Dungeon Of The Endless
Dungeon Of The Endless

Dungeon of the Endless: Apogee v1.3.11 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022

Korkunç savaşların başlangıcı olan gizemli, beklenmedik bir sığınağı keşfetmek için bir maceraya çıkın. Dungeon of the Endless: Apogee'ye şimdi daha fazla dehşeti keşfetme şansı için katılın. Bu bir aksiyon oyunu, Roguelike Dungeon – Savunma oyunu. B

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 775 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon of the Endless
Yapımcı Playdigious
Tür Strateji Oyunları
Boyut 35M
Versiyon 1.3.11
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Dungeon of the Endless is the most famous version in the Dungeon of the Endless series of publisher Playdigious
Mod Version 1.3.11
Total installs 10,000+

Korkunç savaşların başlangıcı olan gizemli, beklenmedik bir sığınağı keşfetmek için bir maceraya çıkın. Dungeon of the Endless: Apogee’ye şimdi daha fazla dehşeti keşfetme şansı için katılın. Bu bir aksiyon oyunu, Roguelike Dungeon – Savunma oyunu. Bu oyunda siz ve takım arkadaşlarınız bir grup kahramansınız. Göreviniz kritik – düşen geminizin jeneratörünü koruyun. Çıkış yolunu bulmaya çalışırken birçok başka özel olay aynı anda gerçekleşir.

Sonsuz Zindan: Apogee

EKİP TOPLA

Bu, tüm oyunu ve daha fazla yenilik ve eğlence içeren 5 DLC’yi içeren oyunun Apogee versiyonudur. Oyunun getirdiği zorlukları en iyi şekilde tamamlamak için savaşa girmeden önce kendinize beş savaşçıdan oluşan bir ordu kurmalısınız. Gizli güçlerini getirecekler ve yetenekleri sınırsız. Her karakterin kendi gücü olacak. Bu savaşlardan zafer kazanıp kazanmamanız büyük ölçüde bu kahramanlara bağlıdır.

Sonsuz Zindan: Apogee

EKİPMAN FARKLI BECERİLER

Kendinizin ve takım arkadaşlarınızın gücünü artırmak için herkesi gerekli silahlarla donatmak, herkesin kendini güvende hissetmesini ve daha fazla dövüş gücüne sahip olmasını sağlayacaktır. Açık konuşlandırılmış üyeler ve savaştaki ana görevleri, sıralanmış ve düzenlenmiş, her kişiyi, her pozisyonu vurabilir. Ancak o zaman kazanmak için büyük bir şansınız olacak. Dövüş sürecinde gücünüzü boşa harcayamazsınız ve başka beceriler toplamak için zihninizi birleştirmeniz gerekir.

Dungeon of the Endless’ta gücü her karaktere uygun şekilde dağıtarak aynı anda hapishaneyi yönetiyor ve izliyorsunuz. Hapishanedeki ilişkileri dengelemek ve doğal barışı bozmamak için mahkumlar ve gardiyanlar arasındaki dengeyi yönetmeniz gerekir. Barışı getirmek ve talihsiz olaylara neden olmamak için aklınızda bulundurmanız gereken şey budur.

Sonsuz Zindan: Apogee

SAVUNMANIZI OLUŞTURUN

Her departmana daha fazla enerji verir, sağlamanız gereken diğer savaşlardan – tozdan çok uzakta özel enerji. Daha iyi savunma şansı odaları oluşturmak için onları mümkün olduğunca toplamaya çalışın. Ordunuzun daha iyi çalışmasını sağlamak için sadece daha fazla silah veya beceri donatmayın. Enerji, savaşçılarınızı Sonsuz Zindanında sürdürmek için de hayati önem taşır. Düşmanlarından nasıl daha uzun süre dayanırlar ve üstün güce sahip olurlar? Yeterince kıt enerji toplamaya çalışın ve gerektiğinde yeniden şarj edin.

Sadece yüzleşmek için bir ordu inşa etme hedefine odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda düşmanın istila etmesini önlemek için savunma tesisleri inşa etmeniz gerekir. Modüllerin inşasına katkıda bulunmak için insan kaynaklarını yoğunlaştırmak, savunma yeri ve canavar dalgasını durdurmanın temelidir. Büyük, küçük ve birçok farklı ana ve alt modül inşa etmek gerekiyor. Bölgenizdeki mevcut kalıntıları incelerken hiçbir unsuru gözden kaçıramazsınız. Etrafta harabeler ne olursa olsun, hayatınızı kurtaran teknoloji olabilir.

TEHLİKE HER ZAMAN BEKLENMEYEN BİR ŞEKİLDE GELİR

Tanımlamak imkansız, her kapının arkasında ne olacak, barışçıl olabilir ama çoğu tehlikeli olacak. Herhangi bir kapıyı açarken daima dikkatli olmalısınız. Siz ve takım arkadaşlarınız, en kötü durumun gerçekleşmesi durumunda savaşmaya hazır olmalısınız.

Sonsuz Zindan: Apogee

MÜCADELE STİLLERİNİ VE DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Sonsuz Zindanından gelen sayısız sürprizi keşfedin ve sonsuz ilginç şeyler keşfedebilirsiniz. Bu oyunda sayısız seviye var ve her seviye farklı bir meydan okuma ve zorluk olacak. Karakterlerin düzeni ve tehlikeler de tamamen farklı. Her zorluğun arkasında, nasıl görevlendirileceksiniz? İşiniz çok önemli ve acil ve kristalinizi getirmeniz, onunla bir dizi başka canavarla savaşmanız ve her seviyeden çıkmanız gerekiyor.

Auriga – binlerce korkunç sırrın saklandığı, derinlere gömüldüğü ve kimsenin bilemeyeceği bir yer. Yıllar geçiyor ve sır hala orada, hiçbir ilerleme yok. Kimse keşfedemez mi yoksa arkasındaki korkunç sırlardan mı korkuyorlar? Zafere ulaşmak için kendi yolunuzda savaşan ve savunan takım arkadaşlarınızla birlikte, doğuştan gelen gururlu ana karakter olacaksınız. Aynı zamanda, her savaşta bununla ilgili şok edici bir sır öğreneceksiniz.

Apogee sürümü ile Sonsuz Zindanı, mobil cihazlar için tamamen yeni ve geliştirilmiş. Birçok yeni şey geliştirildi ve güncellendi. Birçok yeni karakter ortaya çıkıyor ve farklı güç boyutları getirecekler. Canavarlar veya modüller de özellikle yenilenir. Üreticimizin sonuçlarını indirip deneyimlemeniz, bu oyunla eğlenceli anlar yaşamanız gerekiyor.


İndir (35M)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon of the Endless ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlaydigious

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir