Dungeon Village
Dungeon Village

Dungeon Village v2.3.7 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Dungeon Village, oyuncuların zindanları yüksek gelirler için tekellerine almaları veya mükemmel eserler üretmeleri için köyler inşa etmelerine ve geliştirmelerine olanak tanıyan olağanüstü konseptlere sahip büyüleyici bir kral oyunudur.

Android Android Oyun
4 ( 542 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon Village
Yapımcı Kairosoft
Tür Oyun
Boyut 23MB
Versiyon 2.3.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dungeon Village is the most famous version in the Dungeon Village series of publisher Kairosoft
Mod Version 2.3.7
Total installs 100,000+

İndir (23MB)

Dungeon Village, çevredeki zindanları kullanarak geçimlik köyler oluşturmak için herkese karmaşık ve derin bir oyun sunuyor. Bu arada, sistemleri, oyuncuların zindanlardan üstün bir ekonomi geliştirmek için kendilerini birçok heyecan verici boyuta sokmaları için geliştirme ve potansiyelle doludur. Böylece, bir köyü müreffeh bir şehre dönüştürmek için birçok mükemmel vakfı işe alabilir veya oluşturabilirler.

BENZERSİZ KONSEPTLERLE MÜKEMMEL BİR ŞİRKET OYUNU

Kairosoft’un oyunları, mobil oyun dünyasının tüm mücevherleridir ve Dungeon Village, en karmaşık Tycoon sistemine sahip olduğunda bir istisna değildir. Oyuncular her şeyi tekrarlamak yerine her zaman yeni aktivitelere sahip olacağından, bu her şeyi daha heyecanlı hale getirir. Sadece bu değil, oyuncunun gelişimine zaman ayırmaya değer bir iş adamı oyunlarından birini vermek için birçok konsept katacak.

Zindan Köyü Zindan Köyü

MÜKEMMEL BÜYÜME İÇİN TEMELLERİ BAŞLATIN

Köyün gelişimi tamamen oyuncunun çevreleyen zindanlarla çalışmak için genişlerken inşa ettiği sayısız binaya bağlıdır. Her köy benzersizdir ve birçok avantajı vardır ve oyuncuların köylüler veya maceracılarla doğrudan etkileşim kurmaları için yeni olanaklar sunar. Gelecekte, köy için daha fazla kar ve gelişme sağlamak için mevcut platformlara dayalı olarak kademeli olarak birçok yeni bina ortaya çıkacak.

KİŞİSEL GELİR İÇİN ZİNDANI TEKELLEŞTİRİN

Zindanlar, Dungeon Village’daki oyuncular için ana gelir kaynağı olarak kabul edilir ve her biri farklı sayıda canavarla özeldir. Heyecan verici olan şey, oyuncuların bu zindanlarla doğrudan etkileşime girebilmeleri veya maceracıları memnun etmek için onları birçok özellikle yükseltebilmeleridir. Zindanlar tamamen yükseltildiğinde, tam büyüme için mükemmel koşulları yaratmak için birçok yeni potansiyel de açacaklar.

Maceracınızı KİRALAYIN VE YÖNETİN

Maceracıları yönetmek karmaşıktır ve köye giren ve çıkan trafik yoğun olduğunda çok sabır gerektirir. Ancak, diğer loncalardan maceracılar zindan erişim ücretini ödemek zorunda kalacaktı; oyuncular bile gelirlerine göre bir gelir yüzdesine sahip olacaklardı. Ayrıca maceracılar kiralayabilir ve mükemmel zindanları tamamladıktan sonra daha fazla avantajın keyfini çıkarabilirler.

Zindan Köyü Zindan Köyü

EŞYALAR İÇİN DİĞER KÖYLERLE TİCARET

Oyuncunun zindan köyü her zaman ilginç öğeler bulacak ve herkesin ilerlemesine bağlı olarak daha fazla ticaret sistemi kademeli olarak açılacak. Ayrıca, Zindan Köyü, oyuncuların faaliyetlerini sürekli olarak büyüterek, zindanlardan daha fazla eşya takas etmelerine veya takas etmelerine olanak tanıyacak. Tabii ki, ekipman, işe alınan maceracılar için geliri veya kullanımı artırmak için hala en yüksek etkinlik düzeyiydi.

YAPILAN ETKİNLİKLER VE HEYECAN VERİCİ AKTİVİTELER

Köy bir kasaba veya şehir haline geldikten sonra, oyuncu büyük etkinlikler düzenleyebilir. Etkinlikler her zaman şehre daha fazla maceracı çekecek ve işletmelerin şehrin gelirini artırması için daha fazla koşul yaratacaktır. İnsanlar ayrıca etkinliklerini özgürce tasarlayabilir ve her yıl onlara birçok benzersiz isim verebilir.

Dungeon Village, oyuncuyu maceracılar veya zindanlar içeren birçok olağanüstü aktiviteye sokmak için yeni ve mizahi konseptler uygulayan en karmaşık ve derinlemesine iş adamı oyunlarından biridir.

– Eşsiz konseptlere sahip sarhoş edici bir iş adamı oyunu, zindan tekelleşmesi ve şehir gelişmeleri etrafında dönüyor.
– Vatandaşlar veya maceracılar için tüm olanakları sağlarken oyuncuların en müreffeh şehri inşa etmeleri için etkileşimli ortamlar.
– Zindan baskınlarından sonra maceracıları ve sonuçlarını tekelleştirirken en iyi fayda için uygun bir ekonomik sistem geliştirin.
– Şehir için geliştirilecek ve genişletilecek birden fazla yapı ve hatta maceracılar için en iyi hizmetler için etkileşimde bulunacak yeni özelliklerin kilidini açın.
– Daha fazla maceracıyı cezbederken, en karlı projeler için yeni zindan seferleri planlamak veya ticaret yapmak için diğer köylerle etkileşime geçin.


İndir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir