Egg Inc
Egg Inc

Egg inc v1.22.6 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Egg, Inc. – Tavuk yemi, uzun zamandır modern insan yaşamı için temel ihtiyaçlardan biri haline geldi. Gece geç yatıyorsunuz ve kahvaltı hazırlamak için vaktiniz olmadan işe gitmek için erken kalkmak zorunda kalıyorsunuz; yumurta, seçmeye değer öğeler

Android Android Oyun
5 ( 764 puan )
Fiyat: $0
İsim Egg Inc
Yapımcı Auxbrain Inc
Tür Oyun
Boyut 68MB
Versiyon 1.22.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Egg Inc is the most famous version in the Egg Inc series of publisher Auxbrain Inc
Mod Version 1.22.6

İndir (68MB)

Egg, Inc. – Tavuk yemi, uzun zamandır modern insan yaşamı için temel ihtiyaçlardan biri haline geldi. Gece geç yatıyorsunuz ve kahvaltı hazırlamak için vaktiniz olmadan işe gitmek için erken kalkmak zorunda kalıyorsunuz; yumurta, seçmeye değer öğelerden biridir. Veya bir spor salonu oyuncusuysanız ve obezite olmadan egzersiz yapmak için yeterli protein diyetine ihtiyacınız varsa, cevap tavuktur. Yakında Egg, Inc. tarafından üstlenilen evrenin sırları tavuk yumurtalarında çözülecek. Tecrübeli bir insansınız ve yumurta satarak mümkün olan en fazla parayı kazanmanız gerektiğine karar verdiniz.

Egg, Inc. temelde zaman öldürmek isteyenler için uygun ücretsiz bir oyundur. Ancak aynı türdeki oyunlar kadar basit değil. Sanki yapımcılar bir açık dünya simülasyon oyununun unsurlarını birleştirmeye son derece düşkünmüş gibi. Her ne kadar bu, oyunu daha karmaşık hale getirecek ve seçici oyuncular olabilir. Ancak sonuç beklenmedik bir başarıydı. Google Play’de 5 milyondan fazla indirme ile bir oyuncunun düşünebileceği en yüksek ödeme seçeneklerinden biridir.

Yumurta Yetiştiriciliği Artımlı Oyunu

Bu oyunu benimle aynı türdeki kardeşlerden ayıran ilk fark grafikler. Kusurlu oyunlar için, tasarımcılar yalnızca yerden tasarruf etmek, işlem gücünü artırmak ve daha fazla kullanıcı segmentine ulaşmak için 2D görüntüler verir. Egg, Inc., 3D tam 3D grafikler için Auxbrain Inc. tarafından desteklenmektedir. Oyuncular, aynı anda binlerce tavuğu barındırabilecek devasa çiftlikler inşa edecekler, çok sayıda yumurtladıktan sonra, onları kâr amacıyla satmaları için profesyonel sürücüler kiralayacaklar. Ayrıca yumurtalarınızın kalitesini dünyanın en prestijli haline getirmek için en modern araştırma odalarını inşa edebilirsiniz.

Diğer böcek oyunları, oyuncuya daha panoramik bir görünüm vermek için genellikle bir menü mekanizması kullanır ve oyunu tamamen kontrol edebilirler. Ancak bu oyun, oyuncuların daha karmaşık ve çeşitli şeylerle başa çıkabilmeleri için sizi ayrı alanlara götürür. Oyuncunun çabalarının sonuçlarından memnun hissetmesini sağlamak için bir grup tavuk patronunun keyifli simülasyonu önünüzde belirir. Kaynak öğelerini birlikte dengelemek istemiyorsanız, bu oyun hakkında daha fazla düşünmelisiniz. Dengede olmayan bir şey varsa, kriz çiftliğin ekonomisini etkileyecektir.

Bir başka modern widget da oyuna dahil olan dronlardır, böylece çiftliğinizde olan her şeyi kolayca takip edebilirsiniz. Durumu güncellemek ve tüm sorunları en hızlı ve en etkin şekilde çözmek için size düzenli olarak yeni bildirimler gönderilecektir.


İndir (68MB)

Artık indirmeye hazırsınız Egg Inc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir