Easy Share
Easy Share

Easy Share v5.8.37.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Easy Share, bir telefon cihazından aynı Wi-Fi'ye bağlı olması gereken yakındaki herhangi bir cihaza herhangi bir içeriği paylaşmanın harika araçlarından biridir. İşin iyi yanı, tüm dosya aktarımlarının ister kapalı ister herkese açık bir ortamda şifr

Android Android Araçlar
4 ( 713 puan )
Fiyat: $0
İsim Easy Share
Yapımcı MobileIdea Studio
Tür Araçlar
Boyut 9.3M
Versiyon 5.8.37.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Easy Share is the most famous version in the Easy Share series of publisher MobileIdea Studio
Mod Version 5.8.37.3
Total installs 1,000,000+

İndir (9.3M)

Easy Share, bir telefon cihazından aynı Wi-Fi’ye bağlı olması gereken yakındaki herhangi bir cihaza herhangi bir içeriği paylaşmanın harika araçlarından biridir. İşin iyi yanı, tüm dosya aktarımlarının ister kapalı ister herkese açık bir ortamda şifrelenmiş olması, kritik verilerin güvenliğinin sağlanmasıdır. Elbette, alıcı cihazın dosya alımına devam etmek için aynı uygulamayı indirmesi gerekmez. Yine de uygulama, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için birçok gelişmiş özelleştirmeye sahiptir.

Kolay Paylaşım : WiFi Dosya Aktarımı Kolay Paylaşım : WiFi Dosya Aktarımı

MÜKEMMEL ORGANİZATÖRLÜ YENİLİKÇİ ARAYÜZ

Easy Share’in ana arayüzü, tüm içeriği farklı kategorilerde düzgün bir şekilde düzenlemeye yardımcı olmak için çok yönlü bir dosya yöneticisini entegre eder. Kullanıcı belirli bir yeri bilmiyorsa, belirli dosyaları veya bellekte bulunan en küçük bileşeni kolayca aramak için evrensel bir bulucu veya filtreyi entegre eder. Kullanıcılar ayrıca, her ihtiyaca veya koşula bağlı olarak herhangi bir içeriği aktarırken en iyi performansı elde etmek için arayüzü özelleştirebilir.

DOSYALARI HERHANGİ BİR KONUMA VEYA HEDEFE KOLAYLIKLA AKTARIN

Dosyaları aktarmak genellikle karmaşık eylemler veya sosyal ağlar gibi aracı uygulamalar gerektirir. Bununla birlikte, bu uygulama ile kullanıcılar, menzil içindeki herhangi bir cihaza doğrudan dosya gönderebilir, ancak her şeyi otomatikleştirecek olan aynı Wi-Fi veya ortak erişim noktasına bağlanmaları gerekir. Uygulama bazı sınırlamalar getirecek ve alıcının birçok kötü durumdan veya birçok olumsuz etkiden kaçınmak için dosya alma sürecini manuel olarak kabul etmesi gerekecek.

Kolay Paylaşım : WiFi Dosya Aktarımı Kolay Paylaşım : WiFi Dosya Aktarımı

DOSYA AKTARIM İLE GENİŞ UYUMLULUK ARALIĞI

Easy Share’in avantajı, birden fazla farklı dosya için kapsamlı destek sağlamasıdır ve kullanıcılar her şeyi konuma mümkün olan en hızlı şekilde aktarabilir. Yine de, kullanıcılar farklı işletim sistemlerine ait dosyaları aktarırsa bazı uygulamalar veya programlar çalışmayacaktır, bu nedenle görüntüleri veya klasörleri aktarmak en etkili yöntemdir. Kullanıcılar ayrıca gerekli zamandan tasarruf etmek için toplu aktarım yapabilir ve uygulama arka planda çalışırken her şeyi otomatik olarak tamamlayacaktır.

EKSTRA BELLEK ÜZERİNDEKİ HER ŞEYİ OTOMATİK OLARAK YEDEKLEYİN

Bir kullanıcının cihazında ek bir SD Kartı takılıysa, bu konumdaki yeni dosyaları otomatik olarak yedekleme özelliğini etkinleştirebilir. Kullanıcı, SD Kartın konumunu sürekli olarak taşımak veya verileri diğer cihazlara manuel olarak ancak daha güvenli bir şekilde aktarmak istiyorsa, bu kullanışlı olacaktır. Ayrıca tüm dosyaların mutlak olarak korunmasına yardımcı olur ve belirli durumlar meydana geldiğinde ve cihazdaki tüm hafızanın kaybolmasına neden olabilecek önemli verilerin kaybolmasını önlemeye yardımcı olur.

Kolay Paylaşım : WiFi Dosya Aktarımı Kolay Paylaşım : WiFi Dosya Aktarımı

DOSYALARI HTTP BAĞLANTISI ÜZERİNDEN AKTARIN

Dosyaları ortamdaki cihazlara doğrudan göndermenin yanı sıra, Easy Share, kullanıcıların şifreli HTTP yoluyla dosya göndermesine olanak tanır. Bu, aktarım işleminin güvenliğini artırabilir, ancak aynı zamanda PC veya mobil arasındaki bağlantıyı Wi-Fi’ye bağlanmaya göre daha kullanışlı ve üstün hale getirir. Neyse ki, kullanıcılar bu tarzda aktarım sürecini kişiselleştirebilir ve gelecekte birden fazla şeyi aynı anda aktarırken daha iyi performans elde edebilir.

Kullanıcılar en zahmetli yöntemlerle cihazlar arasında sık sık dosya aktarıyorsa, Easy Share en iyi araçlardan biridir. Hepsinden iyisi, uygulamada, kullanıcıların alıcı cihazın desteklediği herhangi bir içeriği hızlı bir şekilde bağlaması veya aktarması için birçok ayrıntılı ve kapsamlı talimat vardır.

  • Cihazları tek bir Wi-Fi veya ortak erişim noktası altında bağlarken dosyaları sınırsız hızda aktarmaya yardımcı olan sezgisel ve yenilikçi araç.
  • İyi yapılandırılmış sistemler, güvenliği artırır ve ister tekli ister toplu aktarım olsun, dosyaların arka planda daha kolay aktarılmasına yardımcı olur.
  • Daha hızlı aktarıma yardımcı olmak için çeşitli dosyalar, klasörler ve ortamlarla geniş uyumluluk yelpazesi ve hatta farklı işletim sistemleri için ekstra destek.
  • Güvenlik için tüm içeriği otomatik olarak SD Karta yedekleyin veya verilerin bir cihazdan diğerine fiziksel olarak aktarılmasına yardımcı olun.
  • Dosyaları, çeşitli özel veriler veya içerikler için kullanıcılar tarafından özelleştirilen ve sağlanan iyi kodlanmış HTTP dosyaları aracılığıyla aktarın.


İndir (9.3M)

Artık indirmeye hazırsınız Easy Share ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobileIdea Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir