EFootball 2022
EFootball 2022

eFootball 2022 Mobile APK v6.1.2 (Son Sürüm) indir Pes 2022

eFootball PES 2022, her maçı izlerken size en güzel duyguları yaşatabilecek bir oyundur. Bir futbol hayranıysanız ve telefonunuzda çekici maçları simüle edebilecek bir oyun arıyorsanız, bu uygun bir isimdir. Bu oyuna gelen oyuncular, mücadele edebilm

Android Android Spor
5 ( 849 puan )
Fiyat: $0
İsim eFootball 2022
Yapımcı KONAMI
Tür Spor
Boyut 15MB
Versiyon 6.1.2
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
eFootball 2022 is the most famous version in the eFootball 2022 series of publisher
Mod Version 6.1.2

eFootball PES 2022, her maçı izlerken size en güzel duyguları yaşatabilecek bir oyundur. Bir futbol hayranıysanız ve telefonunuzda çekici maçları simüle edebilecek bir oyun arıyorsanız, bu uygun bir isimdir. Bu oyuna gelen oyuncular, mücadele edebilmek ve takımları için zafer elde etmek için son derece dramatik futbol maçlarına katılabilecekler.

efootball 2022 pes apk indir 1

DÜNYANIN EN İYİ OYUNCULARINI VE MAÇLARINI YENİDEN CANLANDIRIN

Bir maça gelen futbolseverlerin ilk ve en önemli istekleri kuşkusuz görüntülerin çoğaltılması olacaktır. eFootball PES 2022 APK ‘nin sahada maç yapan favori oyuncularının görüntüsünü gerçekten özgün bir şekilde en iyi şekilde simüle etmesi gerekecek. Ayrıca hayranlarını da yarı yolda bırakamadı; oyun aynı zamanda oyuncuların sahadaki görünümü, yüzü ve oyun stilinden ayrıntılı olarak simüle edebildi.

eFootball PES 2021

Ayrıca maç deneyimi de oyuncuların oyunun yeniden üretilebilmesini istediği temel gereksinimlerden biridir. Futbol, ​​taraftarlarına birçok farklı canlandırıcı duygu verebilen özel bir spor olduğundan, oyunun mükemmelliği yaratabilmek için sahadaki seyircinin atmosferine stadyum gibi birçok temel bileşeni eklemesi gerekti. duygu.

BENZERSİZ FUTBOL OYUNU

Bir futbol oyununun sahip olması gereken görüntüleri tamamen yeniden yaratmanın yanı sıra, oyun aynı zamanda işbirlikçi bir oyun geliştirmek zorunda kalacak. Mükemmel bir futbol oyunu, oyuncunun kendi kontrolü ile sahada maçın cazibesini hissedebildiği bir oyundur. Ancak eFootball PES 2022 de güzel bir oynanışa sahipken, hiçbir şey oyun üreticisinin işini zorlaştıramaz.

efootball 2022 pes apk indir 2

Oyuncular maçlarına girmeden önce kadrolarını özelleştirebildikleri zaman bir koç gibi gerçekçi manipülasyonlar yapabilecekler. Pozisyonunuz için doğru oyuncuları ve en yüksek istatistiklere sahip oyuncuyu seçmek, oyunu önemli ölçüde etkileyecektir. Ve hazır olduğunuzda, maç birkaç basit adımla hızlı bir şekilde başlayabilecektir.

 

OYUNCULAR İÇİN ÇEŞİTLİ FUTBOL MÜCADELELERİ

Bu oyuna adım atan oyuncular, oyuncularını kontrol ederek maçlara kolayca katılabilecekler. Oyuncular, maçın durumuna bağlı olarak birkaç tuş fonksiyon tuşu ile oyuncuların kendileri tarafından kontrol edilecektir. Ancak temel bir oyuncu kontrol sistemine sahip olmanın yanı sıra, oyun sizin için özel bir meydan okuma sistemine yatırım yapacak.

efootball 2022 pes apk indir 3

eFootball 2022 APK ‘de oyuncular ayrıca gerçekten uygun oyun modlarını kendileri seçebilecekler. Oyun modları var ve rakibinizin çevrimiçi yarışan diğer oyuncular olacağı zorlu maçlara dahil olacaksınız. Ancak, oyunun akıllı sisteminin rakibinizi sizinle savaşması için kontrol edeceği maçlara katılma seçeneğine de sahipsiniz.

efootball 2022 pes apk indir 4

ANA ÖZELLİKLER

  • Ayrıntılı stadyum senaryolarıyla son derece dramatik futbol maçlarına katılın.
  • Dünyanın dört bir yanındaki harika oyunculardan oluşan sistem, görünümden oyun stiline sadık bir şekilde simüle edilmiştir.
  • Stadyum görüntüleri, seyirciler ve hatta tezahürat sesleri ile futbol atmosferi oluşturulacak.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz özel oyun modlarıyla birçok farklı futbol mücadelesi.
  • Gerçekçi, güzel 3D grafikler oyunculara mükemmel bir gerçek futbol deneyimi yaşatacak.


İndir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız eFootball 2022 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir