Earth 3D
Earth 3D

Earth 3D – World Atlas v8.0.0 APK (Tam Sürüm) indir 2022


Earth 3D – World Atlas, dünyadaki kültürleri tanımanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Kullanıcılar, tarih, kültür, hayvanlar veya daha fazlası gibi keşfetmek istediklerini özelleştirebilir. İçerik, 3D görüntüler veya metin biçimindedir.

Android Android Eğitim
4 ( 402 puan )
Fiyat: $0
İsim Earth 3D
Yapımcı 3Planesoft
Tür Eğitim
Boyut 557MB
Versiyon 8.0.0
MOD Tam Sürüm Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Earth 3D is the most famous version in the Earth 3D series of publisher 3Planesoft
Mod Version 8.0.0
Total installs 10,000+

İndir (557MB)

Earth 3D, döndürülebilen, hareket ettirilebilen ve yerler hakkında bilgi bulmak için herhangi bir yere tıklanabilen minyatür bir küre gibidir. Sağlanan içerik, tarih, kültür, hayvanlar ve gelişmiş medeniyetler gibi oldukça çeşitli olacaktır. Kullanıcılar, belirli bir varış noktası seçerlerse, resim veya metin biçiminde tam ve doğru bilgileri öğrenebilirler. Güncellemedeki yeni arayüz ve birçok yeni konum güncellemesi, uygulamayı ünlü ve popüler hale getiriyor.

Dünya 3D – Dünya Atlası

DÜNYA HARİTASINI DOĞRU EKRANDA SAĞLAYIN

Olan her şey, ana Earth 3D ekranında sağlanır. Kullanıcılar dünyayı döndürürken özgürce gözlemleyebilir ve keşfedebilir. Bu sanal bir alandır, ancak güzel 3D grafik tekniklerinin desteği sayesinde oldukça gerçekçi. Sağlanan içeriğin doğruluğu kontrol edilir ve size en hızlı sürede teslim edilmesi garanti edilir. Tespit edilen kusurlar, uygulama değerlendirilerek sisteme bildirilmelidir. Görüntülenen içeriği açıklayan farklı resimler, her hedefin konumunun hemen üzerinde vurgulanacaktır. Konumlarla ilgili toplam 2100 adet fotoğraf ve bilgi bulunmaktadır.

KEŞFETMEK İSTEDİĞİNİZ İÇERİĞİ SEÇİN

Kullanıcılar öğrenmek istedikleri bilgileri doğrudan tarafımızca sağlanan menüden uygulayabilirler. Şu an için sürüm, kültür, tarih, gelişim veya hayvanlar gibi çeşitli içerikler arasında seçim yapmanıza izin verecek. Kullanıcı doğrudan tahtada seçim yapacak ve sistemi kurmak ve çalıştırmak için başlat düğmesine basacaktır. Sağlanan kayan görüntü, yerde neyin dikkate değer olduğunu size söyleyecektir. Bu, bilgiyi öğrenmenin ve keşfetmenin en hızlı ve en etkili yoludur.

Dünya 3D – Dünya Atlası Dünya 3D – Dünya Atlası

ÖĞRENMEK İÇİN HARİTADA HERHANGİ BİR YERE GİDİN

Sadece gözlem yapmakla kalmaz, aynı zamanda Earth 3D kullanıcıları da haritadaki herhangi bir yere gidebilir ve o yerin gerçek görüntüsünü görebilir. Kısa bir yolculuk gibi, 2600’den fazla destinasyonla istediğiniz alanı keşfedebilirsiniz. Kamerada çekilen her şey bir metinde net bir şekilde açıklanacak ve sağlanan görüntüleri izlerken bilgileri okuyabilirsiniz. Hala karartılmış veya belirgin bir resmi olmayan yerler, bildirilmemiş alanlar olacak ve seyahatinizi mükemmel hale getirmek için onları yakında mükemmelleştireceğiz.

DÜNYADA NELER OLDUĞUNU GÖZLEYİN

Gelişmiş, gelişmiş veya yoksul, geri kalmış ülkelerde neler olduğunu daha iyi anlamak, Earth 3D’ye bir gezi yaparak mümkündür. Bölgede yaşayan insan ve hayvanların yaşam tarzları sunulabilecek en gerçekçi fotoğraflarda anlatılacaktır. Dünyanın 500’den fazla harikasına seyahat etmek, gözlemlemek ve belirli dersler çıkarmak için fırsatlar sunar. Her şey size eşsiz ve merak uyandırıcı görünüyor çünkü enfes üç boyutlulukta işleniyor. Bilgilerin işlenmesi sadece birkaç saniye ve yolculuğun tamamlanması birkaç saniye daha sürer.

Dünya 3D – Dünya Atlası Dünya 3D – Dünya Atlası

GEZİYİ YENİ DENEYİMLERLE SONLANDIRIN

Earth 3D, haritada bulunan tüm konumlar hakkında eksiksiz ve doğru bilgiler sağlar. Bu, herkesin zihniyetine uyan bir öğrenme ve keşif uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulamanın herhangi bir yerinde öğrenmeyi geliştirebilir ve verileri arayabilir. Renkli ve kullanımı kolay arayüzü sizi heyecanlandıracak. Tüm görüntüler ve efektler, güzel 3D grafik teknolojisi ile uygulanır. Diğer konumlarla ilgili yeni güncellemeler yakında size sunulacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünyada gerçekleşen tüm etkinlikleri izleyin, anıtsal binaları, korunmuş hayvanları ve daha fazlasını doğrudan telefonunuzdan görün.
  • Sadece birkaç dokunuşla istediğiniz yere gidin; Menü üzerinde çalışarak ve sistemi başlatmak için başlat’a basarak modları saniyeler içinde değiştirebilirsiniz.
  • Kültür, coğrafya, ünlü binalar veya dünya çapında yetiştirilen hayvanlarla ilgili içeriği saniyeler içinde keşfedin.
  • Sistemin reyting tanıma özelliği, eklenen çeşitli konumlar, en sevdiğiniz yeri arama sayesinde güncel durumlarda daha fazla teklif alın.
  • Öğrenmek istediğiniz yere veya içeriğe tıklayarak daha detaylı keşfedin; sizin için resim ve ekli metin şeklinde bilgi sağlayacağız.


İndir (557MB)

Artık indirmeye hazırsınız Earth 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir