Dynamons 2
Dynamons 2

Dynamons 2 v1.2.3 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Dynamons 2 Mod APK, oyuncuların nadir canavarlar ve gizli sürprizler için dalış yapması ve içindeki her şeyi keşfetmesi için devasa bir dünyaya sahip egzotik ve büyüleyici bir macera oyunudur.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 247 puan )
Fiyat: $0
İsim Dynamons 2
Yapımcı KeyGames Network B V
Tür Rol Oyunu
Boyut 25MB
Versiyon 1.2.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dynamons 2 is the most famous version in the Dynamons 2 series of publisher KeyGames Network B V
Mod Version 1.2.3
Total installs 5,000,000+

Dynamons 2, herkesin heyecan verici açılış keşifleri yapması için tamamen yeni ve benzersiz bir canavar yakalama oyunu sunuyor. Ayrıca, dünyayı oyuncuların zevk alması için derinlik ve genişlikte genişletmek için daha basit ama canlı kavramlar ve birçok gizli potansiyel uygular. Tabii ki, dövüş sistemi arkadaş canlısıdır, ancak herkesin eğlencesini teşvik etmek için sıra tabanlı taktik unsurları vurgular.

Dinamon Dünyası

MUHTEŞEM CANAVARLARLA DOLU MÜKEMMEL BİR DÜNYA

Dynamons 2 dünyasının en heyecan verici yanı, sayısız mistik yeteneğe sahip çeşitli benzersiz canavarların genişliği ve habitatlarıdır. Oyuncular, birçok koşulda dünyayı keşfetmek için savaşmak veya hizmet etmek de dahil olmak üzere birçok amaca hizmet etmek için onları toplayabilir. Oyuncunun yolculuğu sınırlı olsa da, birçok hedefe ulaşmaları ve en iyi kaptanlardan biri olmaları için yeterlidir.

YENİLİKÇİ VE ŞIK SİPARİŞ TABANLI SAVAŞ SİSTEMİ

Savaş sistemi, taktiksel unsurdaki oyuncular için birçok görünmez zorluk yaratmak için ikonik sıra tabanlı mekanikleri tamamen kullanır. Bununla birlikte, oyuncuların yararlanabileceği ve aynı zamanda her şeyden ideal olarak nasıl yararlanacaklarını bilirlerse gücü veya savaş performansını iyileştirebilecekleri birçok etkileyici iyileştirmeye sahiptir. Ayrıca, oyuncunun savaş birimi olağandışı canavarlardır ve şiddetli savaşlarda destek öğelerini kullanabilir.

Dinamonlar 2 Dinamonlar 2

TÜM CANAVARLARI YAKALAYIN VE GELİŞTİRİN

Dynamons 2’deki tüm canavarlar, saldırılarına eşlik eden doğal unsurlar da dahil olmak üzere etkileyici yeteneklere sahiptir. Oyuncular onlara Dinamon diyebilir ve her birinin zaman içinde veya savaşlar yoluyla gelişen çekici sistemleri vardır. Oyuncular, belirli eylemler yoluyla yeni bireyler yakalayabilir ve onları daha benzersiz savaş potansiyellerinin kilidini açmak için geliştirebilir.

HARİTADAKİ HEYECAN VERİCİ ETKİNLİKLER VE AKTİVİTELER

Oyuncular, Dynamon’larla ilgilenmenin yanı sıra, dünya çapında yaygın olarak görülen etkinliklere veya etkinliklere sürekli olarak katılmak zorundadır. Bu içerikler, savaş, mini oyunlar ve avcılıktan ekip için yeni canavar türlerine kadar zengin ve çeşitlidir. Katılımın yoğunluğuna veya oyuncuların başarılarına bağlı olarak sistem, yolculukta daha ileri gitmeleri için birçok uyumlu ödüle sahip olacak.

ÖZEL EVRİM İLE DİNAMONLARINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Gelişen Dinamonlar önemlidir ve oyuncular benzersiz evrim dalları da dahil olmak üzere birçok yeni şeyin kilidini açabilir. Dynamons 2, oyuncular ana savaş oluşumları için birçok yeni güç türü yaratabildiklerinde işleri daha karmaşık hale getirecek ve baş ağrısı yapacak. Ayrıca, birçok yeni evrim yaratmak, fazla kaynakları veya Dinamonları kullanmak için gereken birçok fedakarlığı beraberinde getirir.

Dinamonlar 2 Dinamonlar 2

BAĞIMLILIK YAPAN GÖRSELLER VE GRAFİK MOTORLARI

Oyunun görüntü kalitesi ve grafikleri birinci sınıf ve oyunculara en iyi deneyimi sunmak için birçok iyileştirme var. Bu aynı zamanda tüm Dynamon’ların dövüş efektlerini veya animasyonlarını da içerir ve savaş atmosferini zengin ve çeşitli kılar. Oyuncunun karşılaştığı ortama veya rakibin türüne bağlı olarak, etrafındaki her şey grafik öğeler aracılığıyla herkesin heyecanını artırmak için buna göre değişecektir.

Dynamons 2 APK , oyuncunun en büyük Kaptanlardan ve güçlü Dynamonlardan biri olması için eksiksiz bir oynanışa ve derinliğe sahiptir. Dahası, dünyası, oyuncuların her zaman nadir canavarları keşfetmesi veya toplaması için birçok sır ile büyüktür.

  • Yolculuk boyunca ilgi çekici yerler ve büyük şehirler de dahil olmak üzere büyüleyici habitatları ve canavarları olan geniş bir dünya gelişimi.
  • Canavarların yeteneklerini ve oyuncuların beceri ve hareket kombinasyonlarını kullanan yoğun ama tatmin edici bir sıra tabanlı strateji oyunu.
  • Genel savaş yeteneklerini yükseltmek için daha fazla potansiyel ve görünüm eklerken her canavar için derinlemesine evrim sistemi.
  • Beklenmedik gelişmeler ve oyuncuların kendilerini şımartması için heyecan ve neşe dolu durumlarla hikayedeki komik anlar.
  • Dinamonların şiddetli ve karmaşık savaşlarında sürükleyici bir oyun deneyimi için göz alıcı efektlerle dolu güzel görseller.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dynamons 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir