Dungeon Dogs
Dungeon Dogs

Dungeon Dogs v2.7 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Dungeon Dogs APK sevimli köpek karakterleriyle Lupinia dünyasında boşta oynanabilen bir oyundur. Düşmanlarla savaşmak için bir ordu kurabilecek ve oyun dünyasının özgürlüğünü yeniden kazanabileceksiniz. Aynı zamanda oynarken kendinize etkileyici bakı

Android Android Macera Oyunları
5 ( 474 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon Dogs
Yapımcı PocApp Studios
Tür Macera Oyunları
Boyut 105MB
Versiyon 2.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dungeon Dogs is the most famous version in the Dungeon Dogs series of publisher PocApp Studios
Mod Version 2.7
Total installs 1,000,000+

Dungeon Dogs APK sevimli köpek karakterleriyle Lupinia dünyasında boşta oynanabilen bir oyundur. Düşmanlarla savaşmak için bir ordu kurabilecek ve oyun dünyasının özgürlüğünü yeniden kazanabileceksiniz. Aynı zamanda oynarken kendinize etkileyici bakışlara sahip karakterlere sahip olacak ve sevimli bir orduya sahip olmayı seveceksiniz. Bu karakterlerin gücünden de yararlanabilirsiniz.

Zindan Köpekleri – Boşta RPG

LUPINIA’NIN ÖZGÜRLÜK YOLCULUĞU

Dungeon Dogs’da oyuncular, Lupinia adlı bir krallıkta köpekler ve kediler arasında bir savaşın gerçekleştiği heyecan verici bir dünyaya dahil olacaklar. Bu hedefe ulaşmak için köpek asi grubunun kaptanı olacak ve kedi yarışının liderine karşı savaşacaksınız. Ancak yeni güçlü müttefikler bulmaya, düşmanlara karşı savaşlara katılmaya zorlandığınız için bu çok zaman alacaktır. Aynı zamanda sağlam bir temele sahip olmak da önemlidir.

Zindan Köpekleri – Boşta RPG

Diğer bazı RPG oyunlarına benzer şekilde, oyuncular kaptan karakterlerinin görünümünü seçebilecekler. Özellikle kürk, renk, kıyafet ve daha birçok faktör gibi isteğinize göre değiştirebileceğiniz birçok kriter olacaktır. Bu unsurları karıştıracak ve köpeğinize etkileyici bir görünüm kazandıracaksınız. Ayrıca, istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz veya etkileyici görünümler elde etmek için kıyafet kutuları toplayabileceğiniz için bu şeklin zamanla sabit kalması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Zindan Köpekleri – Boşta RPG

FARKLI DÜŞMANLARLA MÜCADELE

Dungeon Dogs’ta birçok heyecan verici görev bulacaksınız ve birçok heyecan verici mekaniğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, sadece savaş unsuruna odaklanmakla kalmayacak, aynı zamanda devraldığınız üssü inşa edeceğiniz için deneyimleyeceğiniz oynanış oldukça çeşitlidir. Gerekli çünkü bazı binalar yeni kediler toplamanızı ve isyancı ordunuzun gücünü geliştirmenizi etkileyecek. Yani inşa edeceğiniz ilk bina Kışla.

Belirli sayıda görevi tamamladıktan sonra, tamamen erişilebilir bir oyun ile ilk savaşlarınıza başlayacaksınız. Belirli bir düşmanla karşılaşacaksınız ve art arda saldırılarla onu alt etmeye çalışacaksınız. Bu saldırıları, düşmanın üzerine tıklayarak ve düşmanınızın belirli sayıda dönüş içerisinde yenileceğini garanti ederek gerçekleştireceksiniz. Tabii ki, bir maça girmek istiyorsanız, onun gereksinimlerini karşılamanız gerekecek.

Zindan Köpekleri – Boşta RPG

İSYAN ORDUSUN İÇİN ÜYE TOPLA

Dungeon Dogs’ta oyuncular birçok görevi tamamlayabilecek ve onlar aracılığıyla, yararlanabileceğiniz farklı becerilere sahip birçok yeni köpek alacaksınız. Çeşitli özelliklere sahip birçok karakteri toplamanız oyun ekranının gereksinimlerini karşıladığı için gereklidir. Dikkat etmeniz gereken iki şey var: seviye ve gerekli beceri. Bu nedenle, bu iki faktörü karşılayan karakterleri seçmeniz gerekecektir.

Zindan Köpekleri – Boşta RPG

Karakter bir seviyeye ulaşmazsa, bu sorunu çözmenin tek yolu başka bir seviyeye katılmaktır. Bölüm tamamlandıktan sonra karaktere belirli bir miktarda deneyim gönderilecek ve sahneye katılan karakterlerin seviyesi artacaktır. Ayrıca karakterinizin daha güçlü olabilmesi için bir evrim de yapabilirsiniz. Özellikle evrimleştiğinde karakterin görünümünün nasıl değişeceğini görebileceksiniz.


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon Dogs ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir