Dungeon Defense
Dungeon Defense

Dungeon Defense v1.93.03 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Bazı yeni roller ve zorlu sorumluluklarla Dungeon Defense'i deneyimlerken, hayranlık uyandıran bir kule savunma deneyimi. Gözünüzün önüne gelen düşmanlara karşı bölgenizi savunacaksınız ve çoğu zaman çok kalabalık olacaklar. Ancak zamanla gücünüz art

Android Android Aksiyon
4 ( 379 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon Defense
Yapımcı GameCoaster
Tür Aksiyon
Boyut 26M
Versiyon 1.93.03
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Dungeon Defense is the most famous version in the Dungeon Defense series of publisher GameCoaster
Mod Version 1.93.03

İndir (26M)

Bazı yeni roller ve zorlu sorumluluklarla Dungeon Defense’i deneyimlerken, hayranlık uyandıran bir kule savunma deneyimi. Gözünüzün önüne gelen düşmanlara karşı bölgenizi savunacaksınız ve çoğu zaman çok kalabalık olacaklar. Ancak zamanla gücünüz artacak ve zindandaki karakterlerin potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmanın yollarını bulacaksınız. Aynı zamanda, birçok yeni zorluk da yavaş yavaş gözlerinizin önünde açılıyor.

Zindan Savunması

Zindanınızı İstilacılara Karşı GÜVENLİ TUTUN

Oyuncular, bir zindanın yöneticisi olan Dungeon Defense’de tamamen yeni bir role sahip olacaklar. Ancak bu zindan, birçok istilacı içeri girip zindanınızı yok etmeye çalışırken düşündüğünüz kadar güvenli değil. Böylece, onlarla savaşmak için farklı güçlü canavarlar veya varlıklar kiralayacak ve seviyeyi kazandıktan sonra biraz ganimet elde etmeye çalışacaksınız. Geçmeniz gereken birçok seviye olacağı söylenebilir.

Ortam 2.5D olarak tasarlanmış olup, zindanınız sol taraftadır ve düşmanlar sağ taraftan hareket edecektir. Yavaş yavaş zindanınıza yaklaşacaklar; girmeyecekler, tamamen yok olana kadar zindana saldırmaya çalışacaklar. Kiraladığınız canavarlar öne çıkmak isteyenlere saldırmaya çalışacak ve bu oyunda saldırıların otomatik olarak yapılmasını sağlayacak.

Zindan Savunması

SİZİN İÇİN ÇALIŞMASI İÇİN CANAVARLAR KİRALAMA

Bu oyunun amacı, oyuncunun en düşük seviyeye düşen kan miktarını en aza indirmeye çalıştığı diğer kule savunma oyunlarına tamamen benzer. Ancak bu oyunun başka bir özelliği ve özelliği daha var: Bir kez yok edildiğinde, zindanın kanının bir seviyeden diğerine aynı kalacağını göreceksiniz. Bu nedenle, yeni bir seviyeye başlamadan önce, sınıftaki sürprizlere karşı daha az savunmasız olmak için zindanınızı tamir etmeyi düşünün.

Dungeon Defense için oyuncular, kiralayabilecekleri nispeten çeşitli sayıda karaktere erişebilecekler, ancak oyunun başında bunu yapamayacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok canavar türü vardır, ancak kiralayabileceğiniz sayı da dükkandaki Expand yeteneği ile orantılıdır. Başka bir deyişle, bazen oyunun başında, zindanınıza saldırmaya çalışan birçok düşmanı geçmenize yardımcı olacak sadece iki karaktere sahip olabilirsiniz.

Zindan Savunması

Oyuncuların yükseltmesi gereken birçok mekanizma varken, oyuncuların canavarlarının gücünü yükseltmeleri çok zor değil. Spesifik olarak, bu oyundaki her seviye size belirli bir miktarda deneyim kazandırır ve seviye atlamanıza yardımcı olabilir. Seviye atladıktan sonra, kiraladığınız canavarlara uygulama becerisine sahip olacaksınız. Bu yüzden onları dikkatli kullanın ve oyunun başlarında gerekli olduğunu düşündüğünüz öğeye öncelik verin.

SİLAHLARI TOPLA VE MAĞAZADAN EŞYA SATIN AL

Dungeon Defense’de oyuncular her seviyeden sonra etkileyici sayıda silah toplayabilecekler. Her seviye en az 5 dalgaya sahip olacak ve patronlar dahil birçok farklı düşmana sahip olacak. Aynı zamanda, her seviyede belirli zorluklar yaratırlar, ancak yine de aralarından seçim yapabileceğiniz farklı seviyelerde birçok silah getirirler. Uygun olmadığını düşünüyorsanız, hepsini belirli bir miktarda altın elde etmek için satabilir ve bu parayı dükkanda bazı ürünler satın almak için kullanabilirsiniz.

Zindan bölümünde, birçok farklı canavarı kiralamak için öğelerin yükseltilmesini optimize etmek için zaman harcayacaksınız. Bu nedenle, en kritik faktör hala ilgilenmeniz gereken Expand’dir ve genişletme saldırısı yükseltmeleri gibi faktörler de güvenilir bir destek faktörü olacaktır. Pek çok farklı oyun modunun üstesinden gelebilmek için kullandığınız karakterlerin gücünü optimize etmek için kule savunma içinde sıklıkla karşımıza çıkan unsurların bunlar olduğu söylenebilir.

Zindan Savunması

ÇOKLU OYUN MODLARINI GEÇ

Dungeon Defense’deki standart oyun modu, üstesinden gelmeniz gereken Günlerdir. Spesifik olarak, her Gün her seviyeye karşılık gelir ve dikkat etmeniz gereken birçok farklı dalga vardır. Aynı zamanda oyun sırasında düşmanın gücü artacak, bu nedenle zafere ulaştığınızda birçok farklı gerilim ve memnuniyet anının üstesinden geleceksiniz. Oyunda olmazsa olmaz unsur olduğu için zindan tamirine dikkat etmeyi unutmayın.

Days’in yanı sıra oyuncular, Endless Wave ve Tower Trial olmak üzere iki mod daha deneyimliyor. İlk mod için sürekli karşınıza çıkan düşmanlarla karşılaşmanız ve birçok farklı dalganın arasından geçerek hayatta kalmaya çalışmanız gerekecek. Yani bunu belirli dalgaları vurmak için kendinize meydan okuyacağınız bir mod olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca, Tower of Trial için Days ile aynı seviyeyi deneyimleyeceksiniz, ancak patronun becerilerine dikkat etmeniz gerekecek.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir