Dungeon Age Of Heroes
Dungeon Age Of Heroes

Dungeon: Age of Heroes v1.12.613 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Dungeon: Age of Heroes sizin için bir oyun olacak - macera meraklıları ve gizemli nesneleri keşfedin. Bu oyuna katılmak, muhteşem Jatran krallığında tehlikeli bir maceraya atılman için bir fırsat ve ayrıca gizemleri gerçekten seviyorsan çok güzel. Bu

Android Android Macera Oyunları
4 ( 113 puan )
Fiyat: $0
İsim Dungeon Age of Heroes
Yapımcı 4fan studio games
Tür Macera Oyunları
Boyut 79
Versiyon 1.12.613
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dungeon Age of Heroes is the most famous version in the Dungeon Age of Heroes series of publisher 4fan studio games
Mod Version 1.12.613
Total installs 500,000

İndir (79)

Dungeon: Age of Heroes sizin için bir oyun olacak – macera meraklıları ve gizemli nesneleri keşfedin. Bu oyuna katılmak, muhteşem Jatran krallığında tehlikeli bir maceraya atılman için bir fırsat ve ayrıca gizemleri gerçekten seviyorsan çok güzel. Bu oyunda, sırları çözme arayışınızla bir yolculuğa çıkacaksınız. Ama hepsi bu değil; tuzaklardan kaçınmak ve muazzam hazineleri aramak için beyninizi sonuna kadar kullanın.

Zindan: Kahramanlar Çağı

KAHRAMAN SEÇ

Bu dünyaya girebilmek ve kendi maceralarını yapabilmek için oyuncular, rol oynama için belirtilen 4 karakterden birini seçerler. Hepsi yüksek güç ve zekaya sahip kahramanlardır ve her birinin kendine özgü becerileri vardır. Kahramanların yetenekleri farklıdır; hepsi belirli dövüş stilleri ve benzersiz stratejiler kullanır. Lütfen canlandıracağınız karakteri dikkatlice seçin ve oyuna başlayın.

Zindan: Kahramanlar Çağı

DÜNYA ÇAPINDA

Oyuncular birçok tehlikeyle karşı karşıya kalacak, ancak aslında bu, sizi oynamayı bırakma meselesi değil. Dungeon: Age of Heroes dünyası muazzamdır ve etraflarında sonsuz geceler vardır. Tüm tuzakların üstesinden gelip son dakikaya kadar hayatta kalabilir misin? Yeteneğiniz ve zekanızla sunulan zorluklarla başa çıkmanız kesinlikle zor olmayacaktır. Savaş alanı iyi tasarlanmış; savaşın her alanı yolu bulmak için kafa karıştırıcı olabilir.

Zindan: Kahramanlar Çağı

KIRMIZI CANAVARLARLA İLETİŞİME GEÇ

vazgeçme! Bu karanlık ve tehlikeli yolda yürümek için sadece cesaretiniz var. Gücünüzle, zafere giden zorlukların üstesinden gelmek çok kolay olmalı. Bu oyunun dünyasında, oyunun seviyelerinde en yüksek güce sahip bir dizi canavar ortaya çıkıyor. Karanlığın arkasına saklanacaklar ve güçlü saldırılarla sizi yenecekler. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar çok canavar var ve mücadelenin zorluğu sonsuza kadar artacak.

Zindan: Kahramanlar Çağı

TAM GÖREVLER

Dungeon: Age of Heroes’daki zorlukların hepsi delilik ile hazırlanmış, bu gizemli dünyaya adım attığınızda hayal bile edemeyeceğiniz bir şey. Oldukça az sayıda zorluk verilir, onları en iyi şekilde tamamlayın ve birçok hazineyi keşfedin. Ekipmanınızı ve gücünüzü yükseltmek için farklı öğeler aramayı da unutmayın.


İndir (79)

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon Age of Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir