Duolingo
Duolingo

Duolingo v5.56.4 APK + MOD (Premium Extra) indir 2022

Uzmanların ve saygın gazetelerin çok takdir ettiği bir dil öğrenme uygulaması Duolingo: Learn Languages. Kullanıcılar, uygulama tarafından desteklenen dilleri takip ederek yazılmış heyecan verici dersler olan kaynaklara erişebilirler. Ayrıca, çeşitli

Android Android Eğitim
5 ( 834 puan )
Fiyat: $0
İsim Duolingo
Yapımcı Duolingo
Tür Eğitim
Boyut 40MB
Versiyon 5.56.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Duolingo is the most famous version in the Duolingo series of publisher Duolingo
Mod Version 5.56.4
Total installs 100,000,000+
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Dil Kurslarının kilidi açıldı;
 • Derslerin kilidi açıldı;
 • Özel Teklifler özellikleri Kilidi Açıldı;
 • Power-Ups özellikleri Kilidi Açıldı;
 • Kıyafet özellikleri Kilidi Açıldı;
 • Bonus özellikler Kilidi açıldı;
 • Otomatik olarak çevrimdışı indirilebilir;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.

Uzmanların ve saygın gazetelerin çok takdir ettiği bir dil öğrenme uygulaması Duolingo: Learn Languages. Kullanıcılar, uygulama tarafından desteklenen dilleri takip ederek yazılmış heyecan verici dersler olan kaynaklara erişebilirler. Ayrıca, çeşitli öğrenme yöntemleri, alıştırmalar ve beceri uygulama türleri olduğunda yabancı dil öğrenmek tamamen etkili hale gelir. Dolayısıyla bu, geniş bir kitleye mükemmel şekilde uyan bir platformdur.

ETKİLİ YABANCI DİL ÖĞRENME UYGULAMASI

Dil becerilerini geliştirmek isteyenler, günümüzün en iyi dil öğrenme platformlarından biri olan Duolingo uygulamasını denemelidir. Çeşitli konulara yayılan derslerle becerilerinizi geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Böylece daha önce gözden kaçırdığınız veya unuttuğunuz bilgileri yeniden elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır öğrenmek istediğiniz yeni bir dil ile başlamak için temel oluşturur.

Duolingo: Ücretsiz Dil Öğrenin Duolingo: Ücretsiz Dil Öğrenin

Tamamen harika bir yeni özellik, herhangi bir dil öğrenirken ipuçlarıdır. Bir dersin simgesine dokunarak oldukça basit bir şekilde bulabilirsiniz ve oradan ipuçları ve başlangıç ​​görünecektir. İpuçlarına tıklamanız gerekiyor ve dil bilgisi, kelime bilgisi veya telaffuz becerileri için öneriler gözlerinizin önünde belirecek. Bu uygulamadaki eğlenceli sınavlara girmeden önce öğrendiklerinizi gözden geçirebilir veya yeni bir derse başlayabilirsiniz.

DERS TÜRÜNDEKİ ÇEŞİTLİLİK

Bir dil öğrenirken belirtilmesi gereken faktör, bulabileceğiniz çeşitli dersler sistemidir. Özellikle Duolingo’daki dersler bir ağaç gibi düzenlenmiştir ve aynı zamanda geçmeniz gereken bir süreçtir. Bu uygulamadaki dersler tamamen uygulamaya ve günlük iletişime bağlıdır. Yani bu, nereden başlayacağınızı bilmeden öğrenmeniz için mükemmel bir uygulama ve zamanla egzersizler tamamen farklılaşıyor.

Bu uygulama için seveceğiniz üç farklı dil becerisini deneyimleyeceksiniz. Bu bilginin açıklaması tamamen çeşitlidir ve bazen o kadar komiktir ki, öyle hissedeceksiniz. Daha ilginç hale gelen bilgiler için, kullanıcılar belirli bir hedefi gerçekleştirebileceklerini düşünebilir ve korkmak yerine dili öğrenmek isteyebilirler. Dil becerileriniz alıştırmalarla geliştirilecektir.

Duolingo: Ücretsiz Dil Öğrenin Duolingo: Ücretsiz Dil Öğrenin Duolingo: Ücretsiz Dil Öğrenin

Alıştırmaların sayıları ve uygulama şekli çeşitlidir; kelime sıralama alıştırmaları yaparken, doğru cevabı seçerken ve diğer birçok türde becerilerden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, ses öğesi her zaman herhangi bir yabancı dil öğrenme uygulamasının görmezden gelemeyeceği bir öğedir. İletişime daha fazla erişmenize yardımcı olan yararlı bir belgedir. Basit cümleleri tekrarlayarak telaffuzunuzu geliştirebilir ve tamamen gerçekçi olduklarından emin olabilirsiniz.

ETKİLEŞİM YAPILABİLECEK BİR TOPLULUK

Bir dil öğrenme uygulaması için, öğrencilerin etkileşimde bulunmak ve hatta birlikte çalışmak için doğru arkadaşları bulabilmeleri için Duolingo tarafından oluşturulan bir topluluğu kesinlikle kaçırmamalısınız. Dolayısıyla bu, yararlanmanız gereken büyüleyici bir işlev olarak görülebilir; kullanışlılığı, iletişim kurmada iyi olan veya başkalarıyla iletişim kurmak istemeyen kişiler gibi herhangi bir kitleye mükemmel şekilde uyacaktır.

Çoktan seçmeli veya kelime doldurma ile ilgili bir alıştırma yaptığınızda, bazen birçok nedenden dolayı ne yapabileceğiniz konusunda kafanız ister istemez kafanız karışacaktır. Oradan yanlış yaparsanız, kendi başınıza çözemeyeceğiniz sorular hissedeceksiniz. Her zaman yanınızda olan bir topluluk olduğunda tamamen çözülür ve interaktif bölüme tıkladığınızda yaptığınız egzersizle ilgili özel açıklamalar çıkacaktır. Bu yüzden ortaya çıkan hiçbir şeyi görmezden gelmeyin.

Duolingo: Ücretsiz Dil Öğrenin

ÖĞRENME SÜRECİNİZİ SEÇİN

Yukarıda bahsedildiği gibi, gözlerinizin önünde beliren bir ders sistemi var ve onları tamamlamak ve dil becerilerinizi geliştirmek için zaman ayıracaksınız. Ayrıca, tamamlamanız için yararlı bilgilerle ilişkili oyunları deneyimleyebilirsiniz. Oradan ayrıca sanal öğeler ve kaynaklar alacaksınız; öğrenme sürecinde kendinizi tamamen motive hissetmenizi sağlayacak unsurdur. Aynı zamanda, herhangi bir yerde ders çalışabildiğiniz zaman öğrenmek de daha keyifli hale gelir.

Duolingo’nun benzersiz bir özelliği, istediğiniz yerde çalışmanıza yardımcı olmak için telefon platformunda ve web sitesi gibi diğer platformlarda mevcut olmasıdır. Oradan, çalışma programınızı seçmek de gerekli bir faktördür. Buna ek olarak, uygulamada ayrıca her dilin öğrenicileri için özel olarak hazırlanmış podcast’ler veya hikayeler bulunur. Sıradan konuşmaları dinlemek ve tekrarlamak için podcast’ler ve hikayeler bulabilir ve zamanla günlük bir iletişim düzeyine ulaşabilirsiniz.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Duolingo ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDuolingo

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir