Efectum
Efectum

Efectum v2.0.60 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Kesintisiz video oluşturma, bir numaralı video düzenleme uygulamamız olan Efectum APK ile benzersizdir. Bu uygulamanın videolarınızı keskin HD görüntü kalitesiyle sanatsal filmlere dönüştürmesine izin verin. Benzersiz bir özellik ve yüksek efekt komb

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 524 puan )
Fiyat: $0
İsim Efectum
Yapımcı Craigpark Limited
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 74MB
Versiyon 2.0.60
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Efectum is the most famous version in the Efectum series of publisher Craigpark Limited
Mod Version 2.0.60
Total installs 10,000,000+

Kesintisiz video oluşturma, bir numaralı video düzenleme uygulamamız olan Efectum APK ile benzersizdir. Bu uygulamanın videolarınızı keskin HD görüntü kalitesiyle sanatsal filmlere dönüştürmesine izin verin. Benzersiz bir özellik ve yüksek efekt kombinasyonu ile birçok profesyonel video oluşturabilirsiniz. Bu uygulamada kesme, birleştirme veya hızlı düzenleme gibi birçok benzersiz özellik ve çok daha fazlası mevcuttur.

Efectum – Ağır Çekim ile Video Düzenleyici ve Yapıcı Efectum – Ağır Çekim ile Video Düzenleyici ve Yapıcı

VİDEO HIZINI KES, KARIŞTIR VEYA AYARLA

Video düzenleme uygulamaları muhtemelen günümüzde pek çok kullanıcıya yabancı değil ve kesinlikle Efectum da en popüler uygulamalardan biri. Bu uygulama sayesinde birçok canlı video veya vlog oluşturabilir ve bunları çeşitli sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Gereksiz görüntüleri kaldırmak için kırpma gibi video düzenleme özelliklerini sıklıkla kullanmanız gerekir. Veya tam bir film oluşturmak için küçük videoları birleştirebilirsiniz. Kullanıcılar bile videoyu istedikleri gibi hızlı veya yavaş bir hıza ayarlayabilir.

MÜZİĞİ VİDEO İLE KARIŞTIRIN

Temel yardımcı programlara ek olarak, Efectum ayrıca kullanıcılara sayısız başka yardımcı program sunar. Düzenlemek üzere videonun önceki zamanına geri dönmek için geri sarma özelliğini kullanabilir ve daha mükemmel hale getirmeye katkıda bulunabilirsiniz. Videolarınızı daha canlı hale getiren ve birçok izleyiciyi çeken müzik eşleştirme özelliğinden bahsetmiyorum bile. Uygulamadan müzik seçmenize veya cihazınızdaki mevcut seslerden yüklemenize izin verilir.

Efectum – Ağır Çekim ile Video Düzenleyici ve Yapıcı Efectum – Ağır Çekim ile Video Düzenleyici ve Yapıcı

FARKLI STİLLERLE FARKLI FİLTRELER

Hepimiz bir sanat soyu taşıyoruz; kendi videolarınızdan birçok farklı hit sanat eseri oluşturabilirsiniz. Bunu yapabilmek için uygulamamızın size yardımcı olmasına izin verin. Kullanıcılar favori film renklerini filtremizden seçerler. Videonuza uygun herhangi bir rengi seçebilir ve hatta bir sanat şaheseri oluşturmak için çeşitli filtreleri birleştirebilirsiniz.

YAVAŞ HIZ KONTROLÜ

Efectum’u kullanırken hiçbir şey sizi durduramaz ve benzersiz kalitede en iyi videoların çoğunu oluşturabilirsiniz. Mükemmel bir video oluşturmanıza yardımcı olmak için lütfen bu uygulamanın özelliklerini birleştirin. Çeşitli özel sahnelerle birçok video oluşturabilir, videoyu daha romantik ve lirik hale getirmek için ağır çekim efektleri oluşturabilirsiniz. Sahneye hızlı hareket verin ve onu dramatik ve gerilim dolu bir aksiyon videosuna dönüştürün.

BİRÇOK FARKLI VİDEO SEÇİN

Bu uygulamanın size getireceği faydaları hayal bile edemezsiniz. Kendi uzunluğunuzda bir video oluşturmak istiyorsanız, destansı bir vlog oluşturmak için birçok küçük video ekleyebilirsiniz. Duyguların akmasını sağlamak için aynı videoya birden fazla klip ekleyin. Tüm klipleri bir araya getirirken videoyu daha pürüzsüz hale getirmek için geçişleri kullanın. Hareket düzgündür ve videolarınızda herhangi bir aksaklık oluşamaz.

Efectum – Ağır Çekim ile Video Düzenleyici ve Yapıcı Efectum – Ağır Çekim ile Video Düzenleyici ve Yapıcı

VİDEOLAR İÇİN ÇERÇEVE ÇERÇEVESİ

En iyi videoları yapmak için yaratıcı olun ve herkesin görmesi için paylaşın. Bu uygulamadan oluşturduğunuz videolar arkadaşlarınızla veya youtube veya Instagram gibi sosyal ağlarda paylaşılabilir… Ve videolarınızın çok sayıda izlenme alabilmesi için onları görüntü kalitesinden her kareye kadar mükemmel hale getirmelisiniz. Bunu yapamadan, kullanıcılar Efectum’dan oluşturulan birden çok kareyi kullanabilir ve bunları videoya ekleyebilir. Böylece videonuz göze daha hoş görünecek ve çerçeve dışına çıkmayacak.

ANA ÖZELLİKLER

– Eksiksiz bir video oluşturmak için videoyu kırpın, kırpın ve birleştirin.
– Çerçeveye sığdırmak için video hızını değiştirmek, zamanı yavaşlatmak veya hızlandırmak çok kolay.
– Müziği videolarla birleştirin, uygulamalardan müzik bulun veya klasörünüzden yükleyin.
– Videolar için ağır çekim veya hızlı hareket gibi diğer birçok özellikle birleştirin.
– Aynı videoda birden fazla klibi birleştirin ve tüm videolarınıza çerçeve ekleyin.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Efectum ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir