Dumbbell Home Workout
Dumbbell Home Workout

Dumbbell Home Workout v3.06 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen herkes düzenli egzersiz yapmalı ve egzersiz yapmalıdır çünkü yapmanız gereken önemli bir faktördür. Bu uygulama ile birlikte düzenli olarak istediğiniz özellikleri deneyimleyecek ve pratik yapacaksını

Android Android Sağlık ve Fitness
5 ( 281 puan )
Fiyat: $0
İsim Dumbbell Home Workout
Yapımcı AxiomMobile
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 26MB
Versiyon 3.06
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Dumbbell Home Workout is the most famous version in the Dumbbell Home Workout series of publisher AxiomMobile
Mod Version 3.06
Total installs 1,000,000+

İndir (26MB)

Formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen herkes düzenli egzersiz yapmalı ve egzersiz yapmalıdır çünkü yapmanız gereken önemli bir faktördür. Bu uygulama ile birlikte düzenli olarak istediğiniz özellikleri deneyimleyecek ve pratik yapacaksınız. Bununla birlikte, basit değil, ancak daha etkili olmak için çok fazla sıkı çalışma ve buna ek olarak ılımlı bir diyetle birlikte geçmeniz gerekecek.

Dambıl Ev Egzersizi Dambıl Ev Egzersizi

BAŞLANGIÇLAR İÇİN KURS AL

Günümüzde güzellik ve vücut bakımına olan talebin arttığı söylenebilir, bu nedenle her kullanıcı şu anda pratik yapmak için çok fazla zaman harcamadan veya uzağa gitmeden bir çevrimiçi fitness eğitmenine sahip olmak ister. Dumbbell Home Workout, son derece pratik egzersizler söz konusu olduğunda ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır, ancak istediğiniz sonuçları elde etmek için özenle çalışmanız gerekir.

Uygulama, kendinize güvenle emanet edebilmeniz ve ilk egzersizlerinize başlayabilmeniz için güvenilir bir yol arkadaşı olacaktır. Yeni başlayan biriyseniz endişelenmeyin çünkü bu size temel dersleri verecek ve antrenmandan sonra kas gerginliğini ve ağrısını önlemek için hafif bir ısınma ile başlayacak. Aynı zamanda verilen başvuru sürecine göre adımları da uygulamanız gerekmektedir.

YALNIZ VE SAĞLIKLI KASLAR OLUŞTURUN

Fiziksel aktivitenin sağlığa pek çok faydası vardır ve stresin yanı sıra psikolojik sorunları da iyileştirmeye katkıda bulunur, bu nedenle katılmayı reddetmeniz için hiçbir neden yoktur. Uygulama size hatırlatabilmek için her zaman sizi takip edecek ve pratik yaparken sıkılmamanız için çekici egzersizler sunacaktır. Ayrıca istediğiniz vücuda kavuşmak çok zor olmayacak ancak hedeflerinize ulaşmak için her zaman çok çalışmalı ve mümkün olduğunca çok çalışmalısınız.

Uygulama, mevcut hareketleri kolayca kavrayabilmeniz ve takip edebilmeniz için her egzersizde size ayrıntılı talimatlar sağlayacaktır. Ancak zinde ve sağlıklı bir kas sahibi olmak istiyorsanız şartlara uymaya dikkat etmelisiniz.

Dambıl Ev Egzersizi Dambıl Ev Egzersizi

ANTRENMANLARINI TAKİP ET

Antrenman ilerlemenizi yakından takip etmenin yanı sıra istediğiniz sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşmanız çok da zor olmayacaktır. Dumbbell Home Workout, size en iyi deneyimi sunmak için birçok farklı egzersiz modunu birleştirir. Yapmanız gereken tek şey, tüm egzersizleri özenle yapmak ve ardından, uygulamanızın günlük olarak uygulamanızın seviyesini takip edebilmesi ve rahatça gözlemleyebilmesi için, katılımınızın başlangıcından itibaren vücut ağırlığınızın yanı sıra bilgileri de girmek. Ne zaman istersen veya vaktin varsa katılabilirsin çünkü vücut geliştirme sağlığın mükemmel şekilde iyileşmesine ve iyileşmesine katkıda bulunur ve vücudundaki fazla yağı önemli ölçüde azaltır. Ayrıca istediğiniz fiziğe ve kaslara sahip olacaksınız.

RESİMLİ ALIŞTIRMALAR VE HIZLI GERİ BİLDİRİM

Bu, spor salonuna çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadan zorlu antrenmanlarınız sırasında kullanmanız için mükemmel bir uygulama olacaktır. Ek olarak, kullanıcılar için daha emin olmak için, uygulama, açıklamayı anlamadıysanız, takip etmeniz için aşağıdaki her konunun resimli alıştırmalarını sağlayacaktır. Ayrıca çizimler açık ve ayrıntılı olacak, bu yüzden endişelenmenize gerek yok, kilo vermek ve formda bir vücuda sahip olmak istiyorsanız başlayın. Herhangi bir sorununuz veya sorununuz varsa, doğrudan uygulama üzerinde soru sorabilirsiniz ve ardından Dumbbell Home Workout en iyi deneyimi yaşamanız için hızlı bir şekilde yanıt verecektir. Kendi ev spor salonunuzu başlatın ve kendi alanınızın tadını çıkarın.

Dambıl Ev Egzersizi Dambıl Ev Egzersizi

ANA ÖZELLİKLER

  • Tonlu bir vücuda sahip olmak sadece bu uygulama ile hiç bu kadar kolay olmamıştı; sağlığı iyileştirmek ve iyimserliği geliştirmek için çekici egzersizler eşlik edecek ve deneyimleneceksiniz
  • Başlangıç ​​kursuyla başlayın ve ilk derslere kadar ilerleyin; uygulama, kolay kavramanız için her alıştırmada size ayrıntılı talimatlar verecektir.
  • Etkili egzersizlerle tonda vücudunuzu eğitin. Ayrıca, çok çalışırsanız, uygun bir diyet ve aktivite ile birlikte istediğiniz ölçüye ulaşırsınız.
  • Yukarıdaki talimatları kolayca anlamadıysanız, gözlemlemeniz için her konuda resimli alıştırmalar sağlayın. Ayrıca, en iyi etkiyi sağlamak için doğru hareketleri yapmanız gerekir.
  • Uygulama, eğitim sürecini yakından izleyecektir, ancak en doğru sonuçları almak için bilgileri en baştan vermeniz gerekir. Bu, sağlığınızı iyileştirmek ve forma girmek için vücut yağını azaltmak için doğru zaman.


İndir (26MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dumbbell Home Workout ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAxiomMobile

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir