıkları tanıyacak ve Kore oyunuyla ilgili ayrıntıları en net şekilde gösterecek. Bu, savaş ekranındaki becerilerin yanı sıra görüntülerle de gösterilir. Bu, çocukluğunuzu hatırladığınızı hissettirir.

Ego Kılıcı: Boşta Kahraman Eğitimi

CANAVARLARLA OLAĞANÜSTÜ ARKA PLAN

Efsanevi bir dünya kılıç ustası olma konumunu fethetme hayali, sizi fethetmeye çağırıyor. Oyuncular bu yolculuğa paha biçilmez kılıçlarıyla devam edecekler. Onları senin için satın alabilecek hiçbir para olmayacak çünkü bu senin hayatın. Bu değerli kılıç, en zorlu savaşlarda size eşlik edecek. Olağandışı koşullar, en deforme olmuş canavarlarla birlikte sizi kurtarmaz.

YETENEK SİSTEMİNİN GÜCÜ VE BECERİ

Ayrıca Ego Sword size benzersiz bir yetenek sistemi getiriyor. Bu da bizi diğer popüler RPG’lerden ayıran önemli bir faktör. Daha spesifik olarak, daha fazla güce sahip olmanıza yardımcı olacak koz olacaktır. Bununla kalmayıp, oyuncular daha fazla beceri setine de sahip olabilir. Bu, savaşta silahların etkinliğini arttırmanız için etkili bir sağ eldir. Aynı zamanda bu sayede saldırıları daha kolay atlatabilirsiniz.

Ego Kılıcı: Boşta Kahraman Eğitimi

ANA ÖZELLİKLER

 • Günlük güçlendirmeler için kesintisiz bir saldırı savaşında bir savaşçı olarak oynayın.
 • Kendi gücünüzü temsil eden türünün tek örneği kılıçları alın ve daha da fazla teklifin kilidini açın.
 • Asla yalnız çünkü oyuncuların etrafında komik sohbetleri olan arkadaşlar var.
 • Yetenek sisteminin amansız gücü, becerilerinizi daha da geliştirmenize yardımcı olarak sizi cezbeder.
 • En belirgin canavarlarla kılıçları fethetmek için bir yolculuğa çıkın.


İndir (44M)

Artık indirmeye hazırsınız Ego Sword ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir