Edge Gestures
Edge Gestures

Edge Gestures v1.10.4 APK indir (Yamalı/Ekstra Mod) 2022


Bilgisayarınızda hızlı ve rahat bir şekilde çalışmanız gerekiyorsa bu uygulamayı kaçırmayın. Bu uygulama, yapmanız gereken tüm ihtiyaçları tamamlamak için sadece hafifçe basıp tutmak gibi birçok farklı işlevle sizi destekler. Ayrıca, işte ve hayatta

Android Android Araçlar
5 ( 320 puan )
Fiyat: $0
İsim Edge Gestures
Yapımcı ChYK the dev
Tür Araçlar
Boyut 2.5M
Versiyon 1.10.4
MOD Yamalı/Mod Ekstra
Orjinal Google Play
Edge Gestures is the most famous version in the Edge Gestures series of publisher ChYK the dev
Mod Version 1.10.4
Total installs 10,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;


İndir (2.5M)

Bilgisayarınızda hızlı ve rahat bir şekilde çalışmanız gerekiyorsa bu uygulamayı kaçırmayın. Bu uygulama, yapmanız gereken tüm ihtiyaçları tamamlamak için sadece hafifçe basıp tutmak gibi birçok farklı işlevle sizi destekler. Ayrıca, işte ve hayatta size çok yardımcı olacak ve bu uygulamayı biliyorsanız, her şey daha erişilebilir olacaktır. Edge Gestures’ın şu anda getirdiği benzersiz avantajları deneyimlemek için indirmeye çalışmadan neyi bekliyorsunuz?

ARAYÜZ ÇOK BASİTTİR VE HER ÖZEL İÇERİĞİ NET BİR ŞEKİLDE GÖSTERİR

Edge Gestures’a gelince, hafif ve basit bir arayüze hayran kalma ve kabul etme fırsatına sahip olacaksınız. Birkaç basit işlemle herkes rahatlıkla kullanabilir. Temiz, basit tasarım, kullanıcıların tüm bilgileri daha hızlı ve doğru bir şekilde yakalamasına yardımcı olur. Arayüz kullanıcı dostudur ve herkesin anlamasını ve doğru şekilde gerçekleştirmesini kolaylaştırır.

Kenar Hareketleri Kenar Hareketleri

KULLANICILARIN MANİPÜLASYONUNU KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN BİRÇOK HAREKET SAĞLAYIN

Kullanıcılar çeşitli farklı hareketlerle desteklenir, ancak her hareket basit ve hatırlaması kolaydır. Bu, işinizi kolaylaştırır. Edge Gestures’ın getirdiği hareketler hem sol hem de sağ tarafta etkinleştirilebilir. Uygulama çok sayıda hareket sunar: tek dokunma, çift dokunma, uzun basma, içeri kaydırma, aşağı kaydırma, yukarı kaydırma veya hem kaydırma hem kaydırma.

EYLEMLER VE JESTLER YAKINDA BAĞLANTILIDIR

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcı eylemleri, üçüncü şahıslarınkiler de dahil olmak üzere, bu uygulamadaki hareketlerle de bağlantılıdır. Ayrıca, sizin için daha birçok kullanışlı özellik de sağlar. Kullanıcılar açılır menüleri azaltabilir, parlaklığı veya ses seviyesini değiştirebilir ve güç, ana sayfa, geri ve diğer ilgili tuşların basma kuvvetini simüle edebilir. Kişinin eylemleri bu uygulamadaki jestleri yönetir.

Kenar Hareketleri Kenar Hareketleri

Jestleri İSTEĞİNİZE GÖRE AYARLAYIN

Kullanıcılar, tercih ve isteklerine bağlı olarak bu Kenar Hareketlerindeki hareketleri değiştirme hakkına sahiptir. Özellikle hassas alanlarda, tüm ihtiyaçlara uyum sağlamak için uzunluğunu ve kalınlığını da büyütebilir veya değiştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ofset üzerinde yukarı veya aşağı hareket edebilir veya bazı öğeleri daha hassas hale getirebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca cihazınızdaki bazı aktif uygulamaları en rahat ve hızlı şekilde kapatabilirler.

DAHA UYGUN KISAYOLLARA ERİŞİN

Uygulama, kısayollara erişmeniz için size daha basit ve daha erişilebilir yollar sunar. Yarım daire menüsü etkinleştirildiğinde, kısayollara zaten erişebilirsiniz. Ayrıca, ana sayfaya veya son ziyaret edilen sayfalara ve uygulamalara geri dönmek için işlevlere sahip pratik bir düğme de sağlar. Uygulama ayrıca, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için durum çubuğunu, bildirimi veya hızlı ayarları genişletmek için ek yetenekler sağlar. Sadece bu değil, Edge Gestures ayrıca kullanıcılara yeni ve daha harika bir deneyim getirmeniz için son derece yararlı olan hızlı kaydırma özelliği de sağlar.

Kenar Hareketleri Kenar Hareketleri

FARKLI SEÇENEKLERLE DİYALOG KUTULARININ AÇILMASINA İZİN VERİLİR

Kısayolları kullanmanın rahatlığı ile bu uygulama aynı zamanda uygulamalara hızlı bir şekilde erişmenizi ve açmanızı sağlar. Güç iletişim kutusunu birçok kaynak seçeneğiyle açabilir, parlaklığı ayarlayabilir ve buna göre ortam sesini artırabilir veya azaltabilirsiniz. Ayrıca, daha önce kullanılan yeni uygulamalara veya sayfalara geçebilir veya bölünmüş ekranlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, başlamak için yukarı kaydırarak size daha da hızlı erişim sağlar.

ANA ÖZELLİKLER

 • Belirli içeriği gösteren basit arayüz ve net düzen, kullanıcıların bakmalarını, anlamalarını ve kullanmalarını kolaylaştırır.
 • Pek çok farklı hareket sunar ancak kullanımı çok kolaydır ve kullanıcının gereksinimlerini ve gereksinimlerini karşılar.
 • Esnek kullanıcı etkinlikleri de bu uygulamadaki hareketlerle yakından bağlantılıdır.
 • Hareketleri daha erişilebilir ve daha kolay uygulanabilir hale getirmek için tercihlerinize ve isteklerinize göre ayarlama hakkına sahipsiniz.
 • Uygulamanın getirdiği harika özelliklere dayalı olarak kısayollara erişime izin verin ve uygulamaları başlatın.


İndir (2.5M)

Artık indirmeye hazırsınız Edge Gestures ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanChYK the dev

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir