Dungeon Survival
 Dungeon Survival

Dungeon Survival v 1.67 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Dungeon Survival APK oyuncuların gizemli zindanları keşfettiği çeşitli düşmanları savuşturduğu sıra tabanlı bir dövüş oyunudur. Eşsiz renklere sahip olan oyuncular, onları deneyimlerken ve keşfetmek için zaman ayırırken heyecan duyacaklar. Aynı zaman

Android Android Aksiyon
4 ( 898 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon Survival
Yapımcı Frozen Frog
Tür Aksiyon
Boyut 50MB
Versiyon 1.67
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dungeon Survival is the most famous version in the Dungeon Survival series of publisher
Mod Version 1.67

İndir (50MB)

Dungeon Survival APK oyuncuların gizemli zindanları keşfettiği çeşitli düşmanları savuşturduğu sıra tabanlı bir dövüş oyunudur. Eşsiz renklere sahip olan oyuncular, onları deneyimlerken ve keşfetmek için zaman ayırırken heyecan duyacaklar. Aynı zamanda her zaman üstesinden geleceğiniz zorluklar olacaktır ve zaferin anahtarı karakterin becerilerini ve gücünü geliştirmektir. Karakter becerilerini geliştirebilmek için iyi bir kadro kurmak bir zorunluluktur.

dungeon survival apk indir modkiwi com 1

ZİNDANLARI KEŞFETMEK İÇİN KAHRAMANLAR TOPLA

Dungeon Survival’da oyuncular, kahramanlarla birlikte gizemli zindanlara gidip bu yerlerde düşmanlara karşı savaşabilecekleri zaman heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Elbette bu iş, üstesinden geldiğinizde size her zaman belirli bir fayda sağlar. Kazandığınız altınlarla karakter kazanabilirsiniz. Gerçekten de, ekibinizi farklı görevlere katılmak için optimize edebilecek ve oyunun mekaniğine hızla alışabileceksiniz.

Oyun içi aktiviteleri 2 boyutlu bir ortamda gözlemleyeceksiniz ve kendi başınıza keşfedebileceğiniz birçok eşya olacak. Aynı zamanda oyun mekanizması da sıra tabanlı dövüş mekanizmasına göre çalıştığı için çok fazla kontrol becerisi gerektirmiyor. Ayrıca, yavaş yavaş açılan becerileri kullanarak düşmanlara saldırırken birçok seçeneğiniz olacak. Oyundaki grafikler de hayranlık uyandırıyor ve kesinlikle herkes zevk alacak ve keşfetmek için zaman ayıracak.

dungeon survival apk indir modkiwi com 2

ETKİLEYİCİ TAKTİKLERLE SEVİYELERİ AŞIN

Oyuncular, Dungeon Survival’da savaşlara girecek ve etkileyici zindanları keşfedecekler. Oyuncuların bu oyunu deneyimlerken fark edecekleri ilginç bir nokta ise karakterin otomatik olarak savaşa geçmemesi; düşmanı otomatik olarak kendiniz seçeceksiniz. Özellikle, zindanda göründüğünüzde, karakter grubunuzu ve ekranın sağ tarafında iki ok butonunu göreceksiniz. Bu iki buton ile karakter grubunu hareket ettirebilir ve zindan içinde özgürce hareket edebilirsiniz.

dungeon survival apk indir modkiwi com 3

Dağınık görünen çeşitli sandıkları sürekli hareket ettirecek ve kilidini açacaksınız ve katlardan aşağı inerken oyuncu sola veya sağa gidebilecek. Önünüzdeki düşmanlarla yüzleşmek istemiyorsanız, ters yöne gidebilirsiniz. Ancak çoğu zaman oyunda ilerleme kaydetmek için onlarla savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Savaşa başlamanın yolu, oyuncu düşmana yaklaşıp dokunabildiğinde basittir. Oradan, savaş arayüzü görünecektir.

Ekranın sol tarafında, soldan sağa doğru düzenlenmiş bir tonluk bir düzen ve sola en yakın olan kişi daha erken saldırıya geçecek. Sıranız geldikten sonra, hareket düğmesinin önceki konumunda, karakterin becerileri görünecektir. Uygun bulduğunuz beceriyi seçeceksiniz ve karakterin sınıfına bağlı olarak; takım arkadaşları için bir saldırı veya iyileştirme becerisi olacak. Oradan, seviyeleri tamamlamak ve oyunda çeşitli eşyalar kazanmak için zaman harcayacaksınız.

dungeon survival apk indir modkiwi com 4

KARAKTERİNİZİN GÜCÜNÜ YÜKSELTİN

Sıra tabanlı dövüş oyunları gibi, Dungeon Survival’da karakterlerinizin gücünü artırmak ve savaşa katılmalarını sağlamak için zaman harcayacaksınız. Her bölümden sonra motelde kalmak gibi farklı aktivitelerle onları iyileştireceksiniz. Her şeyin yerinde olması zindanları keşfetmenizi kolaylaştıracak ve her sınıfı buna göre konumlandırmanız gerekecek. Karakterin becerilerini artırmak için eşyaları toplamayı unutmayın.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir