Dungeon&Girls
Dungeon&Girls

Dungeon & Girls v1.4.6 APK indir (Sınırsız Altın/Kristal/Zayıf Düşman) 2022

Çiftlerin savaşı resmen açılıyor ve Dungeon&Girls sizi izlenimlere götürecek. Bu, benzersiz bir aksiyon rol yapma unsuruna sahip bir macera oyunudur ve oyuncular birlikte savaşmak için sevimli kızlar ve erkeklerle eşleşecektir. Her ikisinin de gü

Android Android Macera Oyunları
5 ( 938 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon&Girls
Yapımcı Lunosoft
Tür Macera Oyunları
Boyut 105M
Versiyon 1.4.6
MOD Sınırsız Altın/Kristal/Zayıf Düşman
Orjinal Google Play
Dungeon&Girls is the most famous version in the Dungeon&Girls series of publisher Lunosoft
Mod Version 1.4.6
Total installs 500,000
 • 1. Zayıf Düşman
 • 2. Tek Vuruşta Öldürme
 • 3. Sınırsız Altın
 • 4. Sınırsız Kristal

Çiftlerin savaşı resmen açılıyor ve Dungeon&Girls sizi izlenimlere götürecek. Bu, benzersiz bir aksiyon rol yapma unsuruna sahip bir macera oyunudur ve oyuncular birlikte savaşmak için sevimli kızlar ve erkeklerle eşleşecektir. Her ikisinin de gücü bin kat daha güçlü olacak ve oradan cehennemdeki tüm canavarlarla savaşabilecek. Bu heyecan verici macera, aşkı kazanacağınız ve aynı zamanda düşmanla savaşa girdiğiniz yerdir.

Dungeon&Girls: Card Battle RPG

GÜÇ YARATMAK İÇİN EŞLEŞTİRME

Tüm karakterlerimiz zorlu bir ortamda yaşıyor çünkü bu hapishanedekilerin hepsi patronun yönetimi altında. Patron, tüm yaşam gücünü çıkarabilmek ve kendisine fayda sağlayabilmek için hepsinden yararlanıyor. Karakterlerimiz patronun kurnazlığını ve kurnazlığını görmüş gibi görünüyor, bu yüzden dışarı çıkmanın yollarını arıyorlar. Dahası, oyuncu her büyük kapıda tüm canavarlarla savaşmalıdır.

Bu seferki savaş, tüm karakterler için ses ve özgürlük kazanmaktır. Ve sen de o kıstırılmış kahramanlardan birisin. Göreviniz, güç oluşturmak için eşleşecek bir arkadaş bulmak. Dungeon&Girls her zaman güçlü bir aşk inşa etmeye odaklanmıştır, bu nedenle eşleşme de olması gereken doğaldır.

Dungeon&Girls: Card Battle RPG Dungeon&Girls: Card Battle RPG

GÜÇLÜ CANAVAR TEKRAR

Patrona karşı kullanmak için kanıt toplamaya başlamadan önce yaratıklarla ilgilenmeliyiz. Görünüşe göre dışarıdaki yaratıklar bize korkunç bir saldırı girişiminde bulunuyorlar. Güçlü bir ekip oluşturmak için tüm cesur savaşçıları bir araya getirin. Bu düzenleme tüm becerileri ortaya çıkaracak ve oradan karşınıza çıkan herhangi bir yaratıkla savaşabileceksiniz.

Daha da ilginci, her insanın kendi gücü olacaktır; bu güç, eşleştirme yapıldıktan sonra uzlaştırılır. Dungeon&Girls her zaman sizin ve rakibinizin her türlü düşmanla savaşmak için benzersiz bir güç yaratmanızı ister. Vahşi canavarların kafalarını kesmek için değerli kılıçları kullanın. Ayrıca oyun size tüm canavarları kolayca yakalayabilen mistik büyüler de sunuyor.

İYİLEŞME ŞANSI

Oyunda görünen tüm yaratıkları yendikten sonra bir sonraki adıma geçeceğiz: kanıt toplama. Kanıtların amacı, patronun yaptığı tüm yanlışları tespit etmek ve onun zorluk çekmeden kaçmasını sağlamaktır. Oyuncular, kanıt ararken güçlü kartlar edinmelidir, çünkü bu kartlar daha hızlı ayrılmamızı sağlayacak büyük kilidi açmamıza yardımcı olacaktır.

Dungeon&Girls: Card Battle RPG Dungeon&Girls: Card Battle RPG

Dungeon&Girls’da büyük gücümüzü uyandırmak için büyük bir darbe yapmalıyız. Sevginizle, tüm gücü yükseltin ve ayrılmadan önce kaybettiklerinizi geri kazanın. Patronu devirmek için en büyük savaş, bu önemli yükseltmeleri gösterebileceğiniz ve asil silahları geri alabileceğiniz zamandır. Oyuncular ayrıca kendi benzersiz avantajlarını yaratmak için bir dizi güçlendirme seçmelidir.

 • Oyun, mutlu bir yaşam partneri bulmanıza yardımcı olacak ve istenen duyguları üretebilecek.
 • İstenen karakterle eşleştirmek, iki karakterin yeteneklerinin büyük ölçüde gelişmesine yardımcı olacaktır.
 • Patronu devirmek için hapishanede kahramanlarla sağlam bir ekip oluşturun.
 • Karmaşık zorlukları üstlenin ve size saldırmaya çalışan tüm canavarları yok edin.
 • Rakiple birlikte, daha üstün beceriler elde etmek için bir dizi güçlendirme gerçekleştirin.
 • Karanlıktan başarıyla kaçmak için hapishanenin kilidini açmak için gizemli kartları toplayın.


İndir (105M)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon&Girls ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir