Dunno Dict
Dunno Dict

Dunno Dict v1.7.8 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir


Dunno Dict MOD APK hakkındaİngilizce Sözlük Dunno Dict MOD APK, bugün Vietnamca sözlüğün kullanımlarından biridir. Uygulama, illüstrasyonlardan bir dizi başka işleve kadar, gençler için İngilizce keşfederken avantajlar sağlar. Bu uygulamayı kullanmak

Android Android Eğitim
5 ( 651 puan )
Fiyat: $0
İsim Dunno Dict
Yapımcı Mobile Learning
Tür Eğitim
Boyut 23.6 M
Versiyon 1.7.8
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Dunno Dict is the most famous version in the Dunno Dict series of publisher Mobile Learning
Mod Version 1.7.8
 • Baypas Logosu.
 • Kamera kilidi.
 • Ünlem Hızı.
 • Balık Yok Bayan.
 • Sonraki Balık Koruma.
 • Balık Balosunu Göster.
 • Hız Oyunu.

NOT:
 • Modları kötüye kullanmayın ve ikincil bir hesapta oynayın (yüksek yasak riski)
 • Balık tutarken oltayı çekmeden önce 5-10 saniyeden fazla bekleyin. Hemen çekerseniz, tespit edilir ve yasaklanırsınız.
 • Balık tutarken hız oyununu açmayın!


İndir (23.6 M)

Dunno Dict MOD APK hakkında

İngilizce Sözlük Dunno Dict MOD APK, bugün Vietnamca sözlüğün kullanımlarından biridir. Uygulama, illüstrasyonlardan bir dizi başka işleve kadar, gençler için İngilizce keşfederken avantajlar sağlar. Bu uygulamayı kullanmak istiyor musunuz, istemiyor musunuz?

Eşlik eden birkaç yardımcı programla sözlüğe bakın

Uygulama ve kendi ilişkili yardımcı programlarıyla ilişkili varlığıyla, bu temelde telefonunuzda olması gereken uygulamadır. Tüm dünyada çok sayıda dili çevirebilme özelliği ile günümüzün en iyi çeviri programları arasında yer almaktadır. Uygulama, yazar tarafından birçok sistemde ücretsiz olarak verilmektedir. İki dilli vokaller ve konuşma tercümesi ile Android’de ve diğer bazı önemli dil sistemlerinde yaklaşık 40 dile yardım edin. Hatta bu uygulamayı kişisel olarak sağlam bir cihaz olarak kullanabilir, dil engeli yaşamadan her yere gitmenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Birkaç deyimsel ifade ile telaffuz öğrenin

Temel İngilizce yorumlama araçlarının yanı sıra, terimleri doğru ve hızlı bir şekilde telaffuz etmeyi öğrenebilirsiniz. Dahası, uygulama ihtiyaçlarınız için en kullanışlı deyimleri sağlar. Örneğin Vietnamca – İngilizce, İngilizce – İngilizce sözlükleri sağlamak gibi ana özelliklerin yanı sıra, 2 milyondan fazla anlam içeren zengin bir kelime dağarcığı ve beraberindeki gramer yapılarıyla İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Uygulama, aranan kelimeyle bağlantılı kelime öbekleri de dahil olmak üzere kelime türleri sunma konusunda da olağanüstü olabilir. İstediğiniz zaman öğrenmenize yardımcı olmak için.

Basit ve kullanışlı uygulama

Bu uygulama için bir bonus puan, her zamankinden daha fazla rahatlık ve kolaylık olabilir. Gerçek zamanlı ses tanıma teknolojisi ile bugünlerde en iyi ücretsiz ses standart uygulamasının çeviriyi daha hızlı hızlandırmaya yardımcı olduğu, gerçekten iletişim kurmanız gerektiğinde, diğer dil konuşan insanlarla doğrudan konuşmanız gerektiğinde ciddi bir şekilde destek verdiği söylenebilir. Bu nedenle, hızlı bir şekilde öğrenebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Android işletim sistemi için Dunno Dict MOD APK’sını indirin

Dunno Dict MOD APK, yukarıda listelenen işlevleri kullanarak, konuşmaları hassas ve hızlı bir şekilde çevirmenize, dil varyasyonlarını çözmenize, öğrenme, çalışma, kolay ve daha verimli etkileşim gereksinimlerini sunmanıza yardımcı olacaktır. Tamamen ücretsiz ve kullanışlı tek bir uygulamada çok fazla kaynak. İnternet bağlantısı olmadan bile kullanın ve istediğiniz zaman tercih ettiğiniz İngilizce kelimelerin bir özetini oluşturun. Ancak yüklediniz mi?


İndir (23.6 M)

Artık indirmeye hazırsınız Dunno Dict ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir