EasyWay
EasyWay

EasyWay v6.0.1 APK + MOD (Reklamsız) indir 2022


EasyWay, kullanıcıların dünya çapında toplu taşıma araçlarının çalışma süresini veya seyahat programını takip etmelerine yardımcı olan basit bir uygulamadır. Her ülkenin veya bölgenin kendi sistemleri vardır, ancak kullanıcılar için doğru bilgiler sa

Android Android Navigasyon
4 ( 645 puan )
Fiyat: $0
İsim EasyWay
Yapımcı EasyWay
Tür Navigasyon
Boyut 32M
Versiyon 6.0.1
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
EasyWay is the most famous version in the EasyWay series of publisher EasyWay
Mod Version 6.0.1
Total installs 1,000,000+

İndir (32M)

EasyWay, kullanıcıların dünya çapında toplu taşıma araçlarının çalışma süresini veya seyahat programını takip etmelerine yardımcı olan basit bir uygulamadır. Her ülkenin veya bölgenin kendi sistemleri vardır, ancak kullanıcılar için doğru bilgiler sağladığı için bu uygulama için bir sorun değildir. Uygulama ayrıca kullanıcıların sadece basit işlemlerle bölgedeki herhangi bir toplu taşıma aracını rahatça aramasını sağlar.

ULUSLARARASI TOPLU TAŞIMACILIK VERİTABANI

Otobüs, taksi, metro vb. toplu taşıma araçlarını sıklıkla kullananlar için EasyWay mükemmel bir destek aracı olacaktır. Küresel olarak her toplu taşıma şirketinin çalışma programlarıyla ilgili tüm verileri içerir ve kullanıcıların daha verimli planlama yapmasına yardımcı olmak için birçok ayrı ülkeyi destekler. Seyahat süreleri ile ilgili her şey durur ve ulaşım hizmetlerini almak için önemli yerler ayrıntılı olarak görüntülenir.

Tüm verileri gerçek zamanlı olarak güncellenir ve dünya çapında farklı zaman noktaları için kapsamlı senkronizasyona sahiptir. Ayrıca, tüm verilerdeki doğruluk mutlaktır ve onlara birçok etkileyici keşif sağlamak için harita uygulamaları ve kullanıcıların mevcut konumlarıyla ilişkilendirilebilir. Bu arada, yabancı ülkelerde seyahat edenler, yerel olarak bulunan toplu taşıma istasyonlarını aramak için bu uygulamayı kullanabilir.

EasyWay toplu taşıma EasyWay toplu taşıma EasyWay toplu taşıma

KOLAY TAKİP İÇİN YENİLİKÇİ ÇEVRİMDIŞI HARİTASI

Kullanıcı yerel yollara aşina değilse, uygulama çevrimdışı çalışabilen bir harita sağlar. Kullanıcılara tahmini bir süre ile her toplu taşıma istasyonuna en kısa veya en hızlı rotaları sağlamak için etkileyici algoritmalarla bütünleşir. Ayrıca, kullanıcı, etkili seyahat süresini hesaplamak için diğer birçok yararlı bilgi veya seçenekle birlikte iki nokta arasındaki mesafeyi hesaplayabilir.

Etkileyici olan şey, uygulamanın, kullanıcıların uzun mesafeler kat etmek için en verimli ve en kısa anahtarlama istasyonlarını seçmelerine yardımcı olabilmesidir. Bu, istasyon değiştirmenin önemli olduğu metropoller için de geçerlidir, ancak uygulama her şeyi hızlı bir şekilde halledebilir. Kısacası, mükemmel rotalar veya değişiklikler oluşturmak, haritanın kullanıcılara esnek navigasyon sağlama yeteneğinden tam olarak yararlanırken uygulamanın avantajıdır.

HIZLI NAVİGASYON İÇİN SEZGİSEL VE ​​DOSTU ARAYÜZ

EasyWay, verimli hesaplama işlevlerinin yanı sıra, kullanıcılara en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlanmış, kullanıcı dostu ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Harika olan şey, kullanıcıların arayüzü özelleştirebilmeleri ve toplu taşıma istasyonlarını bulmak için kişisel kullanıcı deneyimlerini optimize edebilmeleridir. Ayrıca, harita ile etkileşimi de etkileyerek kullanıcıların yerleşik widget’lar arasında gezinmesini kolaylaştırır.

EasyWay toplu taşıma EasyWay toplu taşıma EasyWay toplu taşıma

PROGRAMINIZI KOLAYCA KİŞİSELLEŞTİRİN

Sık kullanıcıların birçok kişisel zaman sorunu vardır, bu nedenle EasyWay, makul zamanlamalar oluşturmaları için kullanışlı işlevler sunar. Ayrıca üstün bir takvim sunarak kullanıcıların iç içe geçmiş rotalarını işle verimli bir şekilde düzenlemelerine yardımcı olur ve böylece herhangi bir yere yapılan gezileri kaçırmaz. Kişisel takvimdeki kapsamlı kişiselleştirme ile kullanıcılar, veri sistemini kullanırken yeni deneyimler yaşayacaklar.

Gelişmiş ülkeler veya şehirler, insanların günlük yaşamlarına hizmet etmek için her zaman yoğun bir toplu taşıma sistemine sahiptir. Böylece EasyWay, kullanıcılara, her yolculuğu yakalamak veya kişisel zamanı mükemmel bir şekilde optimize etmek için anahtarlama istasyonları oluşturmak veya bu istasyonlara gitmek için bu sistemin tüm verilerine erişim sağlar.


İndir (32M)

Artık indirmeye hazırsınız EasyWay ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir