Dub Music Player
Dub Music Player

Dub Music Player v5.32 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Dub Music Player, harika dinleme süreleri yaşamanızı sağlayan ve isteklerinize göre ayarlanabilen bir uygulamadır. Sonunda bir müzik çalar uygulamasının temel özelliklerini bulabilir ve bazı ses öğelerini ayarlamanız için bir ekolayzır ile birlikte g

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 913 puan )
Fiyat: $0
İsim Dub Music Player
Yapımcı Dub Studio Productions
Tür Müzik ve Ses
Boyut 14M
Versiyon 5.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Dub Music Player is the most famous version in the Dub Music Player series of publisher Dub Studio Productions
Mod Version 5.4
Total installs 10,000,000+

Dub Music Player, harika dinleme süreleri yaşamanızı sağlayan ve isteklerinize göre ayarlanabilen bir uygulamadır. Sonunda bir müzik çalar uygulamasının temel özelliklerini bulabilir ve bazı ses öğelerini ayarlamanız için bir ekolayzır ile birlikte gelebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, kullanıcılara göz ardı edemeyecekleri belirli sayıda yardımcı program ve destek de veriyor.

Dub Müzik Çalar – Ücretsiz Ses Çalar, Ekolayzer

SEZGİSEL, KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Dub Music Player’ı deneyimlemeye başladığınızda, benzersiz arayüzden etkileneceksiniz. Tasarımı bir ekolayzerinkine benzer ve arayüzde, işlevi tanıyabileceğiniz farklı düğmeler olacaktır. Spesifik olarak, temel kontroller durdurma, geçiş, tekrarlama ve karıştırma özellikleridir. Ayrıca, EQ gibi sesle ilgili öğeleri ayarlamak için düğmeler de görünür. Uygulama, uygulama için dokuz farklı tema türünü değiştirmenize olanak tanır.

SADECE MÜZİK ARAMA VE ÇALMA DESTEK

Dub Music Player’ın fonksiyon tuşlarını tanımayı bitirdikten sonra, sahip olduğu ana özelliklere girmeye başlarsınız. Uygulama, sahip olduğunuz şarkıları sentezlemek için cihazın kayıtlarına erişecektir. Böylece uygulama bir liste halinde sıralanacak ve farklı kriterlere göre hızlı ve rahat bir şekilde arama yapabilirsiniz. Ayrıca, tamamen istediğiniz bir çalma listesi oluşturabilir ve bazı bulut hizmetlerinde kolayca saklayabilirsiniz.

Dub Müzik Çalar – Ücretsiz Ses Çalar, Ekolayzer Dub Müzik Çalar – Ücretsiz Ses Çalar, Ekolayzer

KOLAY SES DEĞİŞTİRİCİ

Dub Music Player’da görünen dikkate değer bir özellik, bu uygulamanın önceden yüklenmiş bir ekolayzere sahip olmasıdır. Bu ekolayzer, uygulamanın desteklediği dokuz müzik türüne bağlı olarak değişecektir ve tercihinize göre bulamazsanız değiştirmekte özgürsünüz. Özellikle ekolayzır özelliği ses öğelerini ayarlamanıza yardımcı olur ve bu faktörleri artırıp azaltabilirsiniz. Sesinizi daha dinamik ve alakalı hale getirmek için bas güçlendirmeyi ve sanallaştırıcıyı da açabilirsiniz.

ÇAPRAZ DESTEK VE UYUMLU OYNATMA ÖZELLİKLERİ

Bir çalma listeniz olduğunda, kullanıcılar Dub Music Player’da ne isterlerse yapacaklardır. Özellikle, çalma listesindeki şarkılar arasındaki geçişi daha etkileyici hale getirmek için çapraz geçiş özelliğinden yararlanabilirsiniz. Genellikle birçok performansta kullanılan araçtır ve iki şarkı arasında yumuşak bir geçiş sağlar. Dolayısıyla, sürekli olarak farklı şarkılar dinlediğinizde bu özelliğin tekrar veya shuffle özelliği için mükemmel bir şekilde uygun olacağı doğrulanabilir.

Dub Müzik Çalar – Ücretsiz Ses Çalar, Ekolayzer Dub Müzik Çalar – Ücretsiz Ses Çalar, Ekolayzer

GENİŞ SES DOSYALARI VE MÜZİK CİHAZLARI İLE UYUMLU

Bu uygulamayı deneyimlemenizin nedenlerinden biri, birçok farklı unsurla çeşitli desteğidir. MP3, 3GP gibi tanıdık ses formatlarının yanı sıra WAV, AAC, FLAC ve diğer birçok format gibi başka formatları da bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, uygulamayı kulaklıklar veya Bluetooth bağlantılı cihazlar gibi kullanıcıların sıklıkla kullandığı cihazlarla uyumlu hale getirdiğinde deneyimi destekleyecek bazı özellikler de sunuyor.

KULLANIM SIRASINDA BİRÇOK KOLAYLIK

Uygulama, kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak bulabilecekleri ve kullanabilecekleri birçok yardımcı programa sahiptir. Uygulamalar, ana ekranda widget olarak çalıştırılabilir, böylece müziğinizi hızlı bir şekilde açabilir ve bir şeyi ayarlamanız gerekirse ana uygulamaya erişebilirsiniz. Ayrıca uygulama, ekran kilidi olsa bile müzik dinlemeyi mümkün kılıyor ve uyku süresini kolayca düzenleyebiliyor. En sevdiğiniz şarkıyı zil sesiniz olarak kullanmayı unutmayın.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız Dub Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDub Studio Productions

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir