Edjing Mix
Edjing Mix

edjing Mix v6.57.00 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Buraya geldiğinizde gözlerinizi genişletecek ve sıcak DJ müziklerini kullanacak ve dinleyeceksiniz. edjing Mix – Free Music DJ uygulaması, DJ'ler ve yapımcıların yakın işbirliğiyle tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Ve telefonunuzun mevcut şarkı kitaplı

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 266 puan )
Fiyat: $0
İsim edjing Mix
Yapımcı MWM - Music and creative apps for Android
Tür Müzik ve Ses
Boyut 60M
Versiyon 6.57.00
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
edjing Mix is the most famous version in the edjing Mix series of publisher MWM - Music and creative apps for Android
Mod Version 6.57.00
Total installs 50,000,000+

İndir (60M)

Buraya geldiğinizde gözlerinizi genişletecek ve sıcak DJ müziklerini kullanacak ve dinleyeceksiniz. edjing Mix – Free Music DJ uygulaması, DJ’ler ve yapımcıların yakın işbirliğiyle tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Ve telefonunuzun mevcut şarkı kitaplıklarından parçalara hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Ayrıca, deneyimlemeniz için zaman ve mekan olarak genişleyecektir.

edjing Mix – Ücretsiz Müzik DJ uygulaması

ÇEŞİTLİ BİR MÜZİK KÜTÜPHANESİ

edjing Mix’e gelen kullanıcılar, müzik kitaplıklarında bulunan en sevdikleri müziklerden bazılarına özgürce ve özgürce erişme fırsatına sahip olacaklar. Müzik kitaplığınızda en kritik içeriğin her biri ile bir sürü müzik olacak. Her şarkı düzenlenir ve akış çalma listelerinizde bulunur. Her içerik, birçok dinleyiciyi büyüleyen ve büyüleyen canlı ve çekici bir parça içerecek.

edjing Mix – Ücretsiz Müzik DJ uygulaması

Bir DJ’in SAHİP OLMASI GEREKEN BAZI ARAÇLAR

edjing Mix, şarkılar için BPM’yi hızlı ve harika bir şekilde algılayabilen özelliği size getirecektir. Kullanımı da basittir ve müziğinize uyacak şekilde bazı ayrıntıları kontrol etmek ve ayarlamak için BPM’ye hafifçe dokunmanız gerekir. Ek olarak, bu uygulama güzel, heyecan verici bir arka plan müziği oluşturmak için şarkılar arasında sorunsuz bir şekilde senkronize olur. Ayrıca, aynı yumuşak ve kolay anlaşılır ritme sahip olmak için sesleri kendiniz belirlemeli ve defalarca dinlemelisiniz.

edjing Mix – Ücretsiz Müzik DJ uygulaması

SİZİN İÇİN 16’DAN FAZLA ÜCRETSİZ ÖRNEK

Bir şarkının sorunsuz gitmesini sağlamak ve dinleyicileri etkilemek için 16’dan fazla ücretsiz ses örneği vardır. Islık, silah, tekme veya diğer bazı benzersiz sesler gibi sesler olacak. Sadece bu değil, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı popüler müzik türlerinden 20’den fazla örnek paket olacak. Bu müzik türleri, EDM veya Hip-hop veya hatta Pro DJ’ler gibi ünlü türler tarafından yaratılan modern ve yeni müzik türleri olabilir. Ayrıca, yineleme sürecini kesinlikle yeniden yapacaksınız ve her zaman belirli bir döngüde oturum olacaksınız.

edjing Mix – Ücretsiz Müzik DJ uygulaması

PROFESYONEL DJ’LER TARAFINDAN TASARLANDI

edjing Mix’te oldukça enerjik birçok şarkıya erişebileceksiniz. Bazı DJ uzmanları bu uygulamayı tasarladı. Bu sayede, kullanıcılar bazı temel dersler ve bazı öğreticilerin özel talimatları aracılığıyla bazı armonileri öğreneceklerdir. Ayrıca, arayüz ekranı canlı ve gerçekçi olup, kullanıcıların son derece önemli bir grafik ekrana sahip olmalarını sağlar. Daha spesifik olarak, kullanmak istediğiniz herhangi bir özelliğe hızlı bir şekilde doğrudan erişebilirsiniz. Ayrıca şarkının sıcaklığını artırmak için iki sesi aynı anda kullanma hakkınız da var.

edjing Mix – Ücretsiz Müzik DJ uygulaması

DÜNYANIN EN İYİ DJ UYGULAMALARINDAN BİRİDİR

Paylaşmayı ve çevrenizdeki sevdiklerinize önermeyi unutmayın! edjing Mix, tutkulu olanlar için bir DJ uygulamasıdır. Öğrencilerden, çalışanlardan ve hatta yaşlılardan her yaş için tasarlanmıştır. Bu uygulama onlara her gün pozitif motivasyon verecek çünkü müzik son derece ateşli ve her insanın kalbinde derin bir izlenim bırakıyor.


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız edjing Mix ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir