Duskwood
Duskwood

Duskwood v1.10.5 APK indir (Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz) 2022

Duskwood APK kayıp bir Hannah karakteri vakası etrafında hikaye anlatımına odaklanan bir oyundur. İkiniz daha önce birbirinizi tanımıyor olsanız bile, onunla özel bir bağlantısı olan siz olacaksınız. Aynı zamanda karakterlerle etkileşime girecek ve s

Android Android Rol Oyunu
5 ( 189 puan )
Fiyat: $0
İsim Duskwood
Yapımcı Everbyte
Tür Rol Oyunu
Boyut 153M
Versiyon 1.10.5
MOD Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Duskwood is the most famous version in the Duskwood series of publisher
Mod Version 1.10.5
  • Bedava Jetonlar (Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapın)
  • Premium Kilidi Açıldı

Duskwood APK kayıp bir Hannah karakteri vakası etrafında hikaye anlatımına odaklanan bir oyundur. İkiniz daha önce birbirinizi tanımıyor olsanız bile, onunla özel bir bağlantısı olan siz olacaksınız. Aynı zamanda karakterlerle etkileşime girecek ve seçimlerinizi yapmak için ipuçları bulacaksınız. Ayrıca oyunun bir bölümünü tamamladığınızda hikayeye devam etme hakkını elde etmek için bir mini oyunu geçmeniz gerekiyor.

duskwood apk indir modkiwi com 1

KAYIP OLAN KIZIN HİKAYESİ

Oyuncuların Duskwood’da yaşadıkları hikaye, ormanın derinliklerinde bulunan oyunla aynı adı taşıyan bir köyün etrafında dönüyor. Hannah adında bir karakter ortadan kaybolmadığında işler ciddi olmayacak. Ancak bundan bir süre önce, arkadaşı bir kısa mesaj aldı ve içeriğinde kahramanın telefon numarası dışında hiçbir şey yoktu. Bu yüzden arkadaşları seninle iletişime geçmeye ve sen ne olduğunu anlamadan bunu çözmeye başladılar.

Seviye, bir mesajlaşma uygulaması şeklinde görünür; Hannah’nın son mesajında ​​telefon numaranız göründüğünden beri sizinle aktif olarak iletişim kuran bir karakter zaten var. Zamanla bu karakter bir sohbet grubu oluşturur. Orada bulunanlar, Hannah’nın tüm tanıdıkları ve akrabalarından birinin olduğunu ekledi. Oradan, neler olup bittiğini öğrenmek ve şüphelerini gidermek için bu karakterlerle iletişim kurmaya başlayacaksınız.

duskwood apk indir modkiwi com 2

KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM

Yukarıda belirtildiği gibi, Hannah adında vefat etmiş bir kişinin akrabaları olan karakterlerle etkileşime gireceksiniz ve Duskwood’un etkileşimleri mesajlaşma uygulamasında yapılıyor. Bilginin yavaş yavaş ortaya çıktığını ve neler olduğunu bilmek için gerekli unsurları topladığını göreceksiniz. Aynı zamanda oyunun önerdiği ilgili diyalogları seçerek de bu karakterlere cevap verebilirsiniz.

Bu karaktere ne zaman cevap vereceğinizi bilemeyeceksiniz ve elbette düşünmeniz ve karar vermeniz için çeşitli seçenekler olacak. Çeşitlilik, diğer karakterlerin gönderdiği bilgileri okurken gerçeklik ve duygularla da tutarlıdır. Zamanla, sadece grup sohbeti içinde değil, aynı zamanda diğer karakterlerle doğrudan kişisel mesajlarla etkileşime girebilirsiniz. Oyun, deneyimleyerek vakit geçirmeniz için birçok bölüme sahip olacak.

duskwood apk indir modkiwi com 3

SEVİYEDE İLERLEMEK İÇİN BULMACALARI ÇÖZÜN

Duskwood’un hikayesinin bir bölümünü bitirdikten sonra, daha sonra ne olacağını görmek için başka bir deneyim yaşamak isteyeceksiniz. Ancak bir caydırıcılık ile karşılaşacaksınız ki bu da çözmeniz için sizi bekleyen mini bulmaca oyunlarıdır. Bu oyunu tamamlamanız için gereken süre uzayacak ve oyuncuların deneyimleyeceği bulmacalar, temel üçlü maç oynanışında toplanacak. Bu oyun birçok oyuncu için çok zor değil.

Mini oyun arayüzüne girdiğinizde, hikayeye devam edebilmek için bulmacayı tamamlamanızı isteyen bir yazı göreceksiniz. Seçim yaptıktan sonra mini oyun ekranına yönlendirileceksiniz ve karşınıza farklı renklerde birçok kare çıkacak. Ekranın üst kısmında hamle sayısını ve toplanacak elementleri göreceksiniz. Aynı zamanda maç-üç özellikleri de ortaya çıkıyor ve oyuncuya bir yakınlık duygusu getiriyor.


İndir (153M)

Artık indirmeye hazırsınız Duskwood ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir