Dude Theft Wars
Dude Theft Wars

Dude Theft Wars v0.9.0.6a APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Dude Theft Wars Mod APK'da aksiyon, ilginç ve huzurlu oyunlar boldur. Çevrimdışı anlatı modunda huzurlu oyunlar, eğlence ve aksiyon dolu görevlerle büyük bir açık dünya ortamı dahildir.

Android Android Aksiyon
4 ( 950 puan )
Fiyat: $0
İsim Dude Theft Wars
Yapımcı Poxel Studios Games
Tür Aksiyon
Boyut 176MB
Versiyon 0.9.0.6a
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dude Theft Wars is the most famous version in the Dude Theft Wars series of publisher Poxel Studios Games
Mod Version 0.9.0.6a
Total installs 50,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Tanrı modu
 • Para harcandıkça artar


İndir (176MB)

Dude Theft Wars: Online FPS Sandbox Simulator BETA, polis tarafından arkadan kovalandığınızda size heyecan verici ama aynı derecede stresli sürüş deneyimleri sunuyor. Bu dünyaya geldiğinizde, şehirde dolaşarak, para kazanarak ve birçok farklı eğlenceli ve tehlikeli görevi gerçekleştirerek dolaşabilirsiniz. Bu, en fazla özelliğe ve üç ana karaktere sahip birinci şahıs fantezi oyunu olarak kabul edilir: Jack, Richie & Chad.

Dostum Hırsızlık Savaşları: Çevrimiçi FPS Sandbox Simülatörü BETA

YENİ ARKADAŞLARLA YENİ SİLAHLAR

Oyunculara her zaman en iyi deneyimi sunmak istiyoruz, bu nedenle en son güncellemenin gelmesiyle birlikte daha fazla özellik ve iyileştirmeye sahip olacaksınız – yeni benzersiz. Artık dünyanın her yerinden takım arkadaşlarınızla Dude Theft Wars’a katılabilirsiniz; ölürlerse hayatta kalamazsınız, o halde yaşamı sürdürmek için birleşelim. Sadece bu değil, aynı zamanda yeni silahlar, yeni yakın dövüş, yeni Ducci eşyaları ve Bomb Disco bomba sistemi gibi silah koleksiyonu da önemli ölçüde eklendi.

Dostum Hırsızlık Savaşları: Çevrimiçi FPS Sandbox Simülatörü BETA

KENDİ BİNLERCE ARABA

Artık şehirdeki sonsuz macera sürüş savaşına çevrimdışı veya çevrimiçi bile katılabilirsiniz. Kendinize en modern, klasik arabalara sahip olabilir ve tehlikeli ama aynı derecede heyecan verici aksiyonlar sergilemek için onları yeniden başlatabilirsiniz. Çalıştırmak için fiziğe dayalı 60’tan fazla araba fethetmenizi bekliyor.

ŞEHİR MACERASI

Genellikle, ilginç ödüller almak için birçok farklı mini oyunu özgürce oynamak için tüm yollarda arabaya eşlik edeceksiniz. Ancak bu, dikkatsiz sürüşte ihmalkar olduğunuz anlamına gelmez çünkü dikkatli olmazsanız her an kazalar olabilir. Sonuçlar vahimdir, bu da araçta hasara neden olabilir ve dolaşımdaki çevredeki araçları etkileyen büyük bir patlamaya neden olabilir.

Dostum Hırsızlık Savaşları: Çevrimiçi FPS Sandbox Simülatörü BETA

İNANILMAZ DANS

Dude Theft Wars maceranızda, farklı yakışıklı erkeklerle benzersiz danslarda rakibinizi dansa katılmaya davet edebilir, meydan okuyabilir veya kabul edebilirsiniz. Burası, tüm bir kasabayı coşturan eşi benzeri olmayan komik, eğlenceli anların yaşandığı yer olacak. Sadece bu değil, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz meme resimlerine sahip olmanız için bir selfie sistemi sergileniyor.

Dostum Hırsızlık Savaşları: Çevrimiçi FPS Sandbox Simülatörü BETA

BAŞLIĞI YÜKSEKTEN KEŞFEDİN

Gökyüzünde özgürce uçmak için kanat çırpan kuşlar gibi gerçekçi bir uçuş deneyimine hazır mısınız? Oyuncular yerdeki yolculuktan sıkılırsa, Dude Theft Wars, helikopter ordusuna katılırken havada macera yaşamanıza izin verecek. Bu perspektiften bakıldığında, oyuncular, yukarıdaki ince havanın tadını çıkarır ve işe, yürüyüşe, yürüyüşe giden aceleci insan akışını hayranlıkla izlemek için şehrin panoramik manzarasına düşer.

Dostum Hırsızlık Savaşları: Çevrimiçi FPS Sandbox Simülatörü BETA

RİSK ANI

Orada Durma, Dude Theft Wars ayrıca efsanevi atış oyununa katılmanıza yardımcı olur. Ayrıca gerilim ve gerilimi daha da artırmak isterseniz, fotoğraflayıp dans ettiğiniz erkek çocukları öldürmek veya ciddi maddi hasarlı kazalara sebebiyet vermek gibi birçok yeni suç işleyebilirsiniz. Şikayet etmek için karakola gitmediğinizde, tam tersine kaçıp polis takibine saldırıp kovalamayı yeni bir boyuta getirdiğinizde sorun ortaya çıkar.

ÖZELLİKLERİ

 • Dude Theft Wars, bir şeyler çalan adamlar arasındaki bir dizi savaştır.
 • Mevcut birçok ücretsiz açık dünya oyunu ve ragdoll oyunundan biri.
 • Son derece eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyunlar için oyun modu
 • İnternetteki birçok ücretsiz ragdoll oyunundan ve eğlenceli aksiyon oyunlarından biri.
 • Açık dünya ortamına sahip FPS atış oyunu
 • 16 kişiye kadar çevrimiçi çok oyunculu ve ragdoll oyunları oynayabilirsiniz.
 • Ustalaşması zor ragdoll fiziği içeren atış oyunları
 • Mizah duygusu olan sandbox sürüş simülatörü
 • Bu açık dünya oyununda mini oyunlara katılabilirsiniz.
 • Bu sanal alan simülatöründe gizli sırları ve hileleri keşfedin.


İndir (176MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dude Theft Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir