Dumpster
Dumpster

Dumpster v3.13.404.4bb76 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma, Android için çöp kutusu olarak kabul edilir ve ayrıca size silinen fotoğrafları ve videoları kurtarma işlevi sunar. Kullanıcılar, cihazlarında silinen dosyaları veya bilgileri kurtarma sürecin

Android Android Araçlar
5 ( 584 puan )
Fiyat: $0
İsim Dumpster
Yapımcı Baloota
Tür Araçlar
Boyut 14MB
Versiyon 3.13.404.4bb76
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Dumpster is the most famous version in the Dumpster series of publisher Baloota
Mod Version 3.13.404.4bb76
Total installs 50,000,000+

İndir (14MB)

Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma, Android için çöp kutusu olarak kabul edilir ve ayrıca size silinen fotoğrafları ve videoları kurtarma işlevi sunar. Kullanıcılar, cihazlarında silinen dosyaları veya bilgileri kurtarma sürecinde çok zaman ve emekten tasarruf edecekler. Bu uygulama sayesinde, önemli bilgileri ve içeriği kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

YEDEKLEMELER HER ZAMAN DAHA KOLAY

Dumpster, oyuncuların bilgi içeriğini hızlı ve rahat bir şekilde kolayca yedeklemesine ve kopyalamasına olanak tanır. Öğrenci, öğrenci veya ofis çalışanı iseniz, çalışmanızın daha verimli olmasını sağlamak ve desteklemek için bu uygulamayı yüklemelisiniz. Sunması gereken benzersiz ve etkileyici özellikleri aldığınızda şok olacaksınız ve şaşıracaksınız.

Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma

KURTARMA SİLİNEN FOTOĞRAF VE VİDEOLAR

Dumpster sayesinde, kullanıcılar silinen fotoğrafları ve videoları kurtarmanın en uygun yolunun tadını çıkaracaklar. Hayattaki önemli görüntüleri yanlışlıkla sildiyseniz, endişelenmeyin ve üzülmeyin çünkü bu uygulama zaten var. Sildiğiniz tüm bilgiler bu bölümde saklanacak, böylece o dosyaları ve içerikleri tekrar kurtarma fırsatına sahip olacaksınız. Bu modern ve yeni işlev sayesinde birçok kullanıcıya yardımcı olacak, bu nedenle herkes onu çok takdir ediyor ve kullanımı son derece keyifli.

Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma

SİLİNEN BAZI UYGULAMALARI ANINDA GERİ YÜKLE

Silmek istemediğiniz uygulamaları silmek için aceleniz varsa, geri yüklemek ve hızlı bir şekilde geri yüklemek için bu uygulamaya gidin. Buna ek olarak, bu uygulama aynı zamanda cihazınızın hafızasında yer ve gereksiz mesajları boşaltabilir, bu da toplam hafıza durumlarından kaçınarak alanı azaltmasına yardımcı olur. Daha da önemlisi spam reklamlardan, saçma sapan haberlerden rahatsız olmayacaksınız. Aksine, mümkün olduğunca sorunsuz ve hızlı bir şekilde keyfini çıkaracaksınız.

Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma Dumpster – Silinen Fotoğrafları Kurtar ve Video Kurtarma

HAYATTA ÇOK HİZMET VERİR

Bu, dünyadaki birçok insan için uygun bir uygulama. Ayrıca, aynı zamanda ücretsiz bir uygulamadır ve herkes, en çok ihtiyaç ve isteklere sahip olduğu sürece onu indirebilir ve kullanabilir. Ayrıca, birçok akıllı araç edinecek, ondan birçok yeni şey keşfedecek ve deneyimleyeceksiniz.


İndir (14MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dumpster ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir