EasyCut
EasyCut

EasyCut v1.4.2.1071 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


EasyCut, kullanıcıların video düzenleme yeteneklerini yeni zirvelere çıkarmak için tonlarca şablona ve büyüleyici kaynağa sahip olduğu için çok yönlü ve üstün bir video düzenleyicidir. Uygun bir şekilde, sisteme entegre edilen yüksek teknolojili AI'l

Android Android Uygulama
5 ( 724 puan )
Fiyat: $0
İsim EasyCut
Yapımcı Great Talent Video Inc Video Editor App
Tür Uygulama
Boyut 72MB
Versiyon 1.4.2.1071
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
EasyCut is the most famous version in the EasyCut series of publisher Great Talent Video Inc Video Editor App
Mod Version 1.4.2.1071
Total installs 10,000,000+

İndir (72MB)

EasyCut, kullanıcıların video düzenleme yeteneklerini yeni zirvelere çıkarmak için tonlarca şablona ve büyüleyici kaynağa sahip olduğu için çok yönlü ve üstün bir video düzenleyicidir. Uygun bir şekilde, sisteme entegre edilen yüksek teknolojili AI’lar, kullanıcılara videoları kesme, düzenleme ve işleme konusunda tamamen yardımcı olacaktır. Daha heyecan verici ve birinci sınıf içerik ve işlevler, kullanıcılar bu uygulamayı sürekli olarak keşfedip kullandıkça, gelecekte kullanıcılara kademeli olarak ulaşacaktır.

ÜCRETSİZ MUHTEŞEM ŞABLON

Şablonlar, kullanıcıların içeriklerini eklemeleri ve son adımları tamamlamaları için kullanılabilen video düzenleme yapıları olarak kabul edilir. Şablonlar, yaratıcılıkları veya hayal güçleri yoksa tüm kullanıcılar için kurtuluş olarak kabul edilir. İçeriği sırayla seçmeleri gerekiyor ve AI otomatik olarak halledecek. Elbette, kullanıcılar her şablonu ayrı ayrı özgürce düzenleyebilir ve her zamankinden daha esnek hale getirebilir.

EasyCut – Video Düzenleyici ve Yapıcı EasyCut – Video Düzenleyici ve Yapıcı

KOLAYLIKLA VİDEO KESİM

Kullanıcılar, gereksiz ayrıntıları kaldırmak ve ana içeriğe odaklanmak da dahil olmak üzere EasyCut’taki akıllı kesme işleviyle özgürce sayısız şaheser oluşturabilir. Kusursuz ve hassas kesim, titiz ve profesyonel manipülasyonlarla izleyicileri daha çekici ve etkileyici hale getirebilir. Kullanıcılar kesim yaparken dışarıdan daha fazla sahne veya resim ekleyebilir, bu da kesme özelliği sayesinde videoyu daha canlı ve çeşitli hale getirir.

SÜPER GEÇİŞ VİDEO ETKİLERİ

Geçişler, günümüzde çoğu modern video için artık önemli kabul ediliyor. Neyse ki uygulamada, kullanıcıların geçiş anlarına eklemesi için birçok harika geçiş içeriği var. Bu, her video detayı düzgün ve akıcı olduğunda izleyiciler üzerinde güçlü bir izlenim bırakacaktır. Ayrıca, önceki kesme özelliği sayesinde, her segmente efekt eklemek daha kolay hale geliyor.

EasyCut – Video Düzenleyici ve Yapıcı EasyCut – Video Düzenleyici ve Yapıcı

BENZERSİZ SLAYT GÖSTERİSİ STİLLERİ

Slayt gösterisi stili genellikle yalnızca normal sunumlarda görülür, ancak EasyCut onu sanata dönüştürür ve kullanıcıları daha yaratıcı hale getirir. Yeni bir slayt gösterisi stili veya şablonu sayesinde, video başyapıtlarını sergilemek için daha fazla yola sahip olacaklar. Ayrıca, kullanıcılar artık her bir dönüm noktasında ortaya çıkan canlı ve merak uyandıran anlarla hayatlarını veya olaylarını anlatabilirler.

PARLAK ETKİLERLE ÇEŞİTLİ ÇIKARTMA

Kullanıcılar daha eğlenceli veya yaratıcı olmak istiyorsa, çıkartmalar veya ifadeler de ilginç ek içeriklerdir. Çıkartma ekleme, çok katmanlı işlev aracılığıyla yapılabilir ve her kullanıcının hareketi, her bir çıkartmanın ortaya çıkması veya kaybolması için mükemmel zamanı atayabilir. Çıkartmalar dahil tüm içerikler, kullanıcıları sonsuz yaratıcılığa kaptırmak için ışıltılı gibi benzersiz ve canlı tasarımlara sahiptir.

EasyCut – Video Düzenleyici ve Yapıcı EasyCut – Video Düzenleyici ve Yapıcı

DAHA PREMIUM ÖZELLİKLER

EasyCut, yukarıda bahsedilen içeriğe ek olarak, video düzenleme performanslarını geliştirmek için kullanıcılara sürekli olarak birçok premium özellik sunacaktır. İçerikleri ve işlevleri benzersizdir, kullanıcıların daha önce gördüklerinden farklıdır. Harika olan şey, hemen hemen her premium özelliğin AI destekli olmasıdır, böylece kullanıcılar her şeyi tamamen ve sanatsal bir şekilde özgürce özelleştirebilir, böylece her çerçeve veya ayrıntı parlak ve olağanüstü olur.

EasyCut, özelliklerinin çoğu veya otomatik araçları sayesinde profesyonel editörlerden biridir. Şablonlar ayrıca, kullanıcı yaratıcı veya hayal gücü kuvvetli değilse, gelişmiş ve profesyonel videografi için yeni olanaklar sunan harika bir eklentidir.


İndir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız EasyCut ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir